Opinie klientów o Kuba - Wyspa jak wulkan gorąca

5.2 /6
707 
opinii
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika 01.02.2019

Piekna wyprawa !

Polecam gorąco! Wspaniała wycieczka, bardzo dobrze zorganizowana, program nie byl przeładowany. Przewodniczka, Pani Katarzyna, to kopalnia wiedzy, ktorą na dodatek wspaniale przekazuje. Hotele czyste, z dobrym jedzeniem, w pięknych miejscach, a do tego duzo muzyki i rumu...czego chcieć wiecej:)

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 02.02.2015

Tropicoco ;)

Dobrze zorganizowana wycieczka objazdowa po zachodniej Kubie. Można poznać zarówno architekturę, historię jak i przyrodę tego kraju.

6.0/6

Tomasz Paweł, Bytom 11.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Super wycieczka

Organizacja pierwsza klasa. Świetny przewodnik pani Jola. I dobrze podzielony program-trasy krótkie. Jak na warunki kubańskie to hotele dobrej klasy jak również wyżywienie

6.0/6

Bożena, Chrzanów 20.03.2020

Piękny czas

Kuba zachwycająca przyrodą, wszechobecną muzyką i miłymi ludżmi którzy żyjąc w skromnych warunkach nie tracą radości życia. Wycieczka świetnie zorganizowana, bez tzw spinki czyli dająca czas na ciekawe zwiedzanie jak i chwilę odpoczynku.Program doskonale dobrany tak aby w krótkim czasie dać maksimum wrażeń , wiadomości i rozrywki. Bardzo kompetentna, przemiła i życzliwa pilotka Pani Paulina. W ostatnich kilku latach to mój trzeci wyjazd objazdowy z Rainbow i zapewne nie ostatni.Polecam wszystkim gorąco!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem