Opinie klientów o Chiny i Japonia - Dwa oblicza Orientu

5.4 /6
28 
opinii
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.3
Transport
5.3
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Interendo 26.03.2019

Najlepszy urodzinowy prezent

Wycieczkę kupiłam w ramach prezentu na 30 urodziny . Zawsze moim marzeniem było zobaczenie Japonii , Chiny tez miałam w planach , ale w bliżej nieokreślonej przyszłości . Po analizie cen wycieczek na stronie rainbow , doszłam do wniosku, że wycieczka Chiny i Japonią dwa oblicza orientu najbardziej jest korzystna cenowo , a także będę mieć możliwość upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu . Dodatkowo loty do Pekinu i z Tokio były bezpośrednie i polskimi liniami lotniczymi więc nie miałam problemu z komunikacją z ekipą co bardzo poprawiało komfort podróży . 12 dni wycieczki minęły intensywnie i pełne wrażeń . Bardzo polubiłam naszą pilotkę , która zwiedziła kawał świata , a kraje Azjatyckie to jej prawdziwy konik , sama także proponowała ciekawe miejsca , które nie byly objęte programem wzbogacając tym samym doświadczenia .

6.0/6

Dariusz, Warszawa 03.10.2019

Wspaniała wyprawa

Wyprawa godna polecenia koniecznie z przewodnikiem Karolem jest genialny . Wiedza niesamowicie obszerna i ciekawie opowiedziana . Bardzo bogaty program . Gorąco polecam .

6.0/6

Anna, Lipno 22.11.2018
Termin pobytu: październik 2018

Wycieczka moich marzeń

Od dawna wybierałam się na tę wycieczkę, ale nie ma opcji dokwaterowań i dopłata za pokój single zawsze mnie odstraszała. Poza tym nudno jest w hotelach, gdy tylko tv jest towarzystwem... Udalo mi się w końcu przeskoczyć przez ten problem i wreszcie zrealizowałam swe marzenie. Wspaniała wycieczka, wiele ciekawych zakątków świata połączonych razem - brawo dla organizatorów! Także przewodnik był bardzo kompetentną osobą, z poczuciem humoru i wiedzą w zakresie tematów dotyczących historii, kultury, geografii odwiedzanych miast, itp...

6.0/6

Wojciech, Bydgoszcz 27.07.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Wycieczka objazdowa po Chinach i Japonii

Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd. Bogaty program, bardzo smakowite jedzenie, profesjonalna obsługa pilota. Noclegi i transfery na przyzwoitym poziomie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem