Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjazd super, zwiedzanie świątyń, grobowców itp wspaniałe. Rezydenci i piloci bardzo dobrzy. Moim zdaniem można by zaproponować wycieczkę typu: Luksor - Asuan - Luksor (ten drugi odcinek tylko rejs), byłby to wspaniały wypoczynek po trudach wczesnego wstawania, oraz droga z Abu Simbel do Hurghady (550 km) zmieniłaby się na Luksor - Hurghada.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ten wyjazd to raczej nie dla nocnych markow, srednia godizna pobodki to okolo 4 nad ranem ( gdy brac wszystkie dodatkowe wycieczki), wiec tez cala kwota wyjazdu odrazu wtedy zwieksza sie X2 ( 290 USD obowiazkowych oplat +- tyle samo wszystkie wycieczki fakultatywne). Bardziej polecam " Nil i Piramidy", bo wtedy w ostatni dzien mozna zwiedzic cos wiecej, a nie jak my 9 godizn autobusem do Hurgady... Ale ogolnie bardzo polecam, wrocilam zadowolona :)
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam wycieczkę Potęga Południa program nie jest męczący, standard bardzo dobry, pobyt na statku rewelacyjny. Należę do grupy raczej młodych, ale wycieczka idealna również dla osób +60 ponieważ nie trzeba nigdzie daleko chodzić. Duże kajuty na statku i super jedzenie.Przewodnik Egipcjanin który doskonale mówił po polsku .
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny program, ale trzeba skorzystać z wycieczek fakulatywnych. All inclusive na rejsie nie jest bardzo potrzebne, bo spędza sie na statku mało czasu jak sie korzysta z wszystkich wycieczek fakulatywnych, w zasadzie płynie sie tylko jedno popołudnie.