Opinie o Hasta la vista Mexico!
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ta wycieczka to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja
Tomasz 14.03.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parzeJeśli ktoś chciałby poznać a, kulturę, zwyczaje i dowiedzieć się czegoś o Meksyku - to właśnie na tej wycieczce. Program i przewodnik + świetna organizacja. POlecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinny objazd Meksyku
Krzysztof Zbigniew, Wrocław 22.03.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąCiekawa, atrakcyjna wycieczka. Program idealnie dobrany na szybkie zwiedzanie Meksyku. Program był bardzo intensywny, ale do zrealizowania. Każdy dzień inny, jeden ciekawszy od drugiego. Pięknym podsumowaniem było Sanktuarium Guadelupe. Grupa zdyscyplinowana, zgrana. Na najwyższe uznanie zasługuje pilotka - Pani Paulina (Paula). Bardzo duża wiedza, ciekawie przekazana. Świetny organizator. Duże umiejętności psychologiczno - socjologiczne pozwalające zintegrować grupę i zaciekawić ją programem. Życzę każdej grupie takiego pilota, jak Pani Paula.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
SUPER
Paweł, POZNAŃ 12.05.2016 | Tagi: 36-45 lat, w parzeNa wyjeździe byłem z żoną. Oboje jesteśmy zachwyceni tym co zobaczyliśmy. Wspaniała wycieczka, bardzo dobrze ułożony program, rewelacyjny pilot.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
meksyk w pigułce
MACIEJ 31.05.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWycieczka intensywna, w 7 dni przemierzyliśmy Meksyk od Jukatanu po Mexico City. Program "zrównoważony" : zabytki Majów i Azteków, kolonialne miasta i miasteczka, urokliwe cenoty , karaibskie wybrzeże.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hasta La Vista Mexico!
Ewa Barbara, Preczów 15.01.2024 | Termin pobytu: grudzień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parzeCzęść objazdowa wycieczki wymagająca, trochę męcząca , ale moc wrażeń i ilość zwiedzanych obiektów rekompensuje zmęczenie. Naszym przewodnikiem była Ania. Rewelacyjny znawca tematyki meksykańskiej i super organizator. Wielkie podziękowania.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hasta lavista Mexiko
EWA, Gorzów Wielkopolski 23.02.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiByłam na wycieczce od 18.01.2024, Wycieczka bardzo fajna, intensywna, dobrze zorganizowana, pilotka Ania - rewelacja, najlepsza, ogrom wiedzy o Meksyku.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Meksyk: Historia, podróże i wypoczynek
JAROSLAW, ZAMOSC 22.03.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeMeksyk w pigułce; 7 dni podróży po najciekawszych miejscach historycznych, wspaniałych krajobrazów i miast. Organizacja, dobór miejsc które zwiedzaliśmy i poznawaliśmy, hoteli po drodze był wyśmienity. Pilot: Kuba doskonale panował nad potencjalnym "bałaganem" ale przede wszystkim w sposób bardzo ciekawy i bogaty opowiadał przez cały pobyt / przejazd o historii Meksyku, cywilizacji Majów, Azteków, również o aspektach społecznych i czasach współczesnych. Oferta imprez towarzyszących: wczesnoporonny przelot balonem w Mexico City na terenami historycznym Azteków, wspaniała przygoda samodzielnego prowadzenia morówki w grupie po lagunie w Cancun była "kropką nad i". Wycieczka ta w pełni i w całej rozciągłości spełniła moje oczekiwania.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Byliśmy, zobaczyliśmy i… bardzo polecamy!
Sandra, Świebodzin 09.03.2024 | Termin pobytu: luty 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeJesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki objazdowej po Meksyku i ciężko znaleźć nam jakieś mankamenty. Przede wszystkim wielkie podziękowania należą się Luizie, naszej wspaniałej przewodniczce, która po pierwsze jest niezwykle sympatyczną i miłą osobą, a po drugie posiada przeogromną wiedzę na temat Meksyku i nie tylko. Potrafi też doskonale reagować na potrzeby grupy. Według nas organizacja wycieczki była na najwyższym poziomie. Czas poświęcony na zwiedzanie był dopasowany idealnie - nie było go ani za dużo ani za mało. O wszelkich ewentualnych mankamentach zostaliśmy poinformowani już na wstępie (np. jajecznica na śniadanie ;) i warunki w hotelach), ale nie okazały się one w żaden sposób problematyczne. Odległości między punktami na trasie rzeczywiście są dosyć duże i podróż jest intensywna, ale jeśli chce się zobaczyć aż tyle miejsc w ciągu zaledwie tygodnia to trzeba się z tym liczyć. Poza tym podróż umilały nam bardzo ciekawe opowieści Luizy, a niekiedy puszczane przez nią filmy o Meksyku. Nie było czasu na nudę, czy znużenie. Na ogromny plus zdecydowanie również to, że w głównych miejscach turystycznych byliśmy z samego rana przez co często byliśmy pierwsi i mogliśmy zwiedzać bez tłumu innych osób. Podsumowując; wycieczka dobrze zorganizowana i zdecydowanie warto się na nią wybrać. Czuliśmy się zaopiekowani i świetnie się bawiliśmy. Polecamy!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Najlepsza wycieczka
Damian, Inowrocław 23.05.2023 | Termin pobytu: marzec 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąWycieczka była jednym słowem świetna. Plan wypełniony, Pani Ania z ogromnym pojęciem oraz planem idealnie wykonywała swoją pracę. Kierowca świetny, jedzenie pyszne i co najważniejsze najciekawsze zabytki zwiedzone. Polecam!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Meksyk, Kraj coca colą płynący
Kasieńka, Katowice 11.02.2026 | Termin pobytu: styczeń 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeZnacie ten moment kiedy w środku polskiej zimy wychodzicie z samolotu i wita Was lato? I to jest początek tej opowieści o Meksyku. Lądowanie w Cancun, pierwsze uderzenie ciepła i myślisz sobie, dobrze, że tu jestem. Pierwszy dzień totalnie zachwycił zarówno pogodą jak i atrakcją, któż z Nas albo z Was nie kojarzy najbardziej rozpoznawalnej piramidy Chicen Itza. Na żywo robi ogromnie wrażenie. Ale jakby Wam było mało piramid i mielibyście niedosyt to spokojnie, ilość piramid na te wycieczkę jest zadowalającą. Polecam zdecydować się na wycieczkę do Cenota- studia krasowa, krystalicznie czysta woda, a jeśli Jukatan słynie z tych studni to myśle, że warto te atrakcję zaliczyć. Przejazd bryczkami po Meridzie był bardzo romantyczny i uroczy, szczególnie wieczorową porą. Trzeba przyznać, że wszystkie miasteczka były bardzo klimatyczne i piękne - Merida, Campeche, Catemaco, Puebla. Rejs po Catemaco po rezerwacje przyrody, niestety krokodyli nie spotkaliśmy, ale może Wam się uda? ;). Atrakcji na tej wycieczce nie brakuje, spotkacie się z Szamanem - idealne rozpoczęcie nowego roku z nową energią, wodospad Eyipantla, to tutaj Mel Gibson kręcił Apocalypto, wodospad robi ogromne wrażenie, będziecie się również mogli pochwalić, że spaliście w tym samym hotelu co Mel Gibson, jednak niestety nikt nie zdradził w którym pokoju, dlatego warto być czujnym ;) przy noclegu w Catemaco. W Puebli wykorzystajcie czas wolny do ostatniej sekundy, bo miasteczko jest bardzo piękne, usiądźcie sobie na kawkę w kawiarence i czerpcie Meksyk pełnymi oddechami. Mexico CIty, jak to stolica, duża, dość europejska, zrobiła na mnie ogromne wrażenie - w końcu można zrobić porządne zakupy, zjeść w fajnych restauracjach, zatracić się w uliczkach i korzystać z meksykańskiej stolicy. Zamiast wieczorku meksykańskiego zdecydowaliśmy się na samotne eksplorowanie Mexico City i nie żałujemy. Koniecznie polecamy wjazd na wieże widokową Torre Latinoamericana, wieczorem widok zapiera dech w piersiach. Mexico City jak na dłoni. Na kolacje poleca się tacos al pastor - czyli flagowe tacos w Meksyku, koniecznie spróbujcie. Wieczorem stolica tętni - muzyką, restauracjami, sklepami, więc warto nie spać - tylko zwiedzać. Choć jeśli zdecydujecie się, a zdecydujcie się, bo inaczej nie wyobrażam sobie tej wycieczki lot balonem o wschodzie słońca nad piramidą... słońca Teotihuacan ! Jest to niezapomniane wrażenie, ja osobiście wpisuje ten lot balonem do mojego top życiowego obok lotu helikopterem nad Grand Canionem w Stanach. Nie zastanawiajcie się ani chwila bo ta atrakcja jest warta tych pieniędzy, tej wycieczki, tego lotu, tego przeżycia, tego nocnego wstawania. Lot jest wspaniałym przeżyciem, widoki zapierają dech w piersiach, nawet nie da się tego opisać słowami... Koniecznie złóżcie się na filmik z drona z Waszego lotu, będzie to pamiątka do końca życia. Na pocieszenie jeśli uda się Wam wylądować, a taka opcję polecam najbardziej ;) to czeka na Was szampan z pilotem balona, więc sami widzicie - warto przeżyć te przygodę życia. No i jeszcze na koniec wizyta Sanktuarium Matki Boskiej z Gwadeulupy, miejsce warte zobaczenia bez znaczenia czy jesteście wierzący czy nie. Warto zobaczyć i samemu wyrobić sobie zdanie. Zatem Meksyk jest jak kolory na tęczy - bardzo różnorodny, słodko(od coli) gorzki od mango, bo to nie jest sezon na niego ;). Na wypoczynek po objazdówce wybraliśmy Cancun. Między Zatoką Meksykańską, a Morzem Karaibskim, widoki obłędne, kolor wody nie do opisania, piaseczek milutki i drobionutki. Raj na ziemi. Nigdy nie byliśmy w tak eksluzywnym hotelu Secret the vine, jeśli wybierzecie Prefereed Club to noszą klientów na rękach. Wyobraźcie sobie, że macie swojego consierza i spełnia wszystkie Wasze zachcianki, dla ogromny plus też to, że wszystkie restauracje są ala cart, jest jeden bufet na śniadania i lunch. Według nas jednogłośnie najlepsza restauracja to Azjatycka. Koniecznie zamówcie sobie śniadanie do pokoju, żeby muc je zjeść na tarasie z przepięknym widokiem. W hotelu codziennie muzyka na żywo nawet w ciągu dnia, kelnerzy dbają o Was tak, że nie zdążycie dopić poprzedniego napoju ;). Zabierzcie ze sobą na chłodniejsze wieczory coś cieplejszego. Nie wiem czy istnieje tutaj limit znaków, więc umawiamy się tak, że Wy rezerwujecie Meksyk, a ja idę szukać kolejnych podróży i wrażeń z Rainbow.