Opinie o Senegambia
Kategoria lokalna: 3
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo dobry hotel
Anna, Warszawa 12.12.2018 | Termin pobytu: listopad 2018 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiBylismy w tym hotelu w listopadzie 2018 Hotel wspaniale ustuowany . Sa dwa baseny . Teren sprzatany , trawniki grabione , Obsluga sympatyczna i bezinteresownie pomocna . Codziennie wieczorem wystepy nad basenem . Sniadania ktore wykupilismy obfite i smaczne . Na plazy bezplatnie dostepne lezaki i parasole . Wychodzac na ulice ma sie mase resteuracji , minimarketow i kantorow wymiany . Trzeba tylko brac poprawke , ze to Afryka , ulice inaczej wygladaj niz w Polsce a i ludzie sa bardziej natarczywi ale bez przesady . W porownaniu do Panstw arabskich to nie jest tak uciazliwe . Ludzie sympatyczni i ogolnie zyczliwi Wszystkim polecam ten hotel i wyjazd zimowy do Gambi
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
polecam
Marta, Warszawa 08.06.2024 | Termin pobytu: listopad 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeBardzo fajny hotel, położony w rozległym ogrodzie. Pod względem lokalizacji nalepszy w Gambii. Prywatna plaza. Polecam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
"Smiling Coast of Africa"
Wojtek 11.03.2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWakacje w Gambii z Rainbow były absolutnie niezapomniane! Hotel Senegambia, to prawdziwy raj dla tych, którzy szukają nie tylko wypoczynku, ale i autentycznych doświadczeń. Położenie hotelu zdecydowanie na plus. Szybki, około 30-minutowy transfer z lotniska jest nieoceniony, zwłaszcza po długiej podróży. Okolica hotelu tętni życiem, oferując liczne sklepy, targi i restauracje. Wybór opcji tylko ze śniadaniami okazał się doskonałym rozwiązaniem, dzięki bliskości licznych restauracji - jest szeroki wybór na każdą kieszeń i gust. Pozwala to na swobodne eksplorowanie lokalnych smaków i potraw. Śniadania serwowane w hotelu są smaczne, serwowane w formie bufetu. To co wyróżnia hotel Senegambia, to jego przepiękny ogród. Zieleń otaczająca teren hotelu, różnorodność ptaków, odwiedziny małpek, a nawet waran, tworzą niesamowity krajobraz. Karmienie sępów codziennie o 11:30 to również ciekawa atrakcja. Taki kontakt z naturą zdecydowanie dodaje uroku pobytowi. Plaża przy hotelu jest chroniona, co zapewnia spokój. Spacery wzdłuż brzegu oceanu to czysta przyjemność. W trakcie spacerów można natknąć się na osoby, oferujące pyszne, świeże soki, kokosy czy sałatki z owoców. To także centrum lokalnego życia, gdzie można doświadczyć prawdziwego ducha Gambii. Hotel oferuje również dwa baseny, z których każdy odpowiada innym preferencjom. Jeden, cichy basen, znajduje się w cieniu drzew, oferując odprężenie i spokój. Drugi, położony bliżej plaży, oferuje animacje i bar, gdzie można cieszyć się chłodnymi napojami w ciepłe dni. To idealne miejsce dla każdego, kto chce doświadczyć prawdziwej atmosfery Afryki, pozostając w komfortowych warunkach zakwaterowania!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Uśmiechnięta Gambia - nice to be nice
Małgorzata, Wrocław 11.11.2019 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWspaniały kraj nie tylko na wypoczynek
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Senegambia zielona
Agnieszka 14.02.2026 | Termin pobytu: styczeń 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel skromny w pięknej zieleni, czysto, sniadanka ok, pyszne gambijskie świeże soki, blisko restauracji
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
GAMBIA FOR EVER
JAROSŁAW, WARSZAWA 09.04.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąOrganizacja całego wyjazdu zgodnie z podanymi danymi przez biuro, bez opóźnień. Super egzotyczne miejsce, wspaniali ludzie, rezydenci rzeczowi z którymi można było porozmawiać o konkretnych sprawach dotyczących bezpieczeństwa, wycieczek i jedzenia. Spędzony czas był jednym z najlepszych chwil w życiu całej naszej ekipy. Wycieczki objazdowe po okolicy to była wspaniała możliwość zobaczenia lokalnego życia mieszkańców. Pozostanie w pamięci na zawsze.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek w Senegambii
Malgorzata, ------ 29.11.2017 | Termin pobytu: listopad 2017 | Tagi: 36-45 lat, samemuHotel wybrałam na dodatkowy tydzień stacjonarny w Gambii. Serdecznie polecam. Elegancki hotel, czysto pieknie i przemiła obsługa hotelu. Na terenie dwa baseny, plaża z duzą ilością miejsc więc jest gdzie korzystać z kąpieli i tych słonecznych i wodnych. W ciągu dnia liczne animacje a wieczorem liczne atrakcje kulturalne - spiewy i tance. Przepyszne jedzenie, do wyboru kuchnia Gambijska lub dla tych mniej otwartych na zniany kuchnia kontynentalna. To co najwazniejsze to przemiła obsługa hotelu gotowa spełniać nasze wszelkie życzenia
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały wypoczynek ☀️🏝️☀️🏝️
Dariusz, Poznań 15.01.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąUdany wypoczynek z rodziną, okolica, hotel, śniadania wszystko ok;) Dziękujemy również Rezydentowi Panu Tomkowi za super opiekę podczas naszej podróży i dodatkowych wycieczek :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Marzec/kwiecień 2026
Małgorzata 12.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 46-55 lat, samemuHotel super, godny polecenia. Lokalizacja hotelu 10/10 , plaża 10/10 . Senegambia to hotel, do którego się po prostu wraca , gdy planujemy się powrót do Gambii. To były super wakacje w fajnym hotelu. Jeśli chodzi o wycieczki i ogólną organizacje Rainbow, z tym już różnie bywało. Bardzo fajna cześć jednej z wycieczek to spacer z lwami. Safari - porażka, to nie było Safari, tylko ,,policz,, zwierzęta i wracamy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt SEnegambia
Małgorzata 11.04.2024 | Termin pobytu: marzec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWypoczynek w hotelu Senegambia spełnił nasze oczekiwania,. Piękne miejsce, zadbane i nie mamy nic do zarzucenia. Mogę każdemu polecić jako miejsce do odpoczynku i relaksu. Świetna obsługa, mili ludzie i egzotyka w postaci pięknej roślinności i ptaków, z pewnością spełni oczekiwania każdego, kto szuka wytchnienia i odpoczynku..