Opinie o Gran Canaria - Kontynent w miniaturze, Abora Continental
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel!!
Monika, Kraków 16.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parzeSuper hotel, wspaniale położony, 100m od promenady przy czyściutkiej plaży nad oceanem. Hotel odnowiony, a obsługa na 5+, bardzo pomocna i dbająca o czystość i porządek.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zasługuje na dużo więcej
Jakub, 31.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeByliśmy w hotelu na 7 dni. Hotel zasługuje na dużo więcej niż 3 gwiazdki. Jedzenie bardzo dobre: śniadania jak wszędzie trochę monotonne, ale na dobrą sprawę każdego dnia można było zjeść coś innego: jajecznica, kiełbaski, rogaliki, wędliny, sery, jogurty, mleka itp. Obiady bardzo dobre, ale byliśmy w sumie tylko 2 razy - w barze przy basenie jest snack bar i tak głównie jedliśmy obiady. Kolacje rewelacyjne! Wybór ogromny, jedzenie smaczne i różnorodne. W restauracji jest nalewak z napojami, piwem, winem i sangrią oraz automat z kawą i herbatą. Ogromnym plusem hotelu jest naprawdę rewelacyjnie jedzenie. Hotel ładny, zadbany i widać, że odnowiony, jedynie przy basenie i w łazienkach można zauważyć "starość". Kolejnym plusem są animacje - animatorzy z hotelu bardzo zaangażowani, a ich zajęcia przyciągają zarówno młodych, jak i starszych. Drinki mocno średnie, bo z automatu. Sami barmani mówią, że raczej nie ma tam za dużo alkoholu. Natomiast płatne drinki bardzo smaczne i w sumie niedrogie (ok. 5€). Lokalizacja bardzo dobra - 25 minut od lotniska, blisko na plażę, na przystanek autobusowy oraz do sklepów. Obsługa hotelu miła. Basen wymagałby dokładniejszego czyszczenia. Zameldowaliśmy się o 23 w hotelu, a wylot mieliśmy o 24 - za 30€ można przedłużyć pokój (od 12-18), a opaski zostały nam do samego końca.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Idealny hotel
Julia 22.10.2018 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel nic dodać nic ująć. Jedzenie różnorodne, bardzo smaczne, zawsze można było coś dla siebie znaleźć. Sama restauracja bardzo ładna. Pokoje zawsze posprzątane, nowoczesne i wygodne- dużo miejsca. Widać, że obsługa hotelowa dba o gości, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Pełen profesjonalizm. Basen spory i jeden lub dwa mniejsze. Do tego kilka brodzików z jacuzzi. Nie trzeba się martwić o leżaki, jest ich mnistwo. Jeżeli chodzi o okolicę i plażę to jest blisko, zejście schodkami. Można nią spacerować do woli, lub jeśli ktoś woli to promenadą rozpościerająca się wzdłuż plaży. Dużo sklepów, przystanek autobusowy kilka kroków od hotelu - wszędzie na wyspie można się dostać bez problemu.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dwa tygodnie na Gran Canarii w styczniu
Iwona i Janusz 22.01.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze"Hotel Abora Continental na Gran Canarii spełnił wszystkie nasze oczekiwania i zapewnił wspaniały wypoczynek. Pokoje były przestronne, czyste i dobrze wyposażone, a jedzenie w hotelowej restauracji bardzo smaczne i różnorodne – każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa była niezwykle miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta, co dodatkowo umilało pobyt. Lokalizacja hotelu jest świetna – w pobliżu plaży, z pięknymi widokami, a jednocześnie blisko promenady i sklepów. Zdecydowanie polecam Abora Continental każdemu, kto szuka relaksu, dobrej obsługi i świetnej lokalizacji na Gran Canarii!"
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
gran canaria
Szczepan, Sosnowiec 03.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzebyło ok , jedzenie super, hotel tez do przyjęcia , może do odświezenia, podobno ma byc remont. objazd wyspy bez uwag, wszystko co należało zobaczyć zaliczone , może mały niedosyt ze zwiedzania stolicy gdyż tam nie tylko jest katedra .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wszystko ok.
Marcin, Czechówka 20.01.2023 | Termin pobytu: styczeń 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWszystko ok , super personel który sprawia że czujemy sie mile widziani. Dużo jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie , Duży wybór przekąsek oraz napojów, Plaża ok 2 leżaki 5€.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Można odpocząć a nawet się zmęczyć- wypoczynkiem
Grzegorz Edward, Radymno 28.04.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiWyjazd uważam jak najbardziej za udany. Pierwsze wrażenie dotyczące hotelu może nie było z najlepsze ale z czasem pobytu okazuje się że niczego więcej nie trzeba żeby w spokoju odpocząć. Obsluga bardzo miła i solidnie wypełniająca obowiązki. Choć tak naprawdę nie było potrzeby to pokój codziennie solidnie sprzątany i pozostawiany świeży i pachnący mimo że hotel do najnowszych nie należy. Hotel (jak większość tamtejszych hoteli) nie ma bezpośredniego dostępu do plaży ale to nie problem. Kilkadziesiąt metrów od hotelu jest promenada, która ciągnie się w obie strony po kilka kilometrów. Świetne miejsce jeśli ktoś z rana biega albo lubi spacerować albo wystarcza mu doczłapać do najbliższej knajpy. A tych nie brakuje. W pobliżu hotelu są martkety więc jak ktoś potrzebuje czegoś więcej (choćby dobrego hiszpańskiego wina roją) to nie ma problemu. Co do jedzenia… Świeże, smaczne z dużą ilością sałatek. Generalnie dla każdego coś smacznego. Cóż więcej? Polecam
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Abora Continental
Izabela, ---- 03.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel położony w centrum miasta, blisko do wydm Maspalomas, plaża ok 300 metrów, promenada. Przy hotelu piękny ogród palmowy, dwa baseny, bar i przekąski. Posiłki bardzo dobre, duży wybór. Pokoje wymagają remontu. Hotel zasługuje na 4*
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje z Rodziną
Dorota, Warszawa 26.01.2023 | Termin pobytu: styczeń 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąByliśmy w Abora Continental w połowie stycznia. Pogoda dopisała 22-27st. Do plaży stosunkowo blisko, natomiast hotel położony jest przy ruchliwej drodze i w ciągu dnia spędzając czas przy basenie bardzo to irytuje. Niemniej jednak w nocy jest to mniej uciążliwe (pokoje mają balkony w stronę plaży). Sam pobyt w hotelu bez większych zastrzeżeń, codzienne sprzątanie, zmiana ręczników, wyżywienie w miarę urozmaicane, bardzo dużo gości, ale obiekt też jest dość obszerny więc w takim niskim sezonie nie stanowiło to kłopotów i nie powodowało kolejek. Obiekt blisko plaży, sklepów, przystanku autobusowego, obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i uczynna.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wymarzona podróż poślubna
kkkkkk@o2.pl 26.07.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 26-35 lat, w parzePrzemiła obsługa, świetne jedzienie i PRZEDE wszystkim bardzo czysto ! Polecamy ! :)