Opinie klientów o Dalmacja bez pośpiechu

5.2 /6
50 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.5
Transport
5.8
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Katarzyna, Poznań 16.08.2020

Bardzo przyjemny wyjazd

Dalmacja bez pośpiechu to faktycznie bardzo przyjemna wycieczka w trakcie której jest czas nasycić się pięknymi widokami i szczególną atmosferą panującą w Chorwacji. Ciekawy program, interesujący przewodnicy i klimatyzowany autokar który zawsze czekał na nas z schłodzonym wnętrzem. Pomimo tego, że hotel 3 gwiazdkowy usytułowany w przepięknym zielonym miejscu z widokiem na Adriatyk . Jedynie czego mi brakowało to trochę bogatszej oferty żywieniowej.

5.0/6

Magdalena, Warszawa 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Jedno małe ale ...

Jestem bardzo zadowolona z wyboru wycieczki. Chorwacja, to przepiękny kraj do którego chciałabym jeszcze wrócić. Intensywność zwiedzania pozwoliła na poznanie zwiedzanych państw bez pośpiechu ;) Organizacja bez zarzutu, co jest dużą zasługą pilota wycieczki Pana Filipa ;) Oby więcej takich pilotów wycieczek, a zwiedzanie będzie zawsze przyjemne. Mam uwagi do hotelu. Położenie i jedzenie było bardzo dobre, ale już pokój i łazienka wymagają remontu.

5.0/6

KRYSTYNA BOŻENA, WARSZAWA 22.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bałkany naprawdę bez pośpiechu

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Rzeczywiście bez pośpiechu, no może poza Budvą, gdzie przewodniczka zapomniała o 70-latkach. Obiekty odwiedzane wszystkie z list y UNESCO- Dubrownik, Korcula, Kotor i Mostar , które wraz z informacjami od przewodników i pilota dają wyobrażenie o Bałkanach. Hotel w spokojnym miejscu, bez dyskotek , jedynie z uspokajającym szumem morza 24h. Trochę psują jego odbiór mrówki w łazience i zepsute kontakty elektryczne. Można poprawić. Duży basen z widokiem na morze.Jedzenie dobre,ale jak dla mnie za mało warzyw. Ogólnie wrażenie dobre.

5.0/6

Danuta, warszawa 03.07.2022

Wspaniałe Bałkany

Urody Bałkanów i krajów tam leżących nie można przecenić. Wspaniałe krajobrazy morze. góry, doliny , kwitnące różnokolorowe oleandry, bugenwille palmy cała urod a śródziemnomorskiej roślinności. Wspaniale rozplanowany czas i miejsca do zwiedzania .Także doskonały przegląd różnic kulturowych i sposobu życia tamtejszych mieszkańców.
178913
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem