Opinie o Anastasia Resort & SPA
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
nie polecam tego hotelu
Magdalena 08.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąTen hotel nie łapie się nawet na 2*. Jedzenie jak w najgorszym barze mlecznym. Byłam w Grecji 4 razy i po raz pierwszy zamawiałam jedzenie z innych restauracji bo to co tam podawali to była jakaś pomyłka. 5* oznacza hotel o wysokim standardzie a tam pokój z czasu PRL oderwane listwy podłogowe walające się po pokoju dziury w ścianach, bielizna zawinięta w pajęczyny za kanapą, czarny grzyb na ścianie w łazience o fugach nie wspomnę, dziurawa wanna z której wszystko leciało na podłogę. telefon do recepcji prowizorycznie zawieszony na jakąś gumkę do włosów. a żeby tego było mało jednej nocy od godziny 3 rano do 6:30 włączał się alarm przeciwpożarowy który jak można sobie wyobrazić nie pozwalał spać. Kopanie koparka pod samym oknem rano też było bardzo przyjemne. Plaże może i przy hotelu ale widać że dawno nikt tam nie zaglądał leżaki porozwalane gdziekolwiek brudne stoliki do tego ziemia (pewnie z tych robót koparka) wywalona razem z jakimiś czerwonymi dachówkami na plaży , śmieci walające się wszędzie. Te 5* to jakiś żart, kubki śmieci na basenie to nic dziwnego dla tego hotelu. Tam nikt nie sprząta. basen otwierają o 10 a zamykają o 19. Pan ratownik z pretensją w oczach zaczyna rozstawiać barierki już o 18:30 delikatnie sugerując wzrokiem że masz już sobie iść. chyba tylko bar koło basenu się broni, rewelacji nie ma ale chociaż Panie bardzo miłe. NIE POLECAM 2* to max tego hotelu
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel jest mierny
GRZEGORZ, KOBYLKA 18.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeZaczynając od transferu tragedia, pomijając że ważniejsze jest odwiezie rezydenta niż zmęczonych gości, pokoje widać że odmalowane niechlujnie, meble stare w łazience grzyb. Ogólny porządek ok. Jedzenie bez szału.
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Katastrofa
Janusz, GORZÓW WLKP. 10.10.2017 | Termin pobytu: wrzesień 2017 | Tagi: 46-55 lat, w parzePrzez cały pobyt czuć było kanalizacje.Mimo kategorii Ultra All Inclusive zostaliśmy zakwalikowani jako All inclusive.Po długich bojach , sprawdzaniu , telefonach,przyznano nam rację( na umowie było napisane jasno i wyrażnie) Poza hotelem nie było nic w promieniu 4 kilometrów.Za butelkę wody żądano zapłaty (mimo opcji ultra all inclusive. W dzień wyjazdu przecięto nam opaski o godzinie 12:00 i do godziny 14:30 nie mogliśmy kożystać z usług hotelu bez zapłaty
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bożena M....
Bożena M 06.06.2026 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel na pewno nie zasługuje na 5* Jest zaniedbany,jedzenie monotonne i mały wybór,jeden bar otwarty,brak przekąsek miedzy głównymi posiłkami.Plaza na pewno nie jest piaszczysto żwirowa tylko kamienista i zaniedbana W łazience grzyb. Jestem zdruzgotana jeszcze nigdy nie wystawiłam takiej opinii,a w Grecji byłam kilkukrotnie i zdaje sobie sprawę jak wyglądają tam hotele i czego się można spodziewać.Mysle ,że jeśli się jedzie do hotelu z 5* to standard obowiązuje!do tego odpowiednio do gwiazdek obowiązuje opłata klimatyczna ,za dobę płaciliśmy 15€w sumie dodatkowo(105€) NIE POLECAM TEGO HOTELU!
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najgorsze wakacje
Dagmara 12.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąNic co jest pięknie opisane na stronie hotelu nie jest prawda hotel 3 gwiazdkowy ,jedzenie takie sobie ,brud ,pokoje mega stare i bardzo zniszczone ,brak rozrywek ,położenie nudne ,plaża kamienisty paseczek
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel nie jest tak piękny jak na zdjęciu
Natalia, Olsztyn 01.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel w rzeczywistości jest inny niz na zdjęciach, całkowicie sie różni pokojami , łazienkami ( grzyb i brak wentylacji) na basenie nie ma palmy ( są krzaki ) Nic sie nie zgadza wszystko jest stare
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rozczarowanie
Dinka 21.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByłam w tym hotelu w czerwcu 2025. Hotel brudny, niezadbany . Wszędzie syf, w łazienkach pleśń . Jedzenie monotonne . Brak jakichkolwiek atrakcji . Opis się zupełnie nie zgadza ze stanem rzeczywistym. Jesteśmy rozczarowani pobytem w tym hotelu.
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fatalny hotel. Zmarnowane pieniądze
Adrian 06.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąGrzyb i wilgoć w pokoju. Woda stała w łazience na podłodze.Urwane lampy w basenie. Wystające druty w brodziku dla dzieci. Setki palaczy w restauracji zmuszało nas do jeżdżenia w środku. Ogólnie hotelu zasługuje na max 3 gwiazdki