WAKACJE W Pradze

25.10.2019 (piątek)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
731 zł696 zł
za os. / 4 dni
Nie wymagany paszport
24.10.2019 (czwartek)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
850 zł815 zł
za os. / 5 dni
Nie wymagany paszport
20.04.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
1 389 zł1 354 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport
12.10.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
1 400 zł1 365 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji w Pradze?

Praga:

Państwo:
Czechy
Waluta:
CZK
Praga to miasto, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Tak blisko, a tak daleko – jeśli jeszcze nie byłeś w stolicy kraju naszych południowych sąsiadów, koniecznie nadrób zaległości! Nad Wełtawą życie płynie inaczej. Przejdź się Mostem Karola, odwiedź Hradczany z Zamkiem Królewskim i sprawdź, gdzie mieszkał Franz Kafka. A potem? Potem możesz skosztować oryginalnych knedlicków w towarzystwie czeskiego piwa, które – jak wiadomo – jest najlepsze na świecie! Wycieczka objazdowa po Czechach, czy sama Praga? Wyprawę zarezerwujesz również na last minute. A że Praga jest tak blisko, możesz się tutaj wybrać bez względu na porę roku. Za każdym razem odkryjesz ją na nowo!

Zobacz również oferty w innych regionach Pragi: kraj południowoczeski, Morawy oraz informacje o Pragi.

Opinie o Pradze

6.0/6

Miasto czarodziejów

Kto nie był - powinien być. Kto był - będzie tęsknił. To prawda o Mieście, które przyciąga jak magnes. Nie sposób opowiedzieć w krótkich słowach o jego magii i tajemnicy. To trzeba po prostu ... poczuć. Jeśli zatem wybierasz się na kilka godzin lub pół dnia - odpuść sobie. Nie zostaniesz czarodziejem. Tu trzeba co najmniej weekendu, 3 - 4 dni, aby poczuć ten klimat, zanurzyć się w uliczki Malej Strany, Josefowa, Starego i Nowego Miasta czy Hradczan. Praga - jedyne i niepowtarzalne Miasto...

Dodał(a):
Michał, ŁÓDŹ, 09.11.2018

6.0/6

Praga

Urokliwa stolica -, którą koniecznie trzeba zwiedzić

Dodał(a):
Zbigniew, Radom, 30.05.2018

6.0/6 Ocena ogólna o Pradze

Pogoda w Pradze

Pogoda w Pradze jest w ciągu roku bardzo zróżnicowana, na co wpływ ma umiarkowany klimat obejmujący tę część Europy. Lata są zwykle ciepłe, a zimy dość mroźne i suche – w najcieplejszym lipcu temperatura w Pradze może wynosić 25°C, a w najchłodniejszym styczniu ok. -5°C. W Pradze często panuje także deszczowa pogoda, a zimą występują opady śniegu. Jednak dość szybko rozpoczynająca się wiosna powoduje, że pokrywa śnieżna nie utrzymuje się zbyt długo.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.