Opinie klientów o SARS Dobra Voda

4.9 /6
51 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.5
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.2
Pokój
5.4
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
3.2
Wyżywienie
4.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zbigniew, Szczecin 10.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Czrnogóra bez pośpiechu, nr rezerwacji 5537395

Wysoki standart hotelu i pokoju. Piękna okolica i wspaniałe widoki z okna. Piękna objazdowa wycieczka, niestety z jednym dniem wolnym, w którym miała się odbyć podróż do kanionów Czarnogóry. Mimo zapewnień osobistych obsługi biura w Szczecinie i telefonicznie z Łodzi, że wszystkie wycieczki fakultatywne można wykupić na miejscu, niestety tak się nie stało. Stwierdzono, że z powodu zamknięcia jakiejś drogi, wycieczka do kanionów jest niemożliwa. Okazała się możliwa dla innej grupy. Alternatywna wycieczka, w tym samym czasie, "Stacja Bałkany" jednak tam była. Najważniejszy cel mojej podróży do Czarnogóry nie został osiągnięty.

6.0/6

Artur, Wałcz 01.08.2021

Super hotel!

Bardzo czysty i zadbany nowoczesny hotel. Miła i pomocna obsługa. Posiłki smaczne regionalne, każdy znajdzie coś dla siebie.

6.0/6

Adam, Poznań 27.09.2021

Rodzinny hotel, godny polecenia !

Bardzo polecamy ten przytulny, rodzinny hotel, o dobrej lokalizacji i bardzo miłej obsłudze.

6.0/6

Kucinska 09.07.2023

Czarnogóra bezpospiechu

Kameralny hotel bardzo miła i pomocna obsługa panie w recepcji dobrze sobie radzą z naszym językiem można było się porozumieć . Blisko plazy jedzenie dobre był wybór dań obiadowych co bardzo mi odpowiadało. W pokojach czysto polecam to miejsce.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem