Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon (1)

Dokumenty

Oferty

Kostaryka
Kostaryka

Kostaryka

Stolica: San José

Waluta: CRC

Powierzchnia: 51 100 km2

Liczba ludności: ‍4 301 712

Wakacje marzeń w Kostaryce


Przecudnej urody plaże, przejrzyste wody, sprzyjające kąpieli, bujna roślinność i piękna pogoda – czy potrzeba większej zachęty, żeby przyjechać na Kostarykę? To wspaniałe miejsce zachwyci Cię możliwościami w zakresie uprawiania sportów wodnych – na miejscu wypożyczysz skuter, rozsmakujesz się w windsurfingu, kajakarstwie i żeglowaniu. Próbując każdej z tych fascynującej aktywności, nie zdążysz nawet pomyśleć o nudzie. Wody Oceanu Spokojnego stwarzają wiele okazji do relaksu i odprężenia. Rodzaj ruchu w pełni dopasujesz do swoich własnych preferencji.

Wczasy w Kostaryce – ojczyzna leniwców i bujnej roślinności


Będąc na Kostaryce, koniecznie odwiedź Puerto Limon. Czeka tu na Ciebie moc atrakcji, m.in. Costa Rica Wildlife Sanctuary, pełne leniwców, małp i egzotycznych ptaków. Wspaniałe okazy tutejszej fauny zobaczysz również w Buttercup Center. Zastrzyku adrenaliny dostarczy Ci szalony zjazd w koronie drzew, którego doświadczysz, wybierając się do parku linowego. Zmień perspektywę i daj się ponieść prawdziwie wakacyjnej przygodzie! Kostaryka to zupełnie wyjątkowe miejsce na ziemi. To przestrzeń, która dostarczy Ci zupełnie nowej energii i da ukojenie zmysłom. Czeka tu na Ciebie relaksująca i niecodzienna kąpiel w naturalnych bijących źródłach, wśród bujnej, dzikiej roślinności. Jakże wspaniale odpoczniesz od miejskiego pędu, zaszywając się w zieleni lasu tropikalnego! Spraw sobie wakacje, o których nie będziesz mógł jeszcze długo zapomnieć.

Najlepsze artykuły o Kostaryce:

Kostaryka – kraina kawą płynąca - historia państwa Arabici

Kostaryka – kraina kawą płynąca - historia państwa Arabici

Kostaryka, niewielkie państwo w Ameryce Środkowej, w którego historię i kulturę wpisuje się kawa. Dowiedz się co Kostaryka zawdzięcza kawie i dlaczego warto odwiedzić ten kraj.

Opinie o Kostaryce:

5.8/6

Ocena ogólna Kostaryka

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem