All inclusive Hiszpania

Kontynent w Miniaturze – czyli wczasy all inclusive na Gran Canarii

Nie bez przyczyny Gran Canaria nazywana jest „kontynentem w miniaturze”. Wyspa będąca wizytówką archipelagu Wysp Kanaryjskich zachwyca wczasowiczów różnorodnością krajobrazów oraz bogactwem flory i fauny. Na tym niewielkim skrawku ziemi znajdziemy prężnie działające miasto Las Palmas, które razem ze swoją aglomeracją liczy łącznie ponad 750 tys. mieszkańców i jest piątym co do wielkości w Hiszpanii. Miejski krajobraz idealnie uzupełnia się z naturalnym pięknym regionu. W głębi wyspy króluje majestatyczny wulkan ze szczytami pokrytymi śniegiem, u jego stóp zaś rozpościera się egzotyczna dżungla. Gdzie indziej zaś mamy ogromne, szerokie plaże z piękną laguną, czy też rozległe wydmy utworzony przez saharyjskie piaski. To wszystko sprawia, że Gran Canaria posiada w swej ofercie wszystko, co potrzebne do spędzenia idealnych wakacji all inclusive.

Odkryj wyjątkowe atrakcje – all inclusive na Gran Canarii

Kiedy będziecie na Gran Canarii, poświęćcie choć jeden dzień na zwiedzenie Las Palmas. Miasto to pięknie łączy tradycyjną zabudowę z nowoczesną architekturą. Oprócz bardzo ładnej plaży miejskiej, warto udać się do La Veguety – zabytkowej dzielnicy miasta, w której zobaczycie piękną katedrę przy placu św. Anny. Z miasta przenieście się na prowincję, a konkretnie do parku narodowego Caldera de Taburiente – jednego z najchętniej odwiedzanych miejsc na wyspie. Park, który znajduje się na terenie wygasłego wulkanu, robi na żywo niesamowite wrażenie. Innym ciekawym rezerwatem przyrodniczym jest Dumas de Maspalomas, gdzie poczujecie się jak na Saharze. Wszystko za sprawą malowniczych wydm oraz niezwykłej flory i fauny. Jeżeli wybieracie Gran Canarię na all inclusive z dziećmi, zabierzcie je koniecznie do Aqualandu. Gwarantowane atrakcje i dobra zabawa dla małych i dużych!

Rajskie plaże – all inclusive na Gran Canarii

Gran Canaria to wyspa, która obfituje w jedne z najpiękniejszych plaż w Hiszpanii, jak i w całej Europie. Dlatego ciężko też wybrać najpiękniejsze z nich. Z pewnością warto odwiedzić tę w Maspalomas. Playa de Maspalomas jest bowiem największą na wyspie. Niektóre z jej odcinków przeznaczone są dla naturystów czy surferów. Idealną na rodzinne wakacje może być choćby plaże Puerto Rico, położona przy jednym z najprężniej działających kurortów na południu wyspy. Zamknięta falochronem, bezpieczna, z wodą spokojną jak na basenie. Inną propozycją jest niewielka Plaża Amfi del Mar, leżąca przy pobliskim kompleksie hotelowym. Plaża (jak każda na Gran Canarii. Niezależnie od tego, jaki kurort wybierzecie, all inclusive na Gran Canarii to idealne miejsce na beztroski wypoczynek na plaży!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon