Opinie klientów o Dalmacja bez pośpiechu

5.2 /6
50 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.5
Transport
5.8
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

Magdalena, Wrocław 05.10.2022

Bardzo ciekawy wyjazd

Program wycieczki był wręcz idealny. Udało się poleżeć na plaży, pokąpać w Adriatyku i pozwiedzać bardzo ciekawe i piękne miejsca tej części półwyspu bałkańskiego. Wycieczki z przewodnikami trwały maksymalnie 1,5h (co jest idealnym czasem, nie za długo i nie za krótko), a następnie można było przechadzać się na własną rękę.

4.5/6

Rafał 14.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

super wycieczki

Wycieczka objazdowa udana, pogoda super nie upalnie ale przyjemnie cieplutko. Hotel fajnie położony budził nas szum fal Adriatyku, pokoje sprzątane na bieżąco, standard turystyczny, wyposażone w klimatyzator, lodówkę, suszarkę i telewizor. Posiłki smaczne w formie bufetu, śniadania monotonne ale duży wybór i dlatego można każdego dnia spróbować czegoś nowego, obiadokolacje zmienne, podawane dania mięsne i bezmięsne, ryby, krewetki. napoje bezpłatne w tym piwo i wino. Plan wycieczki dobry choć można by zostać w Dubrowniku dłużej i mieć więcej czasu wolnego i wrócić łódką i zobaczyć zachód słońca w tym samym dniu, a kolejnego dnia zorganizować krótką wycieczkę do miejscowości Cavtat, oddalonej ok 5 km od hotelu, której nie ma w programie, a bardzo urokliwej. Jedynym minusem była niestety nasza pilotka Pani Martyna bardzo młodziutka i chyba nie doświadczona, mało pomocna i zainteresowana grupą. Gdy wracaliśmy późno do hotelu i zostało 10 minut do zakończenia kolacji moim zdaniem powinna zgłosić to obsłudze i poprosić o wydłużenie czasu wydawania posiłków. Mało opowiadała o regionie i zwyczajach, tak naprawdę to w autobusie puściła muzykę chorwacką aby mieć spokój.

4.5/6

Zbigniew, Niepołomice 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Dalmacja bez pośpiechu

Fajny wyjazd z rodziną. Dobrze dobrany program, można dużo zobaczyć, w krótkim czasie. Przewodnicy super, pilot dobrze zorganizowany - bieżące informacje.

4.5/6

JADWIGA, BYDGOSZCZ 26.09.2021

Bardzo dobra

Wypoczynek bez obciążeń.
19101113
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem