Opinie klientów o Good Morning, Vietnam

5.4 /6
255 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

uczestnik 29.01.2017

Ciekawie, ale dużo marnowania czasu

Po objeździe zostaje spory niedosyt. Mnóstwo czasu marnowanego jest na bezsensownych wizytach w pracowaniach rzemieślniczych malo reprezentatywnych dla kraju. Przez to potem brakuje czasu na zobaczenie rzeczy faktycznie specyficnych dla regionu jak chociażby porządna wizyta na plantacji kawy w kraju będącym drugim na świecie eksporterem (wizyta taka w ogóle nie jest przewidziana w programie mimo. iż po drodze jest się w regionie, gdzie takie plantacje się znajduja). Za dużo czasu przewidzianego jest w Sajgonie, gdzie w dodatku jedyne ciekawa rzecz - tunele partyzanckie są dodatkowo płatne. Kolejna 'atrakcja' to ledwo jadący autokar akurat na trasie górskiej - który się popsuł w środku gór - i został naprawiony przez wycieczkowiczów! (bez nawet słowa podziękowani ani przepraszam od przewodniczki!) Przewodniczka raczej z łaski wykonywała swoją pracę, która w jej rozumieniu sprowadzała się chyba do tłumaczenia tego, co mówili lokalni przewodnicy. Informacje praktyczne trzeba było niemal wyciągać na siłę....zero poczucia odpowiedzialności za program wycieczki/poczucia reprezentowania biura.... Dość dobre zakwaterownanie i wyzywienie - z pojedynczymi wyjątkami - hotel w Dalat bez ogrzewania bez ciepłych kolder z temp 15stopni w nocy! Przy pelnej świadomości biura - przewodniczka jedynie uprzedziła, że będzie zimno i uważała, że to załatwia sprawę - nikomu nie przyszło do głowy zmienić hotel/zarządać kocy dodatkowych!

3.0/6

Wiesława 19.04.2024

Wietnam 2024

Byłam na wycieczce objazdowej po Wietnamie od 18.02. 24r. do 04.03.24r. Wycieczka miała sporo minusów. Po pierwsze odwrócono nam kolejność objazdu. Co spowodowało zmianę pogody na Północy Wietnamu. (oczywiście na gorsze). Kolejny minus to Pani Monika, która była pilotem na tej wycieczce. Niestety od samego początku nie ogarniała tej imprezy. Była niekompetentna (informacje na temat Wietnamu czytała z internetu z telefonu). Mając przez cały czas do pomocy pilota wietnamskiego mogła się bardziej postarać. Pani Monika gdy coś było nie po jej myśli to była niegrzeczna i impertynencka. Zwiedzanie wg. programu traktowała jak zło konieczne i realizowała je aby odbębnić. Natomiast wycieczki za dodatkowe pieniądze były dla niej priorytetem. Nie będę się tu rozpisywać gdyż było tego dużo więcej, ale nigdy więcej nie chciałabym spotkać tej Pani na swojej drodze. Ale opiszę jeszcze jeden istotny minus tej wycieczki. Żeby wydostać się z wyspy trzeba było dostać się z autokaru na prom. Oczywiście ze wszystkimi bagażami. Droga od parkingu do promu to był największy koszmar jaki spotkał mnie na tej wycieczce. Droga była nierówna, pełna żwiru i kurzu. Odcinek ok. 200 metrów. Niby nie daleko ale z bagażami po takiej wietnamskiej drodze w temperaturze powyżej 30 stopni to był koszmar. Piloci mogli załatwić meleksa żeby przewieźć nasze bagaże do portu. Gdy w końcu dotarłam do portu (mam 68 lat),byłam strasznie zmęczona i zlana potem. Na moją uwagę że można było to załatwić Pani Monika powiedziała że tego się nie praktykuje. Podsumowując po wycieczce, która miała być wycieczką moich marzeń pozostał niesmak i żal do organizatorów.

2.5/6

Bartek 04.03.2016

nieco zawiedziony

rozczarowujący program.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem