Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Kostaryka
Kostaryka

Kostaryka

Stolica: San José

Waluta: CRC

Powierzchnia: 51 100 km 2

Liczba ludności: ‍4 301 712

Wakacje marzeń w Kostaryce


Przecudnej urody plaże, przejrzyste wody, sprzyjające kąpieli, bujna roślinność i piękna pogoda – czy potrzeba większej zachęty, żeby przyjechać na Kostarykę? To wspaniałe miejsce zachwyci Cię możliwościami w zakresie uprawiania sportów wodnych – na miejscu wypożyczysz skuter, rozsmakujesz się w windsurfingu, kajakarstwie i żeglowaniu. Próbując każdej z tych fascynującej aktywności, nie zdążysz nawet pomyśleć o nudzie. Wody Oceanu Spokojnego stwarzają wiele okazji do relaksu i odprężenia. Rodzaj ruchu w pełni dopasujesz do swoich własnych preferencji.

Wczasy w Kostaryce – ojczyzna leniwców i bujnej roślinności


Będąc na Kostaryce, koniecznie odwiedź Puerto Limon. Czeka tu na Ciebie moc atrakcji, m.in. Costa Rica Wildlife Sanctuary, pełne leniwców, małp i egzotycznych ptaków. Wspaniałe okazy tutejszej fauny zobaczysz również w Buttercup Center. Zastrzyku adrenaliny dostarczy Ci szalony zjazd w koronie drzew, którego doświadczysz, wybierając się do parku linowego. Zmień perspektywę i daj się ponieść prawdziwie wakacyjnej przygodzie! Kostaryka to zupełnie wyjątkowe miejsce na ziemi. To przestrzeń, która dostarczy Ci zupełnie nowej energii i da ukojenie zmysłom. Czeka tu na Ciebie relaksująca i niecodzienna kąpiel w naturalnych bijących źródłach, wśród bujnej, dzikiej roślinności. Jakże wspaniale odpoczniesz od miejskiego pędu, zaszywając się w zieleni lasu tropikalnego! Spraw sobie wakacje, o których nie będziesz mógł jeszcze długo zapomnieć.

Najlepsze artykuły o Kostaryce:

Kostaryka – kraina kawą płynąca - historia państwa Arabici

Kostaryka – kraina kawą płynąca - historia państwa Arabici

Kostaryka, niewielkie państwo w Ameryce Środkowej, w którego historię i kulturę wpisuje się kawa. Dowiedz się co Kostaryka zawdzięcza kawie i dlaczego warto odwiedzić ten kraj.

Opinie o Kostaryce:

5.8/6

Ocena ogólna Kostaryka

6.0 / 6
Krasna krajina, príroda 🙂 zvieratá, more, oceán, teplo, aktivity😊😉😇

Krásna krajina, pestrá príroda, hory, lesy, kvety 🙂 zvieratá, more, oceán, teplo, aktivity 😊 😉 😇Dodał(a):
Silvia, Kosice, 2020.02.16
6.0 / 6
Rajska Korsyka

Piękne parki narodowe , z wodospadami, dzikimi plażami. Ludzie uprzejmi. Czułam się bezpiecznie w powyższym państwie. Resorty, w których przebywaliśmy dobrze utrzymane, wszędzie panował porządek.Dodał(a):
Elzbieta, , 2021.05.11
6.0 / 6
Zachwycająca egzotyczna przyroda

Niesamowita przyroda, przepiękne widoki i przyjaźni ludzie. Kraj można nazwać „Szwajcarią Ameryki Środkowej”.Dodał(a):
Aneta, 2020.02.16
6.0 / 6
Pura vida!

Znaczną część kraju stanowią parki narodowe. Mimo że kraj ten jest 6 razy mniejszy od Polski, zamieszkuje go aż 5% gatunków zwierząt całego świata! Wyprawa tam na pewno będzie niezapomnianą przygodą dla każdego wielbiciela przyrody!Dodał(a):
Wiewiórka, 2021.04.03
6.0 / 6
Pura Vida!

Kraj niesamowitej przyrody, zróżnicowany, czysty i bezpieczny. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Mam nadzieję, że będę mogła jeszcze do niego wrócić!Dodał(a):
Asia, 2020.02.02
6.0 / 6
Przyjemny kraj, światowy lider ekoturystyki

Kraj niezwykłach walorów przyrodniczych, który zrobił z nich główny atut turystyczny. Dodał(a):
Tadeusz, Rychvald, 2018.02.26
5.0 / 6
Cudowna roślinność

Przepiękne widoki, życzliwi mieszkańcy, obowiązkowa kąpiel w basenach termalnych, atrakcyjny hotel w La Fortuna z widokiem na wulkan.Dodał(a):
Urszula, Warszawa, 2019.12.02
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem