Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Olbrzymi kompleks wśród palm, świetność ma za sobą . Przestronne lobby, ładna plaża, olbrzymia stołówka.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękna, długa plaża pokryta palmami, cudowny kolor wody i styl kolonialny hotelu. To są główne atrybuty tego miejsca. Hotel jest dość stary i przydałoby się odnowienie (zwłaszcza mebli). Jedzenie w miarę ok, Natomiast obsługa dość słaba i nie wyrabiająca się, zwłaszcza w weekendy, kirdy hotel przeżywa nalot miejscowych.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wszystko byłoby super gdyby nie to okropne jedzenie. MASAKRA .Poza tym przez 4 dni nie działała klimatyzacja i za bardzo nikt z tym nic nie robil
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety jestem rozczarowana hotelem, do tego stopnia, że na miejscu zdecydowaliśmy się zapłacić ( nie mylić z dopłatą), za zmianę hotelu. Stan łazienki oceniam na poziomie 1, a nie 4 gwiazdkowego hotelu, niestety musieliśmy spędzić tu jedną noc. Wyżywienie - mi wystarczyły owoce więc nie będę się wypowiadać, natomiast nie ma się czym zachwycić podczas tzw kolacji tematycznych. Ogólnie rzecz biorąc Dominikana mnie nie zachwyciła, poza terenem hotelu bardzo brudno. Obsługa na lotnisku nastawiona nieprzychylnie do turysty, na dziesięć godzin lotu rozsadzono nas z mężem zupełnie w osobnych rzędach. Dopełnieniem wszystkiego był na powrocie lot w klasie ekonomicznej. Od PLL LOT oczekiwałabym wyższego standardu w obsłudze. Lepiej byłoby zrezygnować z częstowania pasażerów tym co nazwano posiłkiem i się nie kompromitować. Każdy z nas zrozumiałby, że posiłek należy zapewnić sobie we własnym zakresie, bo to klasa turystyczna.