Opinie klientów o Dalmacja bez pośpiechu

5.2 /6
50 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.5
Transport
5.8
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Katarzyna 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Fajna wycieczka w stylu polako, polako.

Na wycieczkę zdecydowałam się ze względu na nocleg w jednym hotelu. W hotelu Plat warunki skromne ale codzienny widok z okna i szum morza wynagradzał wszystko. Wielki plus za Panią Pilot Zuzannę M. Ogromna wiedza na temat Bałkanów. Po powrocie zainteresowałam się tematem rozpadu Jugosławii. Chorwacja , Bośnia i Hercegowina i Czarnogóra to nie tylko piękne krajobrazy ale bogata historia, niezwykle trudna ale z nadzieją na lepsze jutro. Na pewno spełniła moje oczekiwania wizualne ale przede wszystkim rozbudziła zainteresowanie historyczne. Dlatego polecam każdemu kto lubi piękne widoki, zwiedzanie zabytków ale interesuje się również historią. Pani Zuzi należy się wielka nagroda od Rainbow za zaangażowanie i wiedzę! Pozostali przewodnicy również na wysokim poziomie. 3 dni zwiedzania i 3 dni odpoczynku to świetna organizacja. Proszę o możliwość skorzystania w przyszłości w takim systemie w jednym hotelu. To był strzał w 10-tkę! Dwugodzinne opóźnienie samolotu w stronę Chorwacji i późne wydawanie bagażu po powrocie zepsuło nam wszystkim trochę wrażenia , apeluję o większe zaangażowanie we współpracę z przewoźnikiem PLL LOT.

4.5/6

Ewa, Olszowa 03.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Zachwyt z lekkim niedosytem

Objazdówka wydawała się doskonała jak na nasze potrzeby, ale niestety pojawiły sie kłopoty żołądkowe i jak się okazało dotyczyło to około 20 osób. Dlatego to obniżyło moja ocenę hotelu, gdyż prawdopodobnie to tam złapaliśmy infekcję( w lokalnym mini markecie obsługująca nas Pani nadmieniła ,że jest jakiś problem z wodą, ale nie dokończyła , ponieważ akurat wszedł Pan z obsługi i ofuknał ją ,że po co nam takie rzeczy mówi) Położenie hotelu rewelacyjne,widok na morze cudowny, ale same pokoje pozostawiają wiele do życzenia : pojawia sie pleśń i kałuże w łazience po kąpieli, po "sprzątaniu" wciąż jest pełno kamyczków .Pomimo tego uważam ,że wyjazd był bardzo udany , gdyż okolica jest przepiękna, jedynie co bym zmieniła w programie, to zamiast wizyty w Blagaju , to wizyta w bardziej znanym Medjugorie.

4.5/6

Maria, Kozy 04.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Dalmacja bez pośpiechu

W hotelu Plat,gdzie byliśmy zakwaterowani basen ok,widoki przecudne, spacerować mało ale można było. Szkoda,że w pokojach nie ma wfi.Chorwacja przepiękna, Dubrownik rewelacyjny zwiedzany do południa i wieczorem to hit.Przewodniczka Pani Karolina 6+. Bośnia i Hercegowina też robią wrażenie ,niestety zawiódł system Tour Guide, czym Pani przewodnik nomen omen Karolina tym się nie przejęła.Mostar przepiękny.Zwiedzanie Czarnogóry warte zachodu .Jednym słowem "Dalmacja bez pośpiechu" spełniła nasze oczekiwania i jest warta polecenia.

4.5/6

Jacek Bogatko 13.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

opinia owycieczce Dalmacja bez pośpiechu

Minusy to: w hotelu odebrano nam dokumenty tożsamości co tłumaczono obowiązkiem meldunkowym, podobnie pilot zbierał dowody, a potem nam je oddawał co stoi w jawnej sprzeczności z obowiązującym RODO , w przydzielonym pokoju nie działała ani lodówka, ani klimatyzacja co zgłosiłem kolejnego dnia rano w obecności pilota i oczywiście do powrotu z wycieczki obsługa nic nie zrobiła i zgłoszenie zignorowała, stąd kolejne nerwy wieczorem, dopiero przy pomocy pilota zamieniono nam pokój na inny do którego sam musiałem wnieść lodówkę, gdzie jak się okazało kabina prysznicowa była bez jednego przesuwanego skrzydła, i tak zamiast się relaksować byłem cały w nerwach.
1891013
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem