Opinie klientów o Dookoła Hiszpanii

5.2 /6
233 
opinie
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
4.1
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zbigniew, Lublin 14.10.2015

Dookoła Hiszpanii

Witam Państwa! Zdecydowanie muszę przyznać, że jestem totalnie niezadowolony.... Ha,ha. Dlaczego tak krótko!!!!! Nawet 40 stopniowe upały nie były w stanie zepsuć nam uroków Hiszpanii. Jeśli do tego dodamy genialną opiekunkę grupy, jaką była Pani Karolina (szóstka z plusem), to będziemy mieli kompletną ocenę wycieczki. Pozdrawiam i do zobaczenia w Maroku, bo tam wybieramy się z Wami w przyszłym roku.

6.0/6

Waldemar, Gliwice 28.11.2022
Termin pobytu: sierpień 2022

Dookoła Hiszpanii

W Hiszpanii nigdy dotychczas nie byłem. Wybrałem się więc pierwszy raz na objazdówkę po tym kraju z BP Rainbow. Nie żałuję. Bardzo dobra organizacja imprezy od samego początku, czyli od lotniska w Maladze. Nasz opiekun tj pan Przemysław jest osobą super nadającą się do tej roli. Zorganizowany, spokojny, pełen wiedzy o Hiszpanii i odwiedzanych miejscach. Poznałem wspaniałe budowle starożytne oraz nowoczesność tego kraju. Byłem na arenie walk byków. Odwiedzałem wspaniałe katedry, meczety, place, zaułki i piaszczystą plażę wybrzeża Costa del Sol. W każdej miejscowości było sporo czasu na indywidualne połazikowanie sobie. Był to czas na znalezienie sobie jakiś pamiątek lub chwila na pobyt w jakiejś lokalnej kawiarence. W ramach pamiątek przywiozłem sobie z rejonu La Mancha (gdzie był postój autobusu) figurkę Don Kichota i Sancho Pansy. Po pobycie na koncercie tańca flamenco dokupiłem sobie też figurkę pary tańczącej ten taniec. Hotele zadbane, klimatyczne. Z dobrą obsługą i posiłkami ( tu-wg osobistego uznania kulinarnego). Cały pobyt uznaję za bardzo udany i udokumentowany ~1000 fotkami. I napewno będę korzystał dalej z usług BP Rainbow. Pozdrawiam cały zespół BP Rainbow- Waldemar z m Gliwice Łabędy

6.0/6

Joanna, Będzin 31.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

pierwszy raz w Hiszpanii

Wycieczkę "Dookoła Hiszpanii" oceniam jako REWELACYJNĄ! Wiadomo , były również pewne minusy ,ale było ich zdecydowanie mniej niż plusów. Ogromne podziękowania kieruję w stronę pani Anety , która wykazała się niesłychaną wiedzą na temat Hiszpanii . Jeśli chodzi o samą wycieczkę to najbardziej w serduszko zapadła mi Sewilla (szczególnie katedra Najświętszej Marii Panny ) i Walencja . Niestety wielkim rozczarowaniem okazała się stolica, po której zostaliśmy przegonieni przez lokalnego przewodnika pana Piotra, który paplając o Madrycie z szybkością katarynki, raczył nas sprośnymi żartami a na prośby o zwolnienie tempa usłyszeliśmy : " Jak drugi raz przyjedziecie do Madrytu to obejrzycie go sobie wolniej" . No cóż...każdy ma swoje priorytety a priorytetem p. Piotra był najwyraźniej wieczorny mecz Realu z Borussią - życie. Honor Madrytu uratował pani Agnieszka , która oprowadziła nas po muzeum Prado. Gorąco też polecam wykupienie wycieczki na Gibraltar :)

6.0/6

Miroslawa, Bydgoszcz 10.08.2014

CUDNA HISZPANIA

Byliśmy na objezdzie od 9-16.06.2014 Widoki i zwiedzanie zapierające oddech.Zakwaterowanie i posiłki b. dobre. Świetna organizacja przede wszystkim to zasługa przeuroczego i kompetentnego pilota MICHAELA BISKUPSKIEGO.Wiecej takich pilotów w szeregach RAINBOW TOURS to będzie świetnie. mała dygresja rok 2013 CHORWACJA pilot po włamaniu wcale nie kontaktował!
134559
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem