Opinie o Aleksandar

Kategoria lokalna: 3

4.5/6
(11 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
4.1
Pokój
4.0
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
2.6
Wyżywienie
4.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

    2.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Hotel porazka

    Burzyńska 06.06.2025 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymi

    27-05-25 -03-06-25 Hotel omijać wielkim łukiem,nie działa wifi,tv,ale to pikuś,teraz napiszę to co tam przeżywaliśmy przez połowe naszego pobytu.Mielismy wykupiony objazd Czarnogóra bez pospiechu ,w umowie jest napisane hotel Montenegro,a my jestesmy zakwaterowani w hotelu Aleksander gdzie standar tego hotelu to 2 gwiazdki,wiszace kable,nie domykające się drzwi na balkon,brak wifi, tv. Przez 3 nocę trwały imprezy do 1 -1,30 ,nikt nie był zainteresowany zaistniałą sytuacją z obsugi,nawet nie reagowali na interwencję