Opinie klientów o Senegambia

5.4 /6
72 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ALEKSANDRA, WARSZAWA 02.03.2020

Cudowny pobyt- polecam z całego serca!- także z dziećmi :)- luty 2020

Byłam w Gambii z moimi córkami (8 i 13 lat) to pierwsza podróż poza Europę. Przeżycie cudowne, warunki bardzo dobre, opieka i kontakt z rezydentkami na miejscu rewelacyjny. Brałyśmy udział w dwóch wycieczkach fakultatywnych- Bandżul i Safari - obie polecam. Hotel pięknie położony, zadbany jeśli chodzi o infrastrukturę, pokoje standard średnie ale dla nas były wystarczające, nie ma moskitier ale miałyśmy własne. Wyżywienie bardzo różnorodne, bardzo dobre, spokojnie można się najeść. Polecam i bardzo dziękuję Rainbow na tak cudnie, sprawnie i profesjonalnie zorganizowany wyjazd! Polecam

6.0/6

Urszula, Warszawa 28.01.2020

hotel Senegambia - super!

prawdziwa Afryka! wieczny uśmiech Gambijczyków i Senegalczyków słońce............... piekny wyjazd . Na pobycie hotel przy glownej ulicy świetna lokalizacja, wszędzie można wymieniać bezpiecznie walute, kurs taki sam jak i w hotelowym kantorze. mnóstwo restauracji bazar - na ktorym można kupic wszystko co produkują z siły rąk: drewniine figurki piaskowe magnesy po prostu wszystko!Absolutnie spokojnie i bezpiecznie.JECHAĆ JECHAĆ JECHAĆ !!!!!!!!!!!!!!! a jeze;i traficie Państwo na opiekuna takiego jak Pan Wojtek - to bedzie nieopisana prezyjemność, kopalnia wiedzy pieknie przekazana w każdej sytuacji angażowal sie aby pomóc! POGRATULOWAC TAKICH PRACOWNIKÓW FIRMIE rainbow.

6.0/6

Sławomir, Luboń 02.03.2015

Senegambia Beach 2 tygodnie wypoczynku i relaksu

To ostatni tak bezpieczny i przyjazny kraj w Afryce. Pobyt cudowny, pełen wypoczynku i przygód, zwiedzania i relaksu od codziennych trosk, ze spacerami po plażach i kolacyjkami w restauracjach prezentujących poziom od lokalnego do najwyższego europejskiego. Wczasy zorganizowane przez Rainbow perfekcyjnie, a profesjonalna postawa rezydentów pozwala czuć się naprawdę dopieszczonym gościem.

6.0/6

DARIUSZ, NADOLICE 06.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Super przygoda.

Wszystko zgodnie z planem. Hotel położony w pięknym ogrodzie .Dzika roślinoś i zwierzęta małpy i różne ptaki z sępami włącznie.Pokoje trochę stare jak u nas w latach80 .ale bardzo czyste codziennie sprzątane.Sn iadanie ok. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i miła.Rezydenci bardzo dobrzy. Warto jechać w to miejsce i zobaczyć inne źycie.Polecamy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem