WAKACJE W Pradze

17.05.2019 (piątek)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
699 zł664 zł
za os. / 4 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
24.10.2019 (czwartek)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
850 zł815 zł
za os. / 5 dni
Nie wymagany paszport
27.04.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
1 270 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport
01.06.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
1 350 zł1 315 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Pradze?

Praga:

Państwo:
Czechy
Waluta:
CZK
Praga to miasto, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Tak blisko, a tak daleko – jeśli jeszcze nie byłeś w stolicy kraju naszych południowych sąsiadów, koniecznie nadrób zaległości! Nad Wełtawą życie płynie inaczej. Przejdź się Mostem Karola, odwiedź Hradczany z Zamkiem Królewskim i sprawdź, gdzie mieszkał Franz Kafka. A potem? Potem możesz skosztować oryginalnych knedlicków w towarzystwie czeskiego piwa, które – jak wiadomo – jest najlepsze na świecie! Wycieczka objazdowa po Czechach, czy sama Praga? Wyprawę zarezerwujesz również na last minute. A że Praga jest tak blisko, możesz się tutaj wybrać bez względu na porę roku. Za każdym razem odkryjesz ją na nowo!

Zobacz również oferty w innych regionach Pragi: kraj południowoczeski, Morawy oraz informacje o Pragi.

Opinie o Pradze

6.0/6

Miasto czarodziejów

Kto nie był - powinien być. Kto był - będzie tęsknił. To prawda o Mieście, które przyciąga jak magnes. Nie sposób opowiedzieć w krótkich słowach o jego magii i tajemnicy. To trzeba po prostu ... poczuć. Jeśli zatem wybierasz się na kilka godzin lub pół dnia - odpuść sobie. Nie zostaniesz czarodziejem. Tu trzeba co najmniej weekendu, 3 - 4 dni, aby poczuć ten klimat, zanurzyć się w uliczki Malej Strany, Josefowa, Starego i Nowego Miasta czy Hradczan. Praga - jedyne i niepowtarzalne Miasto...

Dodał(a):
Michał, ŁÓDŹ, 09.11.2018

6.0/6

Praga

Urokliwa stolica -, którą koniecznie trzeba zwiedzić

Dodał(a):
Zbigniew, Radom, 30.05.2018

6.0/6 Ocena ogólna o Pradze

Pogoda w Pradze

Pogoda w Pradze jest w ciągu roku bardzo zróżnicowana, na co wpływ ma umiarkowany klimat obejmujący tę część Europy. Lata są zwykle ciepłe, a zimy dość mroźne i suche – w najcieplejszym lipcu temperatura w Pradze może wynosić 25°C, a w najchłodniejszym styczniu ok. -5°C. W Pradze często panuje także deszczowa pogoda, a zimą występują opady śniegu. Jednak dość szybko rozpoczynająca się wiosna powoduje, że pokrywa śnieżna nie utrzymuje się zbyt długo.

Wiosenny wypad do europejskich stolic

Na wiosnę przyroda budzi się do życia, drzewa wypuszczają młode, zielone listki, pojawiają się pierwsze kwiaty i znów słychać śpiew ptaków. Jednakże nie tylko przyroda ożywa wraz z końcem zimy, my również czujemy przypływ sił witalnych i energii do działania. Warto wykorzystać przyjemne, słoneczne dni i dobry nastrój na ciekawą podróż. Wiosna to idealny czas na odkrycie najpiękniejszych miejsc w Europie, ponieważ pogoda jest przyjemna, ale sezon wysoki i wakacje jeszcze się nie zaczęły, więc nie ma tłumów. Można powiedzieć, że każde miasto w wiosennej scenerii zachwyca, ale prawda jest taka, że niektóre z europejskich stolic wyglądają jakby zostały stworzone do wiosennego zwiedzania. Poznaj cztery z nich, które wiosną mają jeszcze więcej uroku niż zwykle i roztaczają niezwykły czar.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.