Opinie klientów o Dookoła Hiszpanii

5.1 /6
246 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.4
Transport
4.9
Wyżywienie
4.1
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Koszalin 29.08.2015

Warto przeżyć taką podróż :)

Wycieczka godna polecenia, polecam wszystkim, którzy lubią wycieczki objazdowe. Wspaniały Pilot Pan Tomasz K. to kompetentna osoba. Imponująca wiedza, inteligencja, elokwencja, tembr głosu pilota sprawiły, że mogłabym słuchać jego opowieści „bez końca”. (bardziej niż regionalnej muzyki). ;) Wycieczka bardzo udana, zwiedziłam wiele pięknych miast, poznałam najciekawsze zabytki, historię, kulturę, kuchnię itp. Godne polecenia są też wycieczki fakultatywne, które organizowane są podczas objazdu. Mnie udało się być na trzech i każda była fascynująca. Pierwsza to Barcelona nocą - niesamowity klimat (magiczne fontanny - pokaz światła, muzyki i wody, spacer obok podświetlonego domu autorstwa Gaudiego). Drugie to Flamenco w Granadzie – artystyczne doznanie (1h pokaz kobiet i mężczyzn w knajpie Tablao Flamenco Albayzin). Trzeci to Gibraltar - niesamowita brytyjska enklawa na południu Hiszpanii (wizyta na punkcie widokowym; zwiedzanie jaskini św. Michała; spotkanie z makakami gibraltarskimi - cudowne; spacer po uliczkach miasta, rejs statkiem).

6.0/6

TADEUSZ, JAZOWSKO 13.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka znakomitaBardzo intensywna Perfekcyjnie zorganizowana Polot i przewodnicy bardzo mili i przychylnie nastawieni do uczestników

Wycieczka znakomita. Bardzo intensywna. Perfekcyjnie zorganizowana . Pilot oraz przewodnicy znakomici. Autobusy którymi podróżowaliśmy o wysokim standardzie. Hotele wygodne. Wyżywienie takie typowe dla Hiszpanii.

6.0/6

JOANNA , Szczecinek 20.10.2019

Magiczna Hiszpania

Jest to wycieczka dla osób, które lubią dużo zwiedzać i nie boją się pokonywać dłuższych tras ( jednego dnia nawet 650 km) ale po super autostradach. Program wycieczki bardzo ciekawy. Codziennie inne miasto i nowe wrażenia kulturowe. Trudno je porównywać, gdyż każde jest inne i posiada swoją bogatą historię. Poznanie ich ułatwili nam super inteligentni przewodnicy lokalni. W szczególności chciałabym wyróżnić Pana Piotra, który pokazał nam perełki Madrytu oraz oprowadził nas po muzeum Prado i przybliżył malarstwo Rubensa , Goi, Velazqueza a także Panią Anię z Sewilli oraz Pana Michała z Walencji. Koniecznie trzeba się wybrać na wycieczkę fakultatywną Barcelona nocą, gdyż wtedy można zobaczyć zabytki bez tłumu ludzi a poza tym wspaniały koncert fontanny+ muzyka + światło. Ja sama odbyłam tę trasę po 20 latach i byłam zauroczona ponownie, zaś mój mąż był w Hiszpanii pierwszy raz i był zachwycony. Pogoda również nam dopisała ok.30 32 st.C. Wyrazy uznania dla pilota Pana Wojtka, który wykazał się dużą znajomością Hiszpanii. Niezwykle kulturalny i świetny organizator wycieczki dużej grupy turystów w różnym wieku.

6.0/6

Wojciech, GLIWICE 16.10.2015

Po raz kolejny, ...po prostu super!!!

To była nasza czwarta już z kolei podróż z Reinbow Tours i kolejna niezwykle udana. Tym bardziej jestem zadowolony, że w planach mieliśmy Egipt i już drogi raz odwołano nam podróż do Egiptu. Musieliśmy szybko decydować o nowym kierunku i padło na Hiszpanię. Ani trochę nie żałujemy. To prawda, ze kilka przejazdów jest dość długich i uciążliwych, ale jak ktoś nastawia się na objazd to wie czego się spodziewać. Jak chce się coś zobaczyć to można trochę się poświęcić. A i tak takiego rajdu jak w Turcji z Konii do Istambułu, 800 km. w jeden dzień, nie było :-). A Hiszpania jest po prostu piękna i pięknie pokazana. W każdym mieście jest jakaś perełka. W Sewilli katedra z grobowcem Kolumba zawieszonym w powietrzu i niezapomnianą panorama miasta z wieży Giraldy. Stara Kordoba z plątaniną wąskich uliczek. W Madrycie Pałac Królewski i Muzeum Prado i wrzenie na ulicach związane z lokalnymi wyborami. Szczególne wrażenie zrobiła na nas Barcelona nocą. Fantastyczny klimat pieszej wycieczki szlakiem dzieł Gaudiego, podświetlonych reflektorami, no i grające fontanny w cudownych kolorach. Zupełnie inaczej odbiera się te same obiekty widziane w dzień. A zwiedzanie parku Guel (już w dzień) samo w sobie jest przygodą. No i oczywiście niezapomniane wrażenia w świątyni futbolu na Camp nou. Katedra w Walencji ma swój jedyny w świecie skarb w postaci tego najbardziej prawdopodobnego św. Graala, no i "dzielnicę przyszłości" autorstwa Santiago Calatravy. A na koniec objazdu "wisienka na torcie", czyli Alhambra w Granadzie. W sumie impreza bardzo udana i pełna wrażeń. Hotele na objeździe całkiem przyzwoite. Jedyne zastrzeżenie mogę mieć do wyżywienia w jednym czy dwóch hotelach. Jadą do innego kraju spodziewam się regionalnych potraw, przynajmniej jakiejś namiastki kuchni hiszpańskiej a nie ...makaronu z sosem pomidorowym :-). Ale to był incydentalny przypadek. Poza tym ...po prostu super. No i ten wszechobecny błękit nieba! :-). W czasie pobytu gorąco polecam jednodniową wycieczkę na Gibraltar!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem