Opinie klientów o Dalmacja bez pośpiechu

5.2 /6
41 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.6
Transport
5.7
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Nina 16.09.2020

Wspaniała przygoda

6.0/6

Magdalena, Katowice 24.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Lekka objazdówka

Bez pośpiechu jak sama nazwa wskazuje :) Wygodna opcja, wszystkie noclegi w jednym hotelu, bez latania z walizkami co rano. Program nie jest męczący. Zwiedzane miejsca piękne. 1 dzień w Dubrovniku dobija cenowo - nie mam tu na myśli waluty euro. To najdroższe miasto w jakim byłam w Europie do tej pory. Później szok mija, inne miejsca już zdecydowanie taniej. We wszystkich miejscach bardzo miłe panie przewodniczki. Sam hotel w spokojnej okolicy, w nocy nie słychać rozszalałych turystów tylko szum morza i ewentualnie cykady. Na sam pobyt jednak to miejsce może być nudne bo w okolicy jest jedna tawerna i zero atrakcji. Na pewno nie mogą się znudzić zachody słońca, widać je z całego obiektu, pobliskich plaż i z balkonu hotelowego - bajecznie :)

6.0/6

Andrzej, Szczecin 27.09.2020

Dalmacja bez pośpiechu we wrześniu 2020

Fajna wycieczka, "vipowskie" zwiedzanie w czasach pandemii. Pusty Dubrownik zrobił niesamowite wrażenie. Bardzo udany wyjazd, w sam raz dla kogoś kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z Chorwacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że udało się wyjechać 😃👍

6.0/6

Ania i Piotr 28.06.2023

Czerwiec 2023 - objazd plus wypoczynek

Bardzo udany wyjazd – pierwszy tydzień objazd wg planu, drugi wakacje w hotelu „Osmine” w Slano. Plan wycieczek, zrealizowany – pilot i rezydent z „R” w porządku, miejscowi piloci grupy z wiedzą i umiejętnością jej opowiadania. Dla tych, którzy chcieliby coś samodzielnie dołożyć do programu – przy małym molo na terenie hotelu, codziennie przypływa tramwaj wodny „Adriana”, z regularnym rozkładem rejsów – można za 15 Euro w obie strony popłynąć do Dubrownika (rejs ok. 40 min. ale z fajnymi widokami linii brzegowej) albo do Cavtat-u, malowniczej miejscowości nieopodal (rejs 7,5 Euro w dwie strony – ok. 25-30 min). Hotel w Plat czysty, pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie OK w dużym wyborze – wino i piwo do kolacji gratis (niespodzianka w opcji – śniadanie/obiadokolacja) – stosunek ceny do jakości – bardzo dobry. Za widok z okna i zachody słońca– dodatkowa mała gwiazdka. Wakacje nie są od siedzenia w hotelu, więc nielicznych malkontentów że budynek „stary”, że „klima za głośna”, że „mały balkon”, że „nie ma lodówki”, że „nie ma herbaty do kolacji”, że "Wi-Fi słabe" pozdrawiamy serdecznie. My bawiliśmy się znakomicie przez cały pobyt. „Osmine” w Slano – wszystko w najlepszym porządku, opcja „all inclusive” w najlepszym wydaniu. Rekomendacja - rezerwować, jechać i odpoczywać! Podsumowanie jednym zdaniem - wakacje na piątkę z plusem!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem