Czerwony Fort, Agra

Park Narodowy Chitwan

Swayambhunath, Katmandu

Bahakapur, Katmandu

Fort Amber, Jaipur

Fatehpur Sikri

Kremacja, Varanasi

Namo Buddha, Katmandu

Rodzina słoni, Park Narodowy Chitwan

Stupa Bodnath, Katmandu

Varansi

New Delhi

Grobowiec Humajuna, New Delhi

Indie i Nepal

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.9 /6 ( 77 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Kosmopolityczne New Delhi • Varanasi i święta rzeka Ganges • Jaipur – różowe miasto i fort Amber• świątynia Kryszny w Delhi• Taj Mahal – niesamowite mauzoleum • Katmandu i Dach Świata • panorama Himalajów w Dhulikhel • jeep safari w Parku Narodowym Chitwan

Terminy i ceny wycieczki 20

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - New Delhi z przesiadką. Wylot z Warszawy, przesiadka w jednym z portów międzynarodowych. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

Dzień 2

Przylot do New Delhi. Następnie przejazd do Agry. Zakwaterowanie w hotelu. Po południu zwiedzanie Taj Mahal, jednego z siedmiu współczesnych cudów świata, mauzoleum ufundowanego przez cesarza Shahjahana ku czci swojej żony Mumtaz Mahal, budowanego z białego marmuru przez 22 lata i 22 tys. rzemieślników. Wieczorem możliwość uczestniczenia w wycieczce lokalnej do teatru w Agrze (płatna dodatkowo). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Agrze. (Trasa ok. 240 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** wg kategorii lokalnej i lodgach. 12 rozpoczętych dób hotelowych: Katmandu (3), Dhulikhel (1), Varanasi (2), Agra (1), Jaipur (1), lodga w P.N. Chitwan (2), New Delhi (2). Pokoje: brak możliwości dostawek, klimatyzacja i/ lub wiatrak przysufitowy. Wyżywienie wg programu imprezy.
Wizy
Wiza. Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 249 zł/ os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 365 dni i uprawnia do wielokrotnego przekroczenia granicy (jeden pobyt nie może przekroczyć 90 dni). O szczegóły związane z wizowaniem zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta, u którego dokonywałeś rezerwację. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki. Wiza nepalska. Do wizy nepalskiej (wyrabiana na lotnisku w Katmandu) potrzebne jest 1 kolorowe zdjęcie, cena ok. 30 USD/os. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - New Delhi, Katmandu - Warszawa z przesiadką, przeloty wewnętrzne: Varanasi – Delhi – Varanasi i New Delhi – Katmandu (limit bagażu 15 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, 12 rozpoczętych dób hotelowych, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, śniadania, obiadokolacje i lunche wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w., 1 butelka wody/ os./ dzień oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (ok. 330 USD/os. płatne pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy do Indii, wizy do Nepalu (30 USD/os.), opłat za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.) oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: lot nad Himalajami (ok. 250 USD/os.), teatr w Agrze (ok. 45 USD/os.), kolejka linowa na Chandragiri Hills (ok. 65 USD/os.), przejażdżka na słoniu w P.N. Chitwan (ok. 35 USD/os.), świątynie w Galcie (ok. 15 USD/os.).
Uwaga! Powyższe ceny wiz oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 04.03.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/indie-i-nepal/zakwaterowanie-ind
Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 rupii) i 1000 rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 rupii i 2000 rupii.
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w Indiach nie są akceptowane banknoty wydane przed 2006 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp., a w Nepalu nie są akceptowane banknoty wydane przed 2002 r. i /lub zniszczone, naddarte, itp.
W dniach 24-27.01. część atrakcji w Indiach może być nieczynna ze względu na Święto Republiki. Uwaga do dni 7 i 8 imprezy: przelot z New Delhi do Katmandu możliwy w dniu 7 imprezy w godzinach wieczornych/nocnych. Wówczas nocleg z 7 na 8 dzień imprezy w Katmandu.

Dodaj opinię

4.9

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Indiach! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon