Opinie klientów o Egipt - Potęga Południa - Light

5.3 /6
25 
opinii
Intensywność programu
5.7
Obsługa hotelowa
5.0
Pilot
5.4
Plaża
5.5
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.4
Program wycieczki
5.5
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ANNA 09.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Wspaniałe wspomnienia 😍

Bardzo fajna alternatywa dla tych którzy chcą mieć i wypoczynek i zwiedzanie nie mając zbyt dużo wolnego czasu. Hotel miło nas zaskoczył, statek również spełnił nasze oczekiwania. Nie można pominąć naszego opiekuna który podczas całego zwiedzania dwoił się i troił próbując spełnić nasze oczekiwania -co doprawdy nie było takie łatwe 🙂 Czas który tam spędziliśmy jest i pozostanie wspaniałym wspomnieniem z Egiptu. Dziękujemy 🙂

6.0/6

Ida, Chojnice 09.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Zdecydowanie polecam Egipt - Light

Light - odebrałam z dystansem i dobrze. Wybrałam objazdówkę, więc cieszę się, że nie było nudno. Rano wstać, jechać i super! Jak leżeć na plaży, to nie wybieram opcji objazdowej. Wypoczynkiem była sama pogoda - słoneczna i ciepła. Pilot profesjonalny, super polszczyzną władał. Zawsze "trafnie" żartował, a przede wszystkim kompetentny w swoim fachu. Takich więcej! Organizacja i pobyt spełniły nasze oczekiwania. Duże zaangażowanie ze strony biura, miła obsługa i to wystarczyło. Reszta należała do uczestników. Nie smakowało - to nie trzeba było jeść, za gorąco - to nie siedzisz na plaży itp. Jesteśmy zadowoleni, odetchnęliśmy od codzienności i o to chodziło.

6.0/6

Ilona, Katowice 24.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Tu jest jakby luksosowo ;)

Continental to naprawdę świetny hotel, pomocna obsługa, od recepcji poczynając a na obsłudze pokoi kończąc, duże pokoje, czyściutkie, urozmaicone posiłki, świetna obsługa w barach i restauracjach, interesujący program animacyjny, polecam, chętnie wrócę.

6.0/6

Agata, --- 11.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Potęga południa

Super, super, wycieczki, krajobrazy, opieka pilota. Chętnie pojadę na inną wycieczkę objazdową z waszym biurem 🏖️🏝️🏜️🌞
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem