Opinie klientów o Dookoła Islandii

5.6 /6
61 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alicja i Ryszard, Warszawa 26.07.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

Niezapomniany tydzień

Niezapomniany tydzień na przepięknej wyspie.

6.0/6

Beata, Wąbrzeźno 07.08.2022

Islandia - wyspa z marzeń

Piękne widoki, surowa przyroda. Wspaniałe wodospady, pola geotermalne, lodowce, plaże z czarnym piaskiem i naniesionym lodem, gejzer oraz inne atrakcje robią ogromne wrażenie.

6.0/6

Magdalena, Warszawa 13.07.2021

ocena wycieczki objazdowej po Islandii

Bardzo ciekawie zaplanowany objazd. Piękne krajobrazy, różnorodne. Ogólnie jestem zadowolona, wycieczka bardzo mi się podobała. Paradoksalnie dzięki pandemii było mniej turystów.

6.0/6

MB 07.08.2019

Kolorowa wyspa, kapryśna pogoda i niezapomniane widoki

Podróż na Islandię jest o tyle inną wycieczką, że ciężko tutaj szukać takich zabytków jak kościoły, czy katedry (owszem takie też są, ale schodzą one na dalszy plan), a skupić należy się przede wszystkim na tym, co wyspa ma nam do pokazania od strony przyrodniczej. Znajdziemy tutaj piękne wodospady, pola zastygłej lawy, lodowce, źródła geotermalne a także lasy. A na koniec wizyta w Reykjaviku, który mimo, że niewielki, ma wszystko to, co sprawia, że miejsce to staje się na tyle interesujące, że 6 czy 7 godzin w ostatnim dniu to wcale nie jest dużo.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem