Opinie o Anastasia Resort & SPA

Kategoria lokalna: 5

4.1/6
(58 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.0
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
4.5
Pokój
3.9
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.4
Wyżywienie
4.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    2.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    nie polecam tego hotelu

    Magdalena 08.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Ten hotel nie łapie się nawet na 2*. Jedzenie jak w najgorszym barze mlecznym. Byłam w Grecji 4 razy i po raz pierwszy zamawiałam jedzenie z innych restauracji bo to co tam podawali to była jakaś pomyłka. 5* oznacza hotel o wysokim standardzie a tam pokój z czasu PRL oderwane listwy podłogowe walające się po pokoju dziury w ścianach, bielizna zawinięta w pajęczyny za kanapą, czarny grzyb na ścianie w łazience o fugach nie wspomnę, dziurawa wanna z której wszystko leciało na podłogę. telefon do recepcji prowizorycznie zawieszony na jakąś gumkę do włosów. a żeby tego było mało jednej nocy od godziny 3 rano do 6:30 włączał się alarm przeciwpożarowy który jak można sobie wyobrazić nie pozwalał spać. Kopanie koparka pod samym oknem rano też było bardzo przyjemne. Plaże może i przy hotelu ale widać że dawno nikt tam nie zaglądał leżaki porozwalane gdziekolwiek brudne stoliki do tego ziemia (pewnie z tych robót koparka) wywalona razem z jakimiś czerwonymi dachówkami na plaży , śmieci walające się wszędzie. Te 5* to jakiś żart, kubki śmieci na basenie to nic dziwnego dla tego hotelu. Tam nikt nie sprząta. basen otwierają o 10 a zamykają o 19. Pan ratownik z pretensją w oczach zaczyna rozstawiać barierki już o 18:30 delikatnie sugerując wzrokiem że masz już sobie iść. chyba tylko bar koło basenu się broni, rewelacji nie ma ale chociaż Panie bardzo miłe. NIE POLECAM 2* to max tego hotelu

    2.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Hotel jest mierny

    GRZEGORZ, KOBYLKA 18.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Zaczynając od transferu tragedia, pomijając że ważniejsze jest odwiezie rezydenta niż zmęczonych gości, pokoje widać że odmalowane niechlujnie, meble stare w łazience grzyb. Ogólny porządek ok. Jedzenie bez szału.

    1.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    35

    Katastrofa

    Janusz, GORZÓW WLKP. 10.10.2017 | Termin pobytu: wrzesień 2017 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Przez cały pobyt czuć było kanalizacje.Mimo kategorii Ultra All Inclusive zostaliśmy zakwalikowani jako All inclusive.Po długich bojach , sprawdzaniu , telefonach,przyznano nam rację( na umowie było napisane jasno i wyrażnie) Poza hotelem nie było nic w promieniu 4 kilometrów.Za butelkę wody żądano zapłaty (mimo opcji ultra all inclusive. W dzień wyjazdu przecięto nam opaski o godzinie 12:00 i do godziny 14:30 nie mogliśmy kożystać z usług hotelu bez zapłaty

    1.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bożena M....

    Bożena M 06.06.2026 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Hotel na pewno nie zasługuje na 5* Jest zaniedbany,jedzenie monotonne i mały wybór,jeden bar otwarty,brak przekąsek miedzy głównymi posiłkami.Plaza na pewno nie jest piaszczysto żwirowa tylko kamienista i zaniedbana W łazience grzyb. Jestem zdruzgotana jeszcze nigdy nie wystawiłam takiej opinii,a w Grecji byłam kilkukrotnie i zdaje sobie sprawę jak wyglądają tam hotele i czego się można spodziewać.Mysle ,że jeśli się jedzie do hotelu z 5* to standard obowiązuje!do tego odpowiednio do gwiazdek obowiązuje opłata klimatyczna ,za dobę płaciliśmy 15€w sumie dodatkowo(105€) NIE POLECAM TEGO HOTELU!

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Najgorsze wakacje

    Dagmara 12.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Nic co jest pięknie opisane na stronie hotelu nie jest prawda hotel 3 gwiazdkowy ,jedzenie takie sobie ,brud ,pokoje mega stare i bardzo zniszczone ,brak rozrywek ,położenie nudne ,plaża kamienisty paseczek

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel nie jest tak piękny jak na zdjęciu

    Natalia, Olsztyn 01.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel w rzeczywistości jest inny niz na zdjęciach, całkowicie sie różni pokojami , łazienkami ( grzyb i brak wentylacji) na basenie nie ma palmy ( są krzaki ) Nic sie nie zgadza wszystko jest stare

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Rozczarowanie

    Dinka 21.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byłam w tym hotelu w czerwcu 2025. Hotel brudny, niezadbany . Wszędzie syf, w łazienkach pleśń . Jedzenie monotonne . Brak jakichkolwiek atrakcji . Opis się zupełnie nie zgadza ze stanem rzeczywistym. Jesteśmy rozczarowani pobytem w tym hotelu.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Fatalny hotel. Zmarnowane pieniądze

    Adrian 06.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Grzyb i wilgoć w pokoju. Woda stała w łazience na podłodze.Urwane lampy w basenie. Wystające druty w brodziku dla dzieci. Setki palaczy w restauracji zmuszało nas do jeżdżenia w środku. Ogólnie hotelu zasługuje na max 3 gwiazdki