Opinie o Ville Otrant
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Emilia, Białystok 29.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZarówno hotel jaki i ville otrant są w stanie marnym. Czasy świetności mają już dawno za sobą. Ville miały być po kapitalnym remoncie w 2018 r.??? Łazienki z grzybem, odpadającymi uchwytami, drzwi otwierają się na WC. Pokoje bardzo przeciętne. Woda z klimatyzacji leje się do wiader ustawionych pod. Nikt jej nie wylewa. Więc na korytarzu rzeka. Telewizor nie działający, obraz przerywany. Brak wfi w willach - Byliśmy w ines. Rozwiązaniem był zakup karty. Plaża brudna, leżaków i łóżek nie uświadczysz. Rezerwowane w nocy. Przy małym i jedynym basenie zewnętrznnym tłumy z głośnymi animacjami w języku francuskim. Jedzenie monotonne i przeciętne. Drinków naprawdę nie dało się pić. Generalnie w szczycie sezonu działała 1 restauracja, reszta pozamykana. Brak przekąsek pomiędzy posiłkami głównymi. . Jesteśmy bardzo nie zadowoleni z pobytu.
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Ania 29.07.2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNie polecam. O ile jedzenie i pogoda super o tyle warunku mieszkaniowe skandaliczne. Grzyb w pokoju, wilgoć, odpadający tynk ze ściany. Ściany brudne. Meble poniszczone. Po łazience biegające jaszczurki. Smród nie do opisania. Trudno było codziennie korzystać łazienki bo mieliśmy odruch wymiotny. Prosiliśmy o zmianę pokojów (syn alergik a tu grzyb i wilgoć) ale słyszeliśmy tylko, że nie ma takiej możliwości. To nie są warunki hotelu 4*.