Opinie o Playa Bachata Resort

Kategoria lokalna: 5

5.0/6
(1551 opinii)
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.5
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
4.9
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Pobyt w Dominikanie

    J@J 06.04.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Witamy, właśnie wróciliśmy z Dominikany, trzeci dzień pierzemy i wietrzymy ubrania. Nie wiem, czy tylko w naszym pokoju /2109/ był ten nieprzyjemny zapach, czy także inni goście mają ten sam problem. Poza tym udany urlop. J&J

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    okolica

    Monika, Nowy dwór gdański 15.12.2024 | Termin pobytu: grudzień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    byliśmy 5 do 13 grudzień tylko 2 razy nie padało ogólnie rano pompa później ok slonko świeciło jedzenie smaczne ale monotonne owoce pycha obsługa uprzejma w pokojach czuć wilgoć ale to normalne klima działała plus wiatrak na suficie, warto kupić w supermarkecie rum bo cena na lokalnych wycieczkach x 3 warto przejść się za hotel na mokradła tam można zobaczyć żółwie w tym czasie była tam masa czapli robi wrażenie

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    odpoczynek

    Bożena, DĄBROWA GÓRNICZA 16.10.2024 | Termin pobytu: kwiecień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Witam jeżeli chce ktos odpocząć to hotel godny polecenia cena równa się jakości pięknie położony cudowna atfoswera.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Fajnie ,ale ...

    PIOTR, LODZ 12.12.2019 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Bardzo ładna plaża, zadbana zieleń na terenie hotelu, obsługa bardzo miła i pomocna, a na minus to pokoje wymagające odświeżenia, oraz jedzenie bardzo monotonne i często niezjadliwe. Dopadło mnie zatrucie pokarmowe, a mam wyczulony żołądek na słabe jedzenie. Do tego wszechobecne karaluchy w pokojach, nawet na stołówce i widzieliśmy również pływające wieczorem w basenie. Weekendami tłoczno ze względu na zjazd lokalnych turystów. Wycieczki fakultatywne dobrze że w niższej cenie! ale wybór był i to na plus.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Tania wycieczka pod palmami

    Justyna 03.06.2025 | Termin pobytu: luty 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Bachata to hotel w iście tropiklanym stylu. Plaza z palmami, uliczka kanaryjska z lodami, pizza, kawa (dla bachaty kilka kaw, senator na wieksza oferte), codzienne atrakcje w hotelu lub w amfiteatrze senatora, kokos lub piana party typowo pod polskiego turystę. Plaza długa i zapełniona mniej lub bardziej zepsutymi leżakami i niestety ale przy tak dużej ilości gości często szukanie wolnego leżaka równało się z irytacja. Podobnie jak resteuracja- są godziny beż wolnego stolika, a jak już jest stolik to o szklankę i sztucce trudno. Jedzenie oceniam na słabe 5/10, codziennie kilka dań do wyboru, jednak jeśli ktoś oczekuje owoców morza lub regionalnych dań to nie w tym hotelu. Pierwotnie przydzielony pokój w ostatniej lini zabudowy, za 10 dolarów stal się domkiem w 3 lini od morza. Skromny. Czysty. Wifi tylko w okolicach recepcji lub na plaży przy hotelu Senator. Polacy, Kanadyjczycy i Anglicy. O dziwo pomimo tak silnej reprezentacji polskiej w hotelu dało się odczuć iż pierwszeństwo w każdej usłudze mają osoby anglojęzyczne. Za hotelem przyjemna restauracja lokalna z langusta;) a w druga stronę ścieżka spacerowa do jeziorka z ptakami, żółwiami. Dwa baseny; cichy i głośny. Reczniki plazowe. Przy głośnym basenie zawsze tłumy. Można korzystać z all do samego końca pobytu. Prysznic przed odjazdem dostępny. Opiekunowe z Rainbow obecni na miejscu na częste dyżury. Jeśli marzysz o błękitnej wodzie - to nie ta strona wyspy. Tu jej nie znajdziesz. ;) PS. bawełniane ubrania po 4 miesiącach nadal śmierdzą wilgocią PS2. nie zapomnijcie o probiotyku

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Zjawiskowy hotel z lekkim minusem

    BEATA, JASTRZEBIE ZDROJ 05.03.2023 | Termin pobytu: luty 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel bardzo zjawiskowo położony z palmami i dużą plażą. Dobre jedzenie świeże owoce i idealna pogoda. Minusem jest tu mała ilość leżaków, warunki na stołówce, pokój do remontu i z lokatorami (karaluchy). * Za dolara można dostać na hotelu świeżego kokosa bo jest ich tam bardzo dużo :)

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Dominikana Hotel Playa Bachata luty 2025

    Grazyna, Niemodlin 17.02.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Egzotyka Light-Dominikana, wyjazd oceniam pozytywnie, wycieczki w ramach wykupionego pakietu prowadzone przez Pana Huberta oceniam bardzo dobrze (wiedza, zaangażowanie, szacunek do klienta) hotel Playa Bachata no cóż ogólne wrażenie dobre (basen, teren hotelu, bary) natomiast pokój tragedia wszech obecny smród, spotkania z karaluchami stały się normą (po interwencji zmieniono nam pokój w części dla Kanadyjczyków i Amerykanów, który był o niebo lepszy na pytanie dlaczego Polacy dostają gorsze pokoje odpowiedź była iż oni zostawiają duże napiwki dla personelu hotelu, smutne ale prawdziwe. Pokoje dla Polaków znajdują się na obrzeżach hotelu (1 km od recepcji) natomiast reszta świata pokoje przy basenach, blisko plaży itp.. Wyżywienie nisko budżetowe ale nikt nie chodził głodny (dużo owoców) chwilami brak talerzy i stolików w stołówce (nie nazwę tego restauracją), animacje bardzo słabe, wieczorami serwowano występy ale nie zawsze, bywało że kierowali ludzi do hotelu Senator. Na pytanie czy poleciłabym ten hotel, odpowiadam stanowcze NIE, zaznaczę że nie jestem osobą bardzo wymagającą.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Playa Bachata

    PIOTR, KIEŁCZÓW 03.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Jak jest słońce, to wszystko jest piękne 👍 ocean, palmy, plaża... Hotel o średnim standardzie. I niestety Polaków traktuje się gości gorszej kategorii - dostają pokoje w starej części hotelu , na jego obrzeżach, w brzydkich miejscach... Szkoda... Restauracja główna nie daje rady w trakcie kolacji - chaos, tłumy turystów - bez względu na godzinę, brak talerzy, szklanek, kieliszków, sztućców. Kelnerzy robią co mogą, ale chyba jest ich za mało... Bary i drinki ok 👍

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    rajsko-nie do końca

    Krzysztof, --- 10.04.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    duży hotel to nie moja bajka, na szczęście teren jest duży i ludzie się rozpraszali. Ale na stołówce czy przy drink barze tłum. Rok wcześniej byłem w hotelu na południu w Bayahibe, gwiazdek tyle samo, ale o niebo lepsze wszystko. W rejon Puerto Plata pojechaliśmy trochę przypadkowo w nadziei, że zaliczymy kilka miejsc , które z południa wyspy wydawaly się za daleko. Okazało się , że na północy drogi gorsze i czasy jazdy na wycieczkach wcale nie krótsze.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Playa Bachata Resort hotel, który swoje lata świetności ma już za sobą

    LECH , RUDA ŚLĄSKA 31.03.2025 | Termin pobytu: luty 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel położony na dużym obszarze, piękna zieleń idealnie przystrzyżona trawa, egzotyczna roślinność i bajkowy ocean to plusy tej miejscówki. Bungalowy już swoją świetność mają za sobą, leżaki na plaży w 95% połamane lub uszkodzone. Wyżywienia dużo, jednak jak dla mnie nie przyprawione, po prostu nie smaczne. Godne polecenia awokado, owocowe smoothie - pyszne - robione na miejscu z papai, melona, bananów. W barach dobre drinki na bazie rumu (inne alkohole również OK - tequila).

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem