Opinie o Ramada Loutraki Poseidon Resort

Kategoria lokalna: 5

5.0/6
(314 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.8
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
4.9
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Pokój niestety masakra

    Monika, Kraków 13.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt był super gdyby nie pokój dostawka dla córki było łóżko polowe podparte materacami a powinno być według umowy łóżko piętrowe dlatego taka ocena

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Resort bez plaży

    MARTA BARBARA, Janów Podlaski 29.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, samemu

    W resorcie nie ma plaży tylko miejsce na leżaki na wybetonowanym placu. Panowie w recepcji przy zapisach bardzo nieprzyjemni i zbywający gościa. Pokój był niesprzątany fizycznie przez cały pobyt wymieniane tylko ręczniki. Nie było żadnych programów wieczorem. Jedzenie jak na stołówce a samo miejsce do jedzenia stare i zaniedbane/ muchy wszędzie/.Oceniam pobyt bardzo nisko.

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Uwagi po pobycie w hotelu Ramada poseidon Resort

    Leszek, Bydgoszcz 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Okolica wokół hotelu bardzo ładna. Wyżywienie dobre. Pokój hotelu który otrzymaliśmy nie odpowiadał standardowi hotelu 5 gwiazdkowego. Moim zdaniem był to poziom 2 lub 3 gwiazdek i dlatego byliśmy zawiedzeni i poczuliśmy się oszukani przez organizatora wczasów. Pobrano od nas opłatę turystyczną jak za hotel 5 gwiazdkowy. Zdenerwowany poszedłem do recepcji z uwagą że nie zgadzam się z otrzymanym standardem pokoju. Dlatego zaproponowano nam inny pokój. Jednakże nowy pokój był trochę lepszy, ale też do 5 gwiazdowego mu daleko. W związku z tym w najbliższej przyszłości nie będę korzystał z usług Rainbow.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Niestety nie udane wakacje

    Remigiusz 17.08.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel raczej nie dla Polaków