Opinie klientów o Jordania i Izrael z Aqaby

5.3 /6
63 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.2
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa Danuta, Białystok 02.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Izrael , Jordania

Bardzo interesująca podróż, plan wycieczki wypełniony w 100%. Pełna wrażeń, chociaż nieplanowany był wypad na pustynię Wadi Rum. Przepiękne widoki. Niewątpliwie na pozytywny odbiór całej wycieczki wpłynęła Pani Kinga-pilotka. Jej wiedza, umiejętność jej przekazania,zaangażowanie były atutem całej "wyprawy". Jedyny minus to hotel w Petrze ( łazienka brudna).

6.0/6

Ilona 30.11.2023

Jordania I Izrael 2022

Genialny objazd , szczgólnie dzięki przewodnikom Kindze i ze strony izraelskiej tez fantastyczny. Fajnie zorganizowane, brdzo ciekawy program . Petra w Jordani bajkowa. I ogrom wiedzy przewodników zachwycał i dał obraz krajów. Zakwaterowanie na objeżdzie tez w fajnych hotelach .

6.0/6

EDWARD, DZIERZONIOW 01.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Świetna przygoda

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, z obszernym ciekawym programem. Na szczególną uwagę zasługuje nasz pilot Kinga, która przekazywała bogatą wiedzę o zwiedzanych obiektach i rejonach. Pozostały nam wspaniałe wspomnienia

6.0/6

Katarzyna, Warszawa 17.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Świetna podróż dzieki dobremu programowi i wspaniałym przewodnikom

Przewodniczka Kinga absolutnie fantastyczna. Zew po Izraelu tez ma u mnie bardzo wysokie noty. Program bardzo bogaty i bardzo ciekawy. Hotele 3 gwiazdkowe wiec szału nie ma, ale schludne. Jedzenie ogólnie smaczne, w Izraelu w hotelu bardzo dobre.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem