Opinie klientów o Viva Tangerine by Wyndham

5.1 /6
76 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.6
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Hanna, Warszawa 20.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Hania w Viva Tangerine by Wyndham

14 dniowy urlop w tym hotelu spędziliśmy z mężem w listopadzie 2023. Opcja all inclusive. Hotel bardzo ładnie położony, blisko plaży. Budynki i teren prezentują się wspaniale na 5. Basen brudny, wszystkie brudy z mycia okolic basenowych spływają do niego razem z detergentami użytymi. Wyżywienie ok, głodnym się nie chodzi. Estetyka pokojów na 2. Są zaniedbane i sprawiają wrażenie wiecznie brudnych. Jeden dzień poświęciliśmy na naprawę, drzwi balkonowych , TV, telefonu., sejfu. Nie ma w pokojach czajników. Jeśli chodzi o bar i podawane w nim alkohole to brak słów. Wódka biała to woda. Inne alkohole podobno też rozcieńczone maksymalnie. Cola w separatorze pachnie colą ale smakuje jak pomyje. Jedyne czego nie żałują to lód. Prosisz np: colę dostajesz szklankę lodu i rozwodnioną colę między jego kostkami to samo jest ze wszystkimi serwowanymi napojami w barze. Z takim procederem spotkałam się pierwszy raz w życiu a zaznaczę, że dużo podróżuję i porównanie mam.

3.0/6

Karolina, Częstochowa 28.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Brak pogody w terminie 16-24.12 oraz rozczarowanie hotelem

Witam! Na wakacje zabrałam 2 dzieci oraz mamę z niepełnosprawnością ruchową- z racji nienagannych opinii o hotelu wybór padł na Tangerine i szczerze odradzam! W hotelu pokoje zagrzybione, dużo kradzieży, insekty w pokojach, przeprowadzane odgrzybianie w trakcie naszego pobytu. Jedzenie zupełnie niejadalne. Celem otrzymania mięsa- należało wręczać napiwki. Właściwie przez cały pobyt na terenie hotelu ani raz nie skosztowałam smacznego drinka, w którym byłby jakiś alkohol- wszystko jest wyłącznie za napiwki- nie dasz- nie dostaniesz. Zupełnie nie wiem za co zapłaciłam- proszę potraktować tą opinię jako moją reklamację, której proces dokończę dopiero po 2 stycznia. W pokoju niezgodności co do zakwaterowania- po interwencji rezydentki nic nie uległo zmianom- nasz pokój nie posiadał zamykania z pokojem przyległym i mimo interwencji przejścia między pokojami nie zamknięto. Wykupione jeszcze w Polsce wycieczki fakultatywne również pozostawiają wiele do życzenia. Szczególnie chodzi o wycieczkę „Dominikana Autentica”- płaci się za wejście do fabryki cygar, po czym z blisko 2 h zwiedzania pozostaje czekanie w autobusie- ponieważ dzieci do 16 r.z z dorosłym czekają i nie mogą wejść- wnioskuję zatem o zwrot pieniędzy za tą atrakcję, o czym nie ma ani jednego słowa w programie, przewodnicy również zatajają ten fakt aż do samego dotarcia do fabryki.

3.0/6

Zuzia nr rezerwacji: 5795336 18.02.2024

Wakacje z przyjaciółmi

Długo zastanawiałam się czy napisać opinie na temat tego hotelu. Z wczasów zagranicznych korzystam od lat , ale ten pobyt był najsłabszym pobytem . Hotel bardzo słaby. Jedzenie monotonne, słaby wybór owoców . Drinki w barze to za dużo powiedziane to były raczej soki bo alkoholu w nich była znikoma ilość a możne nawet brak . Bar wyposażony w plastikowe krzesła bardzo słabej jakości i wyglądzie na pewno nie powinny tak wyglądać w hotelu , który opisany jest jako 4 *. Trafiliśmy na okres w którym dość intensywnie padał deszcz. Korytarze w budynku , który byliśmy zakwaterowani po opadach deszczu były zalane i nie było możliwości i sucha noga przejście jego korytarzami , z sufitów odpadał tynk . W raz ze znajomymi zajmowaliśmy 3 pokoje w 2 pokojach również lała się woda do łazienki i odpadał tynk z sufitu po opadach deszczu . Generalnie odradzam pobyt w tym hotelu. Obsługa w restauracji bardzo miła , animacje na wysokim poziome ,ale to za mało na wydanie pozytywnej opinii i polecenie tego pokoju dla innych gości. Pracownik biura podróżny stwierdził,że hotel spełni wymogi BHP . Generalnie nie przyjmują uwag .

2.5/6

Ewa, Gdańsk 15.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Hotel bardzo sredni

Hotel ma ładna plaże i dobre położenie blisko miasteczka. Budynki z zewnątrz, znajdujące się w ładnym ogrodzie, też prezentują się nieźle. Ale pokoje wymagają dużego remontu, to standard 2 gwiazdek. W niektórych bardzo czuć wilgocią. Czystość pozostawia wiele do życzenia. Pościel nieprasowana budzi wątpliwości czy nie była już używana. Brudne, poplamione obrusy w restauracji. Śniadania bez obrusów na brudnych stołach. Jedzenie slabe, codziennie to samo. Basen brudny. Generalnie słabe 3 gwiazdki.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem