ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Japonia, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Japonia
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Japonia Last Minute

Znaleziono 1 ofertę

Sortuj: od najbliższego terminu
[object Object]
[object Object]
[object Object]
Last Minute!
5.6/6  219 ocen
[object Object]
Objazd • Japonia: Kanto - Kinki
[object Object]
06.11.2022 (12 dni)
inne terminy
[object Object]
Warszawa Chopin
[object Object]
Wg programu imprezy
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Japonia

Wakacje w Kraju Kwitnącej Wiśni - Last Minute w Japonii

Urlop w kraju samurajów to marzenie wielu, którzy chcą poznać z bliska tę fascynującą krainę. Z jednej strony Japonia kojarzy się z nowoczesnością, z drugiej utożsamiana jest z tradycją i pradawnymi rytuałami. Jak jest naprawdę? Przekonajcie się sami wybierając wyjazd Last Minute do Japonii! Odwiedźcie malownicze wioski, wybierzcie się na spacer ulicami ultranowoczesnych metropolii. Posmakujcie przepysznej kuchni i zachwyćcie się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. To jednak nie wszystko. Na miejscu czeka Was jeszcze spotkanie z japońską kulturą, jedną z najbardziej niezwykłych na świecie.

Kulinarna magia – Last Minute w Japonii.

Kojarzona w Europie głównie z sushi, kuchnia japońska ma do zaoferowania o wiele więcej. Last Minute w Japonii to prawdziwa podróż kulinarna, podczas której poznacie zasady tworzenia i serwowania japońskich dań, a przede wszystkim odkryjecie nowe smaki! To stąd wywodzi się bowiem pojęcie smaku umami – piątego smaku! Japońskie dania odznaczają się zwykle zrównoważonym smakiem i aromatem. Do najpopularniejszych zaliczamy sushi, ramen, onigiri czy udon. Na wasze odkrycie czekać jeszcze będą chirashi, dango czy daifuku. Fani słodkości będą zachwyceni próbując mochi. Jeżeli lubicie street food’y, spróbujcie Okonomiyaki.

Last Minute w Japonii – szlakiem cudów natury

Last Minute w Japonii to dobra okazja, aby przemierzyć ten kraj śladami malowniczych krajobrazów. Z pewnością warto zobaczyć górę Fudżi. Słynna Fudżijama to nie tylko cud natury, ale też miejsce święte, czczone przez buddystów. Wg ich wierzeń znajdują się tu bowiem wrota do innego świata! Góra ma również ogromne znaczenie dla wyznawców shintoizmu. Piorunujące wrażenie zrobi na nas także wodospad Nachi. Przez wielu uważany za najwyższy w Japonii, jest z pewnością najgłośniejszy. Na niesamowity urok tego miejsca wpływa jego otoczenie, zapach lasów i wilgoci tworzy niepowtarzalny klimat, tak jak i świątynia u stóp wodospadu. Japonia to jednak nie tylko górskie szlaki czy lasy, ale także…piękne plaże, jak ta w zatoce Kabira. Prawdziwie piaszczysta, zachwycająca turkusową wodą, przywołującą na myśl tropikalną lagunę. Miłośnicy raf koralowych powinni zaś udać się kawałek dalej, na wyspy Yaeyama. Znajdziemy tu przebogaty podwodny świat, zachwycający pełną gamą kolorów.