Opinie klientów o Dalmacja bez pośpiechu

5.2 /6
50 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.5
Transport
5.8
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Katarzyna, Łask 15.08.2020

Piękne widoki

Wycieczka bardzo udana. Pomimo wielu ograniczeń biuro starało się, żeby zrealizować program. Widoki przepiękne, można się było nimi rozkoszować właściwie na każdym kroku. Wszystko w tempie pozwalającym nacieszyć oczy. Dość sporo czasu wolnego, szkoda tylko, że w programie nie ma obowiązkowej wizyty na murach Dubrownika. To jest coś co zdecydowanie trzeba zobaczyć. Czarnogóra również przepiekna, choć tam niestety tylko kilkugodzina wycieczka. Do Bosni nie pojechaliśmy z powodu ograniczeń, w zamian była wycieczka przez rzekę Neretwę.

5.5/6

Asia 02.10.2022

Pięknie I bez pośpiechu

To była piękna wycieczka, mimo dwóch dni niepogody. Wrzesień 2022 był kapryśny niestety także w Chorwacji. Czy polecam ten program? Z calego serca tak. I gdyby nie to, że świat tak duży i wciąż tyle miejsc do odwiedzenia to pojechalibyśmy drugi raz!

5.5/6

Andrzej, Dębniak 20.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Mimo to, jest Ok!!

Mimo czego? Braków w pokoju. Nie przygotowany (dzięki temu poznaliśmy przemiłe panie sprzątające), zepsuta suszarka, zarwane łóżko. Da się z tym żyć. Panie przewodniczki w Hercegowinie niestety olewajace sprawę. Natomiast p Karolina w Dubrowniku, mistrzostwo świata. Miejsce pobytu Plat doskonałe. Na kilka wyjazdów do ulubionej Chorwacji, najlepsze. W tym miejscu trochę prywaty, dziękuję za wspaniałe towarzystwo, cudowne rozmowy, spacery naszym znajomym Ani i Mirkowi. Pozdrawiam Andrzej

5.5/6

Dariusz, Katowice 10.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Dalmacja must have dla każdego odwiedzającego Chorwację

Tak jak tytuł wycieczki wskazuję, Dalmacja bez pośpiechu. I tak właśnie jest, ale polecamy i tak w wolnym czasie korzystać jak najwięcej, bo miejsce bardzo urokliwe. Program ułożony tak by móc zwiedzać najważniejsze miejsca w danych regionach, ale z duża ilością czasu wolnego by okrywać coś więcej czy poznawać nawet lokalną kuchnie (co polecamy). Jedna baza hotelowa jak najbardziej na plus, bo nie trzeba się kręcić co chwilę z walizkami. Miejsce Plat w sam raz na spokojny wypoczynek, ale bez problemu skomunikowany z większymi miastami. Wycieczkę jak najbardziej polecam osobą, które lubią odkrywać, poznawać nowe miejsca bez większego wysiłku i ilości informacji. Wolny czas można wykorzystać na regenerację przed kolejnymi dniami zwiedzania jak i również na indywidualnym odkrywaniu tego urokliwego regionu.
167814
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem