Opinie klientów o Dalmacja bez pośpiechu

5.1 /6
44 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.5
Transport
5.7
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Andrzej, Dębniak 20.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Mimo to, jest Ok!!

Mimo czego? Braków w pokoju. Nie przygotowany (dzięki temu poznaliśmy przemiłe panie sprzątające), zepsuta suszarka, zarwane łóżko. Da się z tym żyć. Panie przewodniczki w Hercegowinie niestety olewajace sprawę. Natomiast p Karolina w Dubrowniku, mistrzostwo świata. Miejsce pobytu Plat doskonałe. Na kilka wyjazdów do ulubionej Chorwacji, najlepsze. W tym miejscu trochę prywaty, dziękuję za wspaniałe towarzystwo, cudowne rozmowy, spacery naszym znajomym Ani i Mirkowi. Pozdrawiam Andrzej

5.5/6

Dariusz, Katowice 10.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Dalmacja must have dla każdego odwiedzającego Chorwację

Tak jak tytuł wycieczki wskazuję, Dalmacja bez pośpiechu. I tak właśnie jest, ale polecamy i tak w wolnym czasie korzystać jak najwięcej, bo miejsce bardzo urokliwe. Program ułożony tak by móc zwiedzać najważniejsze miejsca w danych regionach, ale z duża ilością czasu wolnego by okrywać coś więcej czy poznawać nawet lokalną kuchnie (co polecamy). Jedna baza hotelowa jak najbardziej na plus, bo nie trzeba się kręcić co chwilę z walizkami. Miejsce Plat w sam raz na spokojny wypoczynek, ale bez problemu skomunikowany z większymi miastami. Wycieczkę jak najbardziej polecam osobą, które lubią odkrywać, poznawać nowe miejsca bez większego wysiłku i ilości informacji. Wolny czas można wykorzystać na regenerację przed kolejnymi dniami zwiedzania jak i również na indywidualnym odkrywaniu tego urokliwego regionu.

5.5/6

Aleksandra, Gdynia 09.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Cudowna wycieczka! Pobyt wrzesień 2023

Wycieczka godna polecenia. W tydzień czasu można naprawdę bez pośpiechu zwiedzić cudowne miejsca i podziwiać przepiękne krajobrazy. Bardzo dobre zorganizowania od kwestii logistycznych na lotniskach (transfery, informacja o autokarze itd) do samego przebiegu wycieczki. Duże słowa uznania dla naszej Pani pilot- Pani Zuzy, która nie tylko dzieliła się z nami ciekawostkami na temat Bałkanów, ale także służyła pomocą i radą podczas naszego pobytu. Każdy po zwiedzaniu z przewodnikiem miał sporo czasu wolnego, który mógł spożytkować na odpoczynek, albo gdy czul niedosyt- na dalsze samodzielne zwiedzanie. Małe zastrzeżenia mam do przewodników lokalnych, gdyż którzy nie zwracają uwagi na to gdzie grupa się znajduje, nie czekają na wszystkie osoby i pędzili przez miasto, czasem gubiąc uczestników wycieczki. Jeżeli chodzi o hotel, to jest on pięknie położony, a większość pokoi ma widok na Adriatyk. Z uwagi na położenie hotelu (na skarpie), poruszanie się po nim może stanowić utrudnienie dla osób z niepełnosprawnościami, osób starszych czy rodziców z dziećmi-, gdyż w nim dużo schodów do pokonania, a brak jest windy czy możliwości zbudowania infrastruktury (np. podjazdów). Same pokoje są czyste, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki, choć lata świetności mają już za sobą. Wielki atutem tego hotelu jest wielki basen z widokiem na Adriatyk. Nie było także problemu ze znalezieniem miejsca czy to na plaży przy hotelu czy przy basenie. Dlatego pozwala to znaleźć miejsce dla siebie i rozkoszować się pięknymi krajobrazami. Posiłki nie są zbyt dobrej jakości oraz nie są urozmaicone, ale można znaleźć coś dla siebie. W pobliżu hotelu znajdują się 2 restauracje, które serwują bardzo dobre posiłki, w tym przysmaki kuchni regionalnej, choć z uwagi na zainteresowanie, warto wcześniej zrobić w nich rezerwacje. Hotel posiada własną przystań, gdzie można skorzystać z taksówki wodnej i udać się do pobliskich miejscowości. Obsługa hotelowa także jest bardzo pomocna. W hotelu istnieje także możliwość możliwość późniejszego wymeldowania i przedłużenia pobytu o godzin za dodatkowa oplata (30 euro), dla osób które muszą oczekiwać na transfer lotniskowym. Podsumowując, wybór tej wycieczki to strzał w 10!

5.5/6

Angelika, Piła 14.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Udany pobyt nie do końca bez pośpiechu

Bardzo duży pozytyw za to że cały program wycieczki startuje z jednego miejsca hotelowego. Wspaniale widoki i pogoda nawet w połowie września. Program jak i doznania wizualne na duży plus. Niestety, mało czasu wolnego jak na wycieczkę bez pośpiechu. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone dla każdego. Rano do śniadania kawa a wieczorem do obiadu dostępne ciasto, lody i wino. Dostępne białe i czerwone bez ograniczeń. Brak piwa które widniało w ofercie. Ogólnie wycieczka udana.
156711
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem