Opinie o Kuba - Wyspa jak wulkan gorąca

5.2/6
(834 opinie)
Intensywność programu
4.6
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.3
Transport
5.4
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Kuba - spełnienie naszych oczekiwań

    Dorota 20.03.2016 | Termin pobytu: marzec 2016

    Wycieczka spełniła nasze oczekiwania, zobaczyliśmy Kubę taką, jakiej się spodziewaliśmy.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Kuba- wyspa jak wulkan gorąca

    Jacek Jerzy, Grzybowo 13.02.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025

    Wycieczka spełniła nasze oczekiwania. Program zwiedzania był ułożony tak, aby każdy bez zadyszki i pośpiechu zobaczył wszystkie najważniejsze i najciekawsze zabytki i atrakcje. Pani pilotka Gosia pokazała nam prawdziwą Kubę, z cierpliwością i poczuciem humoru wprowadzała nas w skomplikowane realia kubańskiego życia.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka

    Halina, London 26.02.2018 | Termin pobytu: styczeń 2018

    Ciekawy kraj, super Pani przewodnik, Pani Aneta, niesamowita wiedza i umiejetnosc jej przekazania. Program nie meczacy i bardzo interesujacy. Polecam

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Kuba, Kuba, Kuba - ach to ty…

    Krystyna, Tychy 27.05.2024

    byłam, zobaczyłam…jestem zadowolona ale … chyba nie powalona . Może dlatego że to specyficzny kraj, gdzie uśmiechnięci i przyjaźni ludzie żyją w skrajnej biedzie, ten niedostatek widoczny jest na każdym miejscu, przyroda za to bogata, zieleń soczysta i tyle niewykorzystanego potencjału…Objazd intensywny,warto dokupić miejsce życia Ernesta Hemingway’a, wypić rum 🤭, co do cygara, wolny wybór…ja nie palę😉.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem