Opinie klientów o Dookoła Hiszpanii

5.2 /6
228 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata Bogumiła, Siedlce 21.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Hiszpania w pigułce

Niezapomniana podróż po pięknej i słonecznej Hiszpanii. Kraj zachwycił nas nie tylko wspaniałą historią, architekturą, ale przede wszystkim otwartością i uprzejmością mieszkańców. Wycieczkę polecam zwłaszcza tym, którzy tak jak my chcą zobaczyć jak najwięcej i nie straszne są im pobudki wcześnie rano, ani kilometry do przebycia  Szczególnie w pamięć zapadła nam niesamowita katedra w Kordobie, Plaza de Espana w Sewilli, perełki architektoniczne w Barcelonie oraz przepiękna Alhambra. Godny polecenia jest również wieczór Flamenco, który pozwolił nam zapoznać się z tą częścią kultury nierozerwalnie kojarzonym z Hiszpanią. Chciałybyśmy również podziękować wspaniałej pilotce p. Anecie, która swoim zaangażowaniem, umiejętnościami organizacyjnymi i wiedzą zachęciła nas do powrotu w przyszłości do tego wspaniałego kraju.

6.0/6

Antonina, Chorzów 15.07.2014

Wycieczka wspaniała na szóstkę.

Wspaniała wycieczka pozwalająca poznać Hiszpanię w pigułce.Oszałamiająca Andaluzja z cudowną przyrodą i najpiękniejszą na świecie architekturą,Madryt z najważniejszymi turystycznie punktami,Barcelona z jej flagowymi miejscami i piękna choć mało reklamowana Walencja.Takiej wycieczki potrzebowaliśmy a czasami długie przejazdy pozwoliły nam obejrzeć suchy interior kraju co jest równie poznawcze.Gorąco polecamy ludziom ciekawym świata.

6.0/6

Bolesław ,Kraków 22.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

ogólna ocena pobytu

wzystko w poziomie kosztów wycieczki / wyżywienie, hotel /

6.0/6

ALICJA, Olsztyn 20.05.2024

Można spełnić marzenia

Program powala na kolana, przewodnicy rewaelacja. Polecam dla wszystkich którzy jeszcze nie spotkali się z obliczem Hiszpanii.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem