Wczasy w Pradze - co musisz wiedzieć?

  • O Pradze
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
  • Artykuły
Flaga Pradze

Praga

Stolica:
Czechy
Waluta:
CZK
Powierzchnia:
496 km2
Liczba ludności:
1 280 508

Praga to miasto, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Tak blisko, a tak daleko – jeśli jeszcze nie byłeś w stolicy kraju naszych południowych sąsiadów, koniecznie nadrób zaległości! Nad Wełtawą życie płynie inaczej. Przejdź się Mostem Karola, odwiedź Hradczany z Zamkiem Królewskim i sprawdź, gdzie mieszkał Franz Kafka. A potem? Potem możesz skosztować oryginalnych knedlicków w towarzystwie czeskiego piwa, które – jak wiadomo – jest najlepsze na świecie! Wycieczka objazdowa po Czechach, czy sama Praga? Wyprawę zarezerwujesz również na last minute. A że Praga jest tak blisko, możesz się tutaj wybrać bez względu na porę roku. Za każdym razem odkryjesz ją na nowo!

Opinie o Pradze

Pradze
6.0 /6

Karlove Vary

Przepiękna miejscowość,godne polecenia do przyjazdu samemu lub z rodziną na dłuższy pobyt i wypoczynek.
Dodał(a):
Marek i Małgorzata, 22.09.2019
6.0 /6

Praga Express

Super wycieczka. Polecam!!! Najpiękniejsza stolica Europy z niesamowitym Starym Miastem. Polecam wszystkim wycieczkę do tego miasta z biurem RAINBOW.
Dodał(a):
Grażyna, Łódź, 11.07.2019
5.5 /6

Jedno wielkie stare miasto

Jak w tytule, minimalny modernizm w architekturze, wszędzie widoczne przywiązanie do historii nawet najmniejszych obiektów.

Dodał(a):
Radosław, Warszawa, 23.05.2019
6.0 /6

Miasto czarodziejów

Kto nie był - powinien być. Kto był - będzie tęsknił. To prawda o Mieście, które przyciąga jak magnes. Nie sposób opowiedzieć w krótkich słowach o jego magii i tajemnicy. To trzeba po prostu poczuć. Jeśli zatem wybierasz się na kilka godzin lub pół dnia - odpuść sobie. Nie zostaniesz czarodziejem. Tu trzeba co najmniej weekendu, 3 - 4 dni, aby poczuć ten klimat, zanurzyć się w uliczki Malej Strany, Josefowa, Starego i Nowego Miasta czy Hradczan. Praga - jedyne i niepowtarzalne Miasto...

Dodał(a):
Michał, ŁÓDŹ, 09.11.2018
6.0 /6

Praga

Urokliwa stolica -, którą koniecznie trzeba zwiedzić

Dodał(a):
Zbigniew, Radom, 30.05.2018
6.0 /6

praga

dobre hotele oraz wspaniały przewodnik.
Dodał(a):
Anonim, 20.12.2017
5.9/6 Ocena ogólna Pradze

Pogoda w Pradze

Pogoda w Pradze jest w ciągu roku bardzo zróżnicowana, na co wpływ ma umiarkowany klimat obejmujący tę część Europy. Lata są zwykle ciepłe, a zimy dość mroźne i suche – w najcieplejszym lipcu temperatura w Pradze może wynosić 25°C, a w najchłodniejszym styczniu ok. -5°C. W Pradze często panuje także deszczowa pogoda, a zimą występują opady śniegu. Jednak dość szybko rozpoczynająca się wiosna powoduje, że pokrywa śnieżna nie utrzymuje się zbyt długo.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon