Opinie klientów o Egipt - Potęga Południa z Marsa Alam - Light

5.0 /6
opinie
Intensywność programu
4.5
Obsługa hotelowa
5.0
Pilot
3.6
Plaża
5.5
Pokój
4.8
Położenie i okolica
3.0
Program wycieczki
4.8
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
5.3
Transport
4.6
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Teresa, Rybnik 12.01.2024
Termin pobytu: październik 2023

było pięknie

wyjazd rewelacja, to co zobaczyliśmy to nasze, polecam ,pobyt na statku Super, a hotel Fantazja resort to już pełny luksus

5.5/6

Zbigniew, Dzierżoniów 23.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Egipt -Potęga Południaz Marsa Alam Light

Bardzo fajna wycieczka,dużo nowych zagadnień historycznych,o których nie mówilo się w szkole,bardzo polecam,program Ok !!!

5.0/6

Grzegorz, Gliwice 13.05.2023
Termin pobytu: maj 2023

Potęga południa light

Wyjazd bardzo udany, transport i zakwaterowanie ok. Wycięte z programu ogrody Kitchenera na rzecz płatnej wycieczki do wioski Nubijskiej.

5.0/6

Marta 29.05.2023
Termin pobytu: maj 2023

Potęga południa light z Marsa Alam

Transfer: Czas w Egipcie jest pojęciem względnym ;-) Zgodnie z programem transfer w zależności od lokalizacji hotelu i kolejności zwiedzania, powinien trwać 5-7h, w rzeczywistości było to 10h jazdy przez pustynię. Komfort jazdy bardzo wątpliwy - większość foteli w autokarze było zarwanych, między fotelami przestrzeń mniejsza niż w tanich liniach lotniczych, osoby powyżej 1.70 nie są w stanie podróżować komfortowo. Rejs: zakwaterowanie na statku Nile Treasure. Kajuty małe ale funkcjonalne, z dużym oknem i pięknymi widokami. Obsługa miła, codziennie na łóżku nowy ręcznikowy "lokator" :-) Jedzenie smaczne, aczkolwiek wybór dość mały. Skusiliśmy się na zakup kilku drinków w barze - niestety obsługa nie ma zielonego pojęcia o koktajlach: do zrobienia jednego mohito potrzebnych było aż 3 Panów, niestety z marnym rezultatem. Dużym minusem był "basen" na górnym pokładzie, który w rzeczywistości okazał się być brodzikiem/jacuzzi dla maksymalnie 4-5 osób. Przewodnik: w związku z tym, iż nasza grupa była dość mała większość wycieczek realizowana była w grupach łączonych. Dzięki temu mieliśmy okazję spędzić czas z 3 Przewodnikami i niestety nasz Mohamed wypadł najsłabiej: kiepski kontakt z grupą, suche informacje często powtarzane kilkukrotnie. Program: dość napięty i intensywny, zwłaszcza dla osób, które dobrały wycieczki fakultatywne. Transfery są często bardzo długie i męczące, a zwiedzanie zazwyczaj w tempie ekspresowym. Plan na kolejny dzień wywieszany był dopiero ok godziny 21 co uniemożliwiało zaplanowanie czasu wolnego. Niemniej jednak uważam, że Abu Simbel, i Karnak rekompensują pobudki o 3rano :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem