Opinie o Hasta la vista Mexico!
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała wycieczka
Dla spragnionych namiastki raju 12.03.2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWspaniała wycieczka, aby zapoznać się z Meksykiem. Taki Meksyk w pigułce aby oswoić się z tym krajem i zobaczyć kilka cudów świata
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
objazd i wypoczynek wspaniały - PRZELOT narodowyn przewoźnikiem PLL LOT- PONIŻEJ KRYTYKI
Marek 12.02.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parzeNie będę odnosił się do komfortu przewoźnika PLL LOT bo nie warto jak napisałem poniżej krytyki.Ogólnie wyjazd zorganizowany na bardzo wysokim poziomie.Program zrealizowany w 100% i nawet z nawiązką to zasługa Artura jednego z wielu SUPER PILOTÓW z zespołu RAINBOW co jest wielkim atutem biura. Przejazdy długie ale nie męczące , wyżywienie jak na objazdówce znośne zakwaterowanie bardzo dobre
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Królowie Życia
Krzysztof 05.03.2023 | Termin pobytu: luty 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parzePodróż życia. Cudowny objazd po Meksyku, zaczynając od Jukatanu i kończąc w stolicy Meksyk City. Wycieczka zrealizowana w 100% zgodnie z opisem. Super przewodnik Pani Ania. Mimo wczesnych rannych wyjazdów i dość długich przejazdów zapierające dech w piersiach widoki rekompensowały narastające z dnia na dzień zmęczenie. Wisienką na torcie był lot balonem nad piramidami.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka wyczerpująca ale WARTO!
Jadwiga, Olszewnica Stara 01.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąDopiero wróciłam z wyjazdu po Meksyku. Bardzo polecam objazdówkę. Widzisz więcej niż byś wykupił wycieczki fakultatywne z hotelu. Dla mnie najlepsze wrażenie zrobiło muzeum antropologiczne w Mexico City. Pobyt w hotelu gdzie nocowała ekipa Mela Gibsona przy kręceniu filmu Apocalypto oraz w hotelu gdzie kręcono film Narcos, było miłym akcentem. Wyjazd na motorówkach oraz snorking też fajna atrakcja. No i oczywiście liczne piramidy, które widzieliśmy robią wrażenie. Dodatkowo musisz się przygotować ze jedzeni na objeździe jest słabe i monotonne. ale nasze przewodniczka zabrała nas na super steki wtedy kiedy już coś ciekawego się pojawiło na trasie. BArdzo polecam Panią Ewę. dzieli się wiedzą i jest bardzo pomocna.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Meksyk - od Cancun do Mexico City
Ania 26.05.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSuper wycieczka dla tych, którzy chcą poznać Meksyk i nie mają czasu. Trzeba nastawić się na długie jazdy autokarem, na szczęście w jedną stronę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hasta la vista Mexico
Krzyś 19.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo dobrze zaplanowana i zrealizowana wycieczka objazdowa. Duży plus za organizację. Zwiedzanie części obiektów jako jedni z pierwszych co pozwoliło uniknąć tłumów. Hotele na objeździe w porządku. Super zlokalizowane, dzięki temu można było również zwiedzić miasta w których były noclegi.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudny Meksyk
Krzysztof , Wrocław 24.03.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąWspaniala podróż po historii przepyszne jedzenie cudne widoki uśmiechnięci ludzie polecam tam trzeba wrócić.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
super
Krzysztof, Luboń 29.09.2024 | Termin pobytu: luty 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąsuper wycieczka dużo zwiedzania ale warto. Przewodniczka super. Dużo jedzenia ale ostatecznie warto wszystko zobaczyć.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hasta la Vista Mexico
Izabela, Tychy 23.11.2022 | Termin pobytu: listopad 2022 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWspanial organizacją. Rewelacyjny przewodnik który tworzył klimat na wycieczce. Przekazywał informacje w niesamowity sposób również w postaci filmów dokumentalnych które na bieżąco komentował. Wspaniałą znajomość historii kultury kraju. Miejsca zwiedzania dobrane perfekcyjnie Z mojej strony wielkie słowa uznania dla Pana Jakuba.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
PODRÓŻ Z DZIEĆMI - POLECAMY!
Paweł 09.04.2017 | Termin pobytu: sierpień 2017 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąCzytając przed wyjazdem wiele opinii, które niezwykle pomogły w przygotowaniu się do wyprawy, poniższy wpis dedykuję i uzupełniam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Wybraliśmy się pierwszy raz na tak daleką wyprawę z córkami w wielu 9 i 13 lat. Wcześniej odbyliśmy liczne podróże po Europie i w obrębie Morza Środziemnego, a tym razem wybraliśmy Hasta la Vista Mexico w pierwszym tygodniu, a następnie pobyt przy pięknej plaży hotelu Grand Bahia Principe Tulum. Bardzo mile zaskoczyła nas organizacja wycieczki na każdym kroku. Dzięki bardzo profesjonalnej w swoim fachu Pani Pilotce Bognie Lechowskiej trudy podróży były na każdym kroku rekompensowane. Pokoje na objazdówce mieliśmy dwa , ale na tyle duże że i tak korzystaliśmy z jednego spędzając cały czas razem. W każdym hotelu mieliśmy dwa duże podwójne łóżka w każdym z pokoi. Tu ewentualna sugestia do Biura- gdyby można było wykupić jeden pokój to zapewne cena dla rodzin z dziećmi byłaby niższa i bardziej zachęcająca. Walizki za każdym razem były zanoszone z autokaru pod drzwi pokoju i z powrotem na drugi dzień wystawialiśmy przed pokojem i oczekiwaliśmy na nie przed autokarem. Zatem nasza pierwsza obawa z dźwiganiem walizek przez dzieci została zaspokojona. Kolejny bardzo ważny aspekt to wejściówki do zwiedzanych miejsc. Pani Bogna organizowała dla dzieci bilety zniżkowe, co spowodowało iż całkiem spora suma USD została nam zwrócona. Na każdym kroku Pani Bogna miło nas zaskakiwała, wychodząc naprzeciw naszym potrzebom np. tam gdzie był serwowany drink, dzieci zawsze miały zorganizowane soczki zanim o nie poprosiliśmy obsługę. Podczas wylotu mieliśmy wcześniejszą odprawę abyśmy mogli lecieć razem w samolocie. W dżungli w Palenque tylko raz użyliśmy repelentów ( w zasadzie nie trzeba było) , ale kupionych na miejscu w aptece – 100 % naturalne. Jak ktoś zapomni kupić wcześniej to miejscowi i tak sprzedają przed wejściem do dżungli, dobrej jakości i przede wszystkim naturalne. Dzieci nie chorowały , ale zostały odpowiednio przygotowane (tydzień wcześniej, podczas pobytu i tydzień po braliśmy wszyscy- 8 Billion Acidophilus & Bifidus firmy NOW, profilaktycznie można wziąć olej z czarnuszki egipskiej firmy Olvita – potocznie zwane Złotem Faraonów- w kapsułkach oraz czarny orzech + goździki i piołun również firmy NOW. Czarny orzech zabieramy ze sobą wszędzie i nigdzie nie mieliśmy problemów nawet w Egipcie czy Turcji. Sam lot dreamlinerem rewelacja pod kątem rozrywki (liczne filmy, gry również w pokładowej sieci, słuchowiska, muzyka ), każdy ma swój ekran i nalewną nie sposób się nudzić. Jeżeli chodzi o jedzenie to na objazdówce w kilku hotelach dosyć monotonne. Faktycznie podstawowym daniem na śniadanie jest jajecznica z dodatkami lub bez. Nie ma się jednak co martwić jeżeli pociechy nie dojedzą bo spokojnie można było zjeść obiad czy dokupić owoce, soki, przekąski podczas postojów na WC, czy rozprostowanie nóg. Dłuższe przejazdy o których mowa w opiniach były urozmaicane opowieściami , filmami, postojami, także czas naprawdę miło i spokojnie mijał. Autobusy wysokiej klasy- Mercedesy, klimatyzowane, wygodne. W związku z drobną awarią autobusu w ciągu kilkunastu minut skorzystaliśmy z jednego z dwóch podstawionych autokarów wycieczki Wielka Konkwista z Pilotem Arturem Piniewskim i Hasta La Vista de Lux. Program nie uległ zmianie, w sposób błyskawiczny autokary zostały podstawione , a nasz docelowy czekał na nas sprawny następnego dnia. Pan Artur niezwykle profesjonalna osoba , nie tylko pod kątem merytorycznym ale również pomógł nam w organizacji szczególnej pamiątki którą chcieliśmy przywieźć z Meksyku. Panie Arturze- jeszcze raz dziękujemyJ Wycieczkę kupiliśmy tydzień wcześniej i chcąc zainteresować dzieci widokami podczas przejazdów skorzystaliśmy z opcji wykupienia miejsc tuż za kierowcą i pilotem. Naprawdę warto. Dodatkowo podczas zwiedzania nie staliśmy w ogóle w kolejkach ( poza Mexico City- murale Diego Rivery) , gdyż wchodziliśmy w wielu miejscach zaraz po otwarciu obiektu. Co prawda była jeszcze długa kolejka przed muzeum Fridy Kahlo, ale nasza Pani pilot zorganizowała wcześniej bilety (żona kierowcy wcześnie rano stała w kolejce po bilety dla całej grupy) i weszliśmy od razu. Przerażające wydawało się wczesne wstawanie, ale nie ma się co obawiać, bo różnica czasu powoduje że i tak wcześniej się budzimy, zatem pobudka o 6 nie powodowała żadnych większych problemów również dla dzieci. Podczas zwiedzania byliśmy zachwyceni różnorodnością tj piramidy, miasta, dżungla, wizyta u szamana, łódki, kościół Guadalupe itd, a wiedza jaka została przekazywana podczas zwiedzania była niezwykle dobrze zorganizowana za pomocą radyjek jakie każdy otrzymał podczas objazdówki. Takie rozwiązanie powodowało, iż każdy słyszał Panią pilot na nawet w odległości kilkudziesięciu metrów co dawało dużo swobody podczas robienia zdjęć czy kręcenia filmu. Jeżeli chodzi o zakupy warto kupować na bieżąco jeśli się coś spodoba, szczególnie cenniejsze pamiątki np. rzeźby, maski. Najładniejsze pamiątki z drewna były Chichen Itza , ze skóry i biżuteria u Indian w Palenque , maski i pamiątki z kamienia bezpośrednio w manufakturze w Teotihuacan a drobniejsze pamiątki np. magnesy można było kupić praktycznie wszędzie. To była nasza pierwsza przygoda z Biurem Rainbow Tours, zdecydowanie rekomendujemy.