Opinie klientów o Senegambia

5.5 /6
117 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.1
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grażyna, Konstantynów Łódzki 06.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Gambia 2024 styczeń

Lokalizacja Hotelu Super. Bardzo czysto. fantastyczna plaża. Obsługa bardzo miła. Co wieczór możliwość jedzenia urozmaiconej kuchni w różnych restauracjach znajdujących się po wyjściu z hotelu na ulicy przy urokliwej muzyce .każdy wieczór urokliwy . SPA w hotelu ..masaże rewelacja. Polecam ..

6.0/6

Piotr, Łódź 04.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Gambia 2 osoby

Bardzo udany wyjazd. Mili i życzliwi tubylcy. Na miejscu niskie ceny na wszystko. Piloci dobrze przygotowani. Hotel doskonale położony z bardzo miłą obsługa. Śniadania w hotelu bardzo dobre.

6.0/6

ALEKSANDRA, WARSZAWA 02.03.2020

Cudowny pobyt- polecam z całego serca!- także z dziećmi :)- luty 2020

Byłam w Gambii z moimi córkami (8 i 13 lat) to pierwsza podróż poza Europę. Przeżycie cudowne, warunki bardzo dobre, opieka i kontakt z rezydentkami na miejscu rewelacyjny. Brałyśmy udział w dwóch wycieczkach fakultatywnych- Bandżul i Safari - obie polecam. Hotel pięknie położony, zadbany jeśli chodzi o infrastrukturę, pokoje standard średnie ale dla nas były wystarczające, nie ma moskitier ale miałyśmy własne. Wyżywienie bardzo różnorodne, bardzo dobre, spokojnie można się najeść. Polecam i bardzo dziękuję Rainbow na tak cudnie, sprawnie i profesjonalnie zorganizowany wyjazd! Polecam

6.0/6

Urszula, Warszawa 28.01.2020

hotel Senegambia - super!

prawdziwa Afryka! wieczny uśmiech Gambijczyków i Senegalczyków słońce............... piekny wyjazd . Na pobycie hotel przy glownej ulicy świetna lokalizacja, wszędzie można wymieniać bezpiecznie walute, kurs taki sam jak i w hotelowym kantorze. mnóstwo restauracji bazar - na ktorym można kupic wszystko co produkują z siły rąk: drewniine figurki piaskowe magnesy po prostu wszystko!Absolutnie spokojnie i bezpiecznie.JECHAĆ JECHAĆ JECHAĆ !!!!!!!!!!!!!!! a jeze;i traficie Państwo na opiekuna takiego jak Pan Wojtek - to bedzie nieopisana prezyjemność, kopalnia wiedzy pieknie przekazana w każdej sytuacji angażowal sie aby pomóc! POGRATULOWAC TAKICH PRACOWNIKÓW FIRMIE rainbow.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem