Opinie o Gran Canaria - Kontynent w miniaturze, Abora Continental

5.4/6
(516 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.6
Intensywność programu
4.8
Obsługa hotelowa
5.7
Pilot
5.1
Plaża
5.3
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.5
Program wycieczki
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.7
Transport
5.5
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Serdecznie polecamy !

    BEATA, RZESZÓW 06.03.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Po locie przywitała Nas Pani rezydent, podała wszytskie niezbędne informacje i ważne: Swój numer telefonu pod który mogliśmy dzwonić w razie problemu, skierowała Nas do autokaru, a po ok 30 minutach znaleźliśmy się w hotelu, rejestracja przebiegła dosyć sprawnie, Pani ładnie mówi w języku angielskim, wszystko wytłumaczyła. Po rejestracji dostaliśmy też emaila w którym opisany jest hotel, wszystkie atrakcje,animacje, kiedy co i jak. Bardzo szybką winda wjechaliśmy na swoje piętro, pokój ładny z bakonem z zestawem krzeseł i stolikiem na zewnątrz (robi klimacik), ogólne wyposażenie standardowe, tak jak było w opisie. Po podróży udaliśmy się na obiad i tu zaskoczenie, wszystko działa na zasadzie karty magnetycznej do pokoju, na jej podstawie wpuszczano Nas na posiłki, jedzenia co nie miara,przepyszna kuchnia, codziennie coś innego ale w podobnym stylu, od zwykłych makaronów po kalmary w cieście(mniaaam), na śniadania różne formy jaj, dużo różnorodnego pieczywa, soki,produkty mleczne itp. Obiady różnorodne, wiele sosów, owoce morza ale i zwykły kurczak w panierce się znalazł. Kolację podobne do obiadu + dużo słodkości, ciasta ciasteczka desery i looody, do tego do każdego posiłku owoce,pyszne słodkie. W całym hotelu przestrzegano noszenia maseczek, wszędzie zwracano na nie uwagę, właściwe gdzie nie poszliśmy, (oprócz spacerów na zewnątrz) obowiązywała maseczka. Jeśli chodzi o baseny i całą strefę na zewnątrz to jest ogromna, dużo leżaków, warto wcześniej idąc na śniadanie zarzucić ręcznik na któryś z nich żeby sobie zaklepać miejsce, aczkolwiek i bez tego spokojnie można było potem znaleźć miejsce. Basen duży z tym że woda była bardzo zimna i popływać można było raczej wieczorem jak nagrzała się od słońca. Obok basenu znajduje się bar i strefa w której są przekąski praktycznie całe popołudnie, także jak ktoś zgłodniał między obiadem a kolacja (nie wiem jak to możliwe😁) to może podjadać 😁. W strefie basenowej też prawie cały dzień odbywają się animacje i tutaj ogromny plus, rewelacyjnie animatorzy i to mężczyźni, wspaniale się na po patrzy i bierze udział, nawet i aqa aerobik w zimnej wodzie był zabawny. Przechodząc pomiędzy palmami można było dojść do łazienek, czystych. W hotelu znajduje się ogromny hol z barem, z miejscem na odpoczynek, do tego pokój z maszynami do gry, siłownia (ale taka bardziej domowa) pomieszczenie spa, nie byliśmy więc nie wiem jak jest w środku. Całodzienny dostęp do automatu z kawą, gorąca wodą etc. Jeśli chodzi o pokój to też codziennie rano gdy byliśmy na śniadaniu, sprzątano pokój, (mąż zostawił raz swoje pidżamy na łóżku, zobaczyć jego minę jak wchodzi do pokoju a pidżama poskładana w kostkę na poscielonym łóżku..bezcenna, kolejne dni chował wszystko do szafy, chyba nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiej obsługi, co oczywiście nie jest negatywem, po prostu w Polsce mamy inne standardy). Wyjazd był urodzinowym marzeniem a niezmiernie miło było mi kiedy Pan z recepcji w moje urodziny przyszedł z listem i małym prezentem tłumacząc że "szef o wszystkim wie i składa życzenia", oczywiście to pewnie ich jakieś normy ale pierwszy raz się z tym spotkałam i tak cieszyłam! Hotel położony jest blisko plaży, dodam że dookoła jest mnóstwo sklepów także braki,.pamiątki, kosmetyki itp można skompletować na miejscu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Pobyt w Abora Continental na Gran Canarii

    Patrycja, Czerwionka-Leszczyny 19.12.2024 | Termin pobytu: grudzień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Nasz pobyt na Gran Canari oceniamy bardzo dobrze. Hotel duży plus jednak dla starszych osób ponieważ atrakcji było bardzo mało i szybko się wieczorem kończyły tak jak samo położenie w którym oprócz kilku knajp oraz sklepików nic nie ma a do plaży w Playa del Ingles trzeba iść spacerkiem około 20-25 min. Dla nas to nie był problem bo droga prowadzi piękna promenada z super widokami z góry. Obsługa hotelu, czystość, jedzenie na duży plus. Polecamy ten hotel jednak dla starszych osób które chcą zaznać totalnej ciszy, dzieciaki i młodsze pary mogą się trochę nudzić ;)

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Świetna lokalizacja hotelu

    Sylwia 05.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko pięknej plaży , stacji autobusowych oraz wielu atrakcji regionu np:. wydm .Bardzo długa nadmorska promenada kilka kroków od hotelu. W hotelu bardzo dobre jedzonko i fajna infrastruktura basenowa . Hotel sukcesywnie odnawiany , remontowany …Polecam

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Bardzo udana wycieczka objazdowa i pobyt

    Ryszard Kazimierz, 08.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Wycieczka objazdowa 8 dni z czego 2 to dni przyjazdu i odjazdu. Cztery dni to bardzo dobrze zorganizowane objazdy ciekawych miejsc. Dwa dni były z Panią przewodniczką i dwa z panem. Oboje byli super. organizacyjne bardzo dobrze zawsze była wystarczająca chwila wolnego czasu na własne zapoznanie się z miejscem . Ciekawe było poznanie realiów życia mieszkańców . Jest to terytoriom Hiszpanii . A nazwa wyspy kanaryjskie nic nie mają wspólnego z kanarkami tylko z dużymi psami. Polecam obejrzenie katastroficznego (pozytywnie) filmu na Netfixe La Palma. Film był nakręcony w bardzo wielu miejscach które podczas wycieczek objazdowych wiedzieliśmy. Dwa dni mieliśmy do własnej dyspozycji było kilka interesujących propozycji biura R ale chcieliśmy poznać trochę miejscowość i atlantyk po sezonie (w sierpniu) z czrnym piaskiem na plaży. Tu sezon jest od listopada do lutego. Trafiliśmy na taki układ dni że dni wolne że wolne była sobota i niedziela co nam bardzo odpowiadało miedzy innymi dlatego że hotel w którym byliśmy zakwaterowani (Abora ) miał wg nas min 4 gwiazdki i tak naprawdę można było w nim całe dnie bez wychodzenia poza (All inclusive kilka basenów jakuzzi 3 , bary występy co wieczór .

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Abora continental

    Ewa Inatlewska 02.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel Abora Continental zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Obsługa była naprawdę wspaniała – pomocna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta, co zdecydowanie podnosi komfort pobytu. Śniadania były smaczne i wystarczająco urozmaicone, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedzenie ogólnie oceniam jako dobre, choć momentami mogłoby być bardziej różnorodne. Całość pobytu oceniam bardzo pozytywnie i z przyjemnością wróciłabym do tego hotelu.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Urlop w Abora Continental

    Iwona, Siemianowice Śląskie 01.09.2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel bardzo ładny zadbany, w pokojach bardzo ładnie, a najważniejsze czysto. Bardzo dobre wyżywienie, każdy znajdzie coś dla siebie, duży wybór świeżych owoców, pyszne rybki, owoce morza jednym słowem - pycha. Ładny zadbany basen bez problemu z znalezieniem leżaka wolnego bez przepychanek. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelowa i zawsze uśmiechnięta :) W bliskiej odległości plaża i deptak na wspaniałe spacery. Z całą pewnością polecam ten hotel.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Urlop "la dolce vita"

    Jolanta Dorota, POZNAŃ 28.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Dobre położenie hotelu - niedaleko deptaku, przystanku autobusowego do Puerto de Mogan i Las Palmas ( bilet 5,60 € kupowany u kierowcy) w niedalekiej odległości (1,5 km) od wydm w Maspalomas. Hotel z ogrodem w którym można znaleźć miejsca słoneczne i zacienione oraz jacuzzi :) Do plaży prowadzą wygodne schody / obok podjazdy. Plaża ( Playa el Veril) piaszczysta czarna, a raczej szarawa 😉, mało wietrzna. Polecam 😍

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Gran Canaria - Kontynent w miniaturze na luzie

    TADEUSZ, SKIERNIEWICE 09.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Korzystamy z oferty wycieczkowej biura Rainbow już chyba po raz 15. Do tej pory były to typowe objazdy z codzienną zmianą hotelu. Tym razem jeden hotel z wyjazdami do różnych miejsc. Dlatego nie było problemu z ciągłym pakowaniem bagaży a tym samym więcej czasu wolnego. Było trochę zamieszania po wylądowaniu ze znalezieniem autobusu do hotelu ale pomogła interwencja Pani Rezydentki. Hotel Vivvo Costa Taurito OK / no może z wyjątkiem łazienki - zardzewiała wanna i armatura/ Ogólnie polecamy.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Piękna wyspa, cudowny klimat

    Marta, Suwałki 20.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, samemu

    Bardzo fajna wycieczka, jeśli ktoś chce "lajtowe" zwiedzanie połączone z wypoczynkiem. Hotel "Green field" średni, ale do przeżycia, natomiast położenie bardzo dogodne, blisko plaży, sklepów.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    udany wyjazd

    Beata, Wełtyń 29.12.2023 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Polecam wszystkim hotel Abora Continental, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Hotel ma doskonałą lokalizację: zaledwie kilka kroków od oceanu, sklepów, knajpek, promenady. Do Maspalomas i wydm spacerowym krokiem dotrzesz w pól godziny. Podobnie do San Augustin. Świetna baza na zwiedzanie. Ponadto sam hotel oferuje mnóstwo atrakcji. Obsługa hotelowa, animatorzy, kelnerzy czy panie sprzątające działają wręcz idealnie. Mimo iż byliśmy w okresie świąt Bożego Narodzenia i hotel miał pełne obłożenie, to nigdy nie zdarzyło nam się czekać na stolik. Brudne talerze znikają niemal natychmiast ze stołów. Czystość w pokojach idealna. Kuchnia w hotelu doskonała. Na pewno jest to miejsce do którego z radością ponownie wrócimy!