Opinie o Aleksandar
Kategoria lokalna: 3
4.5/6
(11 opublikowanych opinii)
Zobacz szczegóły
Oceny szczegółowe
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
2
Hotel porazka
Burzyńska 06.06.2025 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymi27-05-25 -03-06-25 Hotel omijać wielkim łukiem,nie działa wifi,tv,ale to pikuś,teraz napiszę to co tam przeżywaliśmy przez połowe naszego pobytu.Mielismy wykupiony objazd Czarnogóra bez pospiechu ,w umowie jest napisane hotel Montenegro,a my jestesmy zakwaterowani w hotelu Aleksander gdzie standar tego hotelu to 2 gwiazdki,wiszace kable,nie domykające się drzwi na balkon,brak wifi, tv. Przez 3 nocę trwały imprezy do 1 -1,30 ,nikt nie był zainteresowany zaistniałą sytuacją z obsugi,nawet nie reagowali na interwencję