Obiekt

Pokoje

W hotelu, ciekawie łączącym architekturę współczesną i kolonialny styl portugalski, znajduje się 209 gustownie urządzonych pokoi 2-os. (łóżko małżeńskie z max 1 dostawką w formie normalnego lub rozkładanego łóżka) ulokowanych w budynku głównym i kilku willach w ogrodzie. Pokoje standardowe typu superior w budynku głównym wyposażone są w: łazienkę (prysznic lub wanna, suszarka do włosów – na zapytanie), centralnie sterowaną klimatyzację, TV Sat., telefon, bezpłatny sejf, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, mini lodówkę oraz balkon (z widokiem na otoczenie hotelu). Łóżeczko dla dziecka – na zapytanie i po wcześniejszej rezerwacji.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby hotelowym.

Kategoria lokalna

*****

Wyżywienie

All Inclusive: śniadanie (07:30-10:30), lunch (12:30-15:30), obiadokolacja (19:30-22:30) serwowane w formie bogatego bufetu w restauracji głównej hotelu oraz lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe dostępne w barze (11:00-21:00). Ponadto dania a’la carte w restauracji Waterfield Cafe (po wcześniejszej rezerwacji miejsc) za dodatkową opłatą.

Program sportowy i animacyjny

Hotel nie prowadzi programu animacyjnego dla dorosłych, ale posiada bogaty wachlarz animacji i zabaw dla dzieci, mini klub (dla dzieci w wieku 5-12 lat) oraz plac zabaw dla najmłodszych. Ponadto siłownia, a także płatne dodatkowo: centrum SPA z bogatą ofertą masaży i zabiegów ayurwedyjskich, zajęcia jogi i medytacji, a także sporty wodne na plaży.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza.

Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 219 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy. W przypadku niedopełnienia w/w formalności na czas, biuro nie będzie pośredniczyć w procedurze wizowej. Wówczas opłata za procedurę wizową zostanie zwrócona, zaś Klient będzie zobowiązany do wyrobienia wizy we własnym zakresie. Konieczne będzie także podpisanie nowej umowy bez usługi wizowania. Przypominamy, że w przypadku Indii nie ma możliwości wykupienia wizy na lotnisku, a brak wizy nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji.

Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do dwukrotnego przekroczenia granicy (wiza ważna 30 dni od daty pierwszego wjazdu do Indii, jeden pobyt nie może przekroczyć 30 dni). Istnieje możliwość dopłaty do wizy rocznej (wydawana na okres 365 dni, uprawnia do wielokrotnego przekroczenia granicy, przy czym jeden pobyt nie może przekroczyć 90 dni) – wysokość dopłaty wynosi 60zł/os.
O szczegóły związane z wizowaniem zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta, u którego dokonywałeś rezerwację. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

Informujemy, że biuro podróży Rainbow Tours S.A. zastrzega sobie prawo do odmowy wizowania do Indii Klientów, którzy na którekolwiek z poniższych pytań zawartych we wniosku wizowym odpowiedzą twierdząco:
1. Czy kiedykolwiek zostałeś aresztowany/skazany/skazany przez sąd jakiegokolwiek kraju?
2. Czy kiedykolwiek odmówiono Ci wjazdu do jakiegokolwiek kraju lub czy byłeś deportowany?
3. Czy kiedykolwiek zajmowałeś się handlem ludźmi/handlem narkotykami/wykorzystywaniem dzieci/przestępczością wobec kobiet/przestępstwem gospodarczym/oszustwem finansowym?
4. Czy kiedykolwiek byłeś zaangażowany w cyberprzestępczość/działalność terrorystyczną/sabotaż/szpiegostwo/ludobójstwo/morderstwo polityczne/inne akty przemocy?
5. Czy kiedykolwiek za pomocą jakichkolwiek środków wyraziłeś poglądy, które usprawiedliwiają lub gloryfikują przemoc terrorystyczną lub mogą zachęcać innych do aktów terrorystycznych lub innych poważnych przestępstw?
6. Czy ubiegałeś się o azyl (polityczny lub inny) w jakimkolwiek kraju?

Po ewentualnym wykryciu odpowiedzi twierdzącej na którekolwiek z w/w pytań, biuro niezwłocznie powiadomi opiekuna rezerwacji o zdjęciu procedury wizowej z rezerwacji i konieczności podpisania z Klientem nowej umowy bez usługi wizowania. Klient będzie wówczas zobowiązany do wyrobienia wizy we własnym zakresie. Przypominamy, że w przypadku Indii nie ma możliwości wykupienia wizy na lotnisku, a brak wizy nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot czarterowy PLL LOT (rejsy non stop) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa , opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu na Goa, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, wyżywienie jak w opisach hoteli, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy indyjskiej, wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 21.12.2020 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

Inne

Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner  lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem) oraz wodę mineralną dostępną przez cały czas trwania lotu. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

INDIE - informacje ogólne

Wyloty z: Warszawy

Waluta
1 rupia indyjska INR dzieli się na 100 pajs. Aktualny przelicznik: 1 USD = 64 INR
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 Rupii) i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 Rupii i 2000 Rupii.

Czas
+ 3,5 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.

Elektryczność
220 V / 50 Hz standard angielsko - hinduski. W większości hoteli wtyczki są takie jak w Polsce.

Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta Z Polski 00 91 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.

Szczepienia i zdrowie
Szczepienia nie są wymagane. Zaleca się szczepienia przeciw żółtaczce typu A i B oraz tężcowi. Malaria występuje miejscowo i okresowo. Należy pić wodę butelkowaną i nie spożywać drinków z lodem.

Pogoda, klimat i ubiór
Indie są 7 krajem na świecie pod względem powierzchni. Na tak ogromnym obszarze występuje duże zróżnicowanie typów klimatów. Wybrzeża są gorące i wilgotne. Interior kontynentalny i suchy. Północ kraju może być chłodna. Mogą zdarzyć się ciepłe deszcze tropikalne, dlatego sugerujemy zabranie parasoli lub cienkich kurtek przeciwdeszczowych. Do niektórych obiektów wstęp jest możliwy jedynie po zdjęciu butów. Nie należy wchodzić do świątyń z odkrytymi ramionami i kolanami, przydatne są chusty i ochraniacze na stopy.

Orientacyjne ceny
Woda 1l ok. 15 - 30 INR, Cola 0,5l ok. 40 INR, Piwo 0,6l ok. 60 - 150 INR.

Inne ważne informacje:

Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2013 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

 

 

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Indiach trwa od początku listopada do końca marca.

Club Mahindra Varca Beach Resort

3.5/6 (13 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Club Mahindra Varca Beach Resort
Galeria (11)
Club Mahindra Varca Beach Resort
Club Mahindra Varca Beach Resort
Club Mahindra Varca Beach Resort
Club Mahindra Varca Beach Resort

Atuty oferty

Ekskluzywny hotel dla wymagających Gości, poszukujących komfortowego wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Wyśmienita kuchnia, wygodna formuła All Inlcusive oraz bogata oferta animacyjna dla dzieci gwarantują udane rodzinne wakacje w egzotycznym otoczeniu!

Cena podstawowa obejmuje: przelot czarterowy PLL LOT (rejsy non stop) na trasie Warszawa - Goa - Warszawa , opłaty lotniskowe, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu na Goa, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, wyżywienie jak w opisach hoteli, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy indyjskiej, wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.

Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 21.12.2020 r. i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki.

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.

Położenie

Wysokiej klasy, elegancki hotel sieci Club Mahindra zlokalizowany w tropikalnym, zadbanym ogrodzie w południowej części wybrzeża Goa. Do turystycznych miejscowości Varca i Benaulim, z szerokim wyborem restauracji, barów i sklepów ok. 3 km. Do miasta Margao ok. 12 km. Do międzynarodowego lotniska ok. 35 km.

Mapa

Plaża

Obiekt położony jest ok. 500 m od pięknej, piaszczystej plaży Varca z białym piaskiem. Brak serwisu plażowego. Leżaki i parasole udostępniane są przez lokalne bary na plaży – za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24 h, przestronne lobby, 2 restauracje: główna Tamara z kuchnią międzynarodową i lokalną oraz restauracja a’la carte Waterfield Cafe (dodatkowo płatna) ze specjałami kuchni goańskiej i międzynarodowej, bar przy basenie. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny zewnętrzne (w tym jeden z jacuzzi) otoczone tarasem słonecznym oraz brodzik dla dzieci (ze zjeżdżalnią). Ponadto za dodatkową opłatą: pralnia, sklep z pamiątkami.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
3.8
Plaża
5.1
Pokój
3.3
Położenie i okolica
4.7
Rezydent
4.2
Sport i rozrywka
3.1
Wyżywienie
3.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

AJD 29.03.2020

odpoczynek po objazdówce

Wybraliśmy ten hotel na odpoczynek po objazdówce. Byliśmy tam tylko 3 dni. Tylko, bo chętnie byśmy zostali na dłużej. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie na temat tego hotelu. Mam wrażenie, że część z tych niskich ocen jest wystawiona przez turystów, którzy przyjechali z doświadczeniem z resortów 5* w Turcji czy Hiszpanii i oczekiwali podobnych standardów. Trzeba wziąć pod uwagę specyfikę kraju do którego się jedzie, przymknąć oko na niedoskonałości, otworzyć się pozytywnie na otaczającą nas rzeczywistość i... będzie ok.

6.0/6

Idalia Jolanta, Łódź 31.01.2020

Trzeba wiedzieć dokąd się jedzie

Uwaga do opinii pana Daniela z Warszawy. Trzeba wiedzieć, dokąd się jedzie! To są przecież Indie, więc akurat krowy i bollywódzka muzyka nie powinny nikogo dziwić. Hotel jest dokładnie opisany w katalogu, można obejrzeć zdjęcia i zapoznać się z opiniami poprzedników. To jest zresztą klub, a nie zwykły hotel, przeznaczony dla miejscowych. Jeżeli ktoś liczył, że zastanie tu polską albo nawet europejską kuchnię, to pomylił adresy. Goa to nie Zakopane! "Club Mahidra Varca Beach" ma z założenia służyć przede wszystkim Hindusom. Spędziliśmy w "Varca Beach" wspaniałe rodzinne wakacje świąteczno-sylwestrowe. Przeważali goście z Indii i to był wielki atut pobytu! Można było z bliska zobaczyć, jak miejscowi odpoczywają, jak się bawią i bawić się wspólnie z nimi, na przykład podczas kolacji wigilijnej i sylwestrowej, a nie dąsać się na wszystko i narzekać. Byliśmy całą rodziną (rozpiętość wieku od lat 8 do 73) i każdy był zachwycony. Hindusi potrafią świetnie się bawić bez alkoholu, są przyjaźnie nastawieni do innych, ciekawi świata i chętni do nawiązywania kontaktów. Dużym atutem jest brak wśród gości hałaśliwych Niemców i Anglików. W roli "typowego" wczasowicza ze wschodniej Europy wystąpił jeden pan z polskiej grupy grubo ponad stukilowej tuszy, który zasiadał w hotelowym barku w samych majtkach z gołym brzuchem, dając znać o sobie donośnym głosem. Żaden Hindus by nie wpadł na taki pomysł! O kuchni można pisać tylko w samych superlatywach - takiej orgii smaków nie spotkaliśmy nigdzie. Jeżeli komuś coś nie smakowało, to kucharz przyrządzał danie na życzenie, także dla dzieci. Oczekiwanie, aż kelner przyniesie wino? Bez przesady, było i białe, i czerwone - na butelki i na kieliszki. Do picia tylko kranówka? Nieprawda, także cola i inne napoje bezalkoholowe. To, że czasem wieczorem w barze brakowało toniku do ginu albo coli do whisky, należy potraktować z humorem jako miejscowy folklor. Uwaga dla tych, co chcieliby zamawiać w barze cocktaile albo na przykład szampana: do ceny nominalnej, jaka figuruje w karcie, dolicza się różne podatki - w sumie w wysokości około 30 procent. Jest to w karcie napisane, ale "małym drukiem" i nie każdy może doczytać. Trudno mieć zastrzeżenia co do położenia hotelu - ogród pięknie zadbany, jeśli komuś nie chce się iść na plażę (około 400 metrów od części mieszkalnej, ale też w obrębie hotelu), albo brzydzi się krów, to na terenie hotelu nie brakuje leżaków i miejsc do ich rozłożenia. Najsłabszy punkt to faktycznie pokoje, chociaż akurat w naszym nie mieliśmy zastrzeżeń co do czystości i wyposażenia. Codziennie przynoszono cztery butelki wody, gdy zabrakło kawy i herbaty, obsługa natychmiast przyniosła nowy zapas. Problem w tym, że polskie grupy dostają pokoje najgorszej klasy i z reguły na parterze z widokiem na restaurację, boisko do badmintona (którego pan Daniel nie zauważył, pisząc, że nie ma rozrywek sportowych) i - jeśli ktoś ma wyjątkowego pecha - na agregat, ale nie wynika to z antypolskiego nastawienia recepcji, a z faktu, że akurat takie pokoje polskie biuro kontraktuje. I tu uwaga do "Rainbow": powinny być w ofercie do wyboru pokoje różnych klas, oczywiście zróżnicowane cenowo. Reklamowanie "polskich" pokojów hasłem "pokój typu superior" jest nieuczciwe, bo jak sami mogliśmy się przekonać, pokój "superior" wygląda w tym hotelu zupełnie inaczej. To jest - niestety - stała praktyka tego biura, o czym przekonaliśmy się też niedawno we Włoszech. Zachęcam do wyjścia poza hotel: Varca Beach to niewielka miejscowość, ale czysta i zadbana, jak to w Goa, bo przecież Goa to inne Indie niż znamy ze zdjęć zatłoczonego Bombaju czy Delhi. Ludność tutejsza to w większości katolicy, więc w okresie świąteczno-noworocznym domy były przepięknie przystrojone, a wieczorami fantastycznie oświetlone. Jest parę restauracji, kilka sklepów z pamiątkami, jeden czy dwa spożywcze, nawet sklep z alkoholem. Miasteczko Varca odległe jest o 2,5 kilometra - 40 minut spacerem, a koszt taksówki - 200 rupii (ok. 10 zł). W samej Varce poza efektownym kościołem (i w święta piękną szopką na świeżym powietrzu) oglądać nie ma co, ale jest tam przystanek autobusowy, którym dojechać można do Margao (12km) i do stolicy stanu Panaji (40 km). Podróżowanie autobusem jest tanie, bezpieczne i łatwe. Na Goa byliśmy drugi raz (poprzednio pięć lat temu w położonym 8 km od Varki Cavellosim) i nie wykluczone, że jeszcze tu przyjedziemy.
Pokaż więcej opinii (11)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem