Opinie klientów o Dookoła Hiszpanii

5.2 /6
233 
opinie
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
4.1
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

WALDEMAR, Popów 17.10.2019

Ocena

wyjazd bardzo udany i sprawnie przeprowadzony przez przewodnika p.Wojciecha.Bardzo ciekawy program wyjazdu.

6.0/6

Magdalena, Kórnik 19.10.2014

Super wycieczka dookoła Hiszpanii!

Wycieczka dookoła Hiszpanii była dla mnie i mojego męża czwartą wycieczką objazdową z Biurem Podróży Rainbow i tak, jak poprzednie była bardzo udana. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

6.0/6

Anna Warszawa 25.03.2014

Super

Ogólna ocena jest bardzo dobra, ten rodzaj wycieczki objazdowej nie można traktować jako odpoczynek z założenia. Pilot świetny, miły , pomocy z ogromną wiedzą i cierpliwością.

6.0/6

Kasia 11.09.2017

Podróż poślubna :)

Jestem wraz z mężem pod wielkim wrażeniem wycieczki :) wybraliśmy Hiszpanie bo od dawna nam się marzyła :) Nasze oczekiwania zostały spełnione :) mieliśmy super pilota Pana Wojtka, który miał duża wiedzę o kraju i opowiadał nam również różne ciekawostki co jeszcze bardziej urozmaicało objazd :) Dodatkowo przewodnicy lokalni również spisali się na medal :) Polecamy wszystkim ta wycieczkę oraz wycieczki fakultatywne ( Barcelona nocą oraz flamenco). Jesteśmy szczęśliwi bo udało nam się również zwiedzić Gibraltar :D
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem