Dionysos Hotel

5.7/6 (3 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Dionysos Hotel
Galeria (7)
Dionysos Hotel
Dionysos Hotel
Dionysos Hotel
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Dionysos Hotel

5.7 / 6(3 opinie)
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
2.7
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Iwona, Warszawa 05.10.2021

świetny hotel

Hotel pozytywnie mnie zaskoczył. Nowoczesny, ciekawie zbudowany. Z zewnątrz sprawiał wrażenie niewielkiego, choć w rzeczywistości było bardzo dużo pokoi. Nasz pokój był na piętrze z dużym balkonem (meble wypoczynkowe, suszarka). Pokój duży, wyposażenie nowe, nie było aneksu kuchennego , ale był czajnik, filiżanki , łyżeczki, kieliszki. Łazienka duża , wielki prysznic z deszczownicą, żele do kąpieli i mała mydełka uzupełniane w miarę zużycia, codziennie zmieniane ręczniki. Ciekawym rozwiązaniem w łazience była przeszklona ściana tak że z pokoju można było widzieć całe wnętrze łazienki , Zainstalowana żaluzja dawała możliwość zasłonięcia wnętrza łazienki. Hotel ma bardzo dobre położenie. Do plaży blisko , kilkuminutowy spacer. Plaża bardzo długo , żwirkowa. W morzu sporo skałek utrudniających kąpiel, ale można było znaleźć miejsca, gdzie ich nie było. Tuż przy hotelu duży sklep, kawiarenka, do centrum miejscowości ze sklepami i tawernami także blisko.

5.5/6

Artur, Poznań 24.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Za tę kwotę? Rewelacja.

Hotel czysty, fajnie usytuowany, z wystarczającym basenem i naprawdę ŚWIETNĄ i przemiłą obsługą. Odejmuję pół uśmiechu za dość starą i głośną klimatyzację - ale działała! Mając na uwadze, że zdecydowaliśmy się budżetową opcję - hotel przewyższył nasze oczekiwania. Bardzo dobre i urozmaicone śniadania!
Pokaż więcej opinii (1)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem