Opinie klientów o Agador Caribbean Village

4.8 /6
119 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.9
Intensywność programu
5.5
Obsługa hotelowa
4.8
Pilot
5.5
Plaża
4.9
Pokój
4.1
Położenie i okolica
5.1
Program wycieczki
5.5
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.1
Transport
5.5
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Julka 24.07.2019

Cudowne Maroko

Przed wyjazdem przeczytaliśmy wszystkie opinie o hotelu i mieliśmy mieszane uczucia. Okazało się to zupełnie niepotrzebne bo hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania. To były jedne z lepszych wakacji.

6.0/6

Beata. Bydgoszcz 15.07.2014

Bardzo miło.

Hotel ogólnie mile mnie zaskoczył, oczywiście na miarę swojej kategorii i ceny. Oglądając niektóre zdjęcia hotelu i pokoi w internecie bałam się robactwa. Nic takiego nie spotkałam. Cały kompleks hotelowy bardzo zadbany, dużo pięknych roślin. Jedzenie dobre, urozmaicone. Byłam w lepszych hotelach, z lepszym jedzeniem, ale jeżeli ktoś nie ma wygórowanych wymagań, szczerze mogę polecić ten hotel.

6.0/6

Wiktor, --- 11.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

super animatorzy

było mega jedzenie jak jedzenie animatorzy mega fajni, a wieczorne przedstawienia ktore pokazywali daje 10 ********** pokoje średnie ale w końcu spędzamy tam tylko noc plaza trochę daleko ale nie ma tragedii całkiem niedaleko do pobliskiego bazaru

6.0/6

Lidia, Warszawa 25.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Agador Caribbean Village

Agador Carriban Village to wymarzony hotel na marcowy wyjazd po słońce. Kocham to miejsce! Uwielbiam zieleń ogrodu, kwitnące hibiskusy, zachody słońca na pobliskiej plaży, szum oceanu... Pobyt tutaj pozwala zapomnieć o problemach zostawionych w domu. A wszystko to dzięki pięknej przyrodzie, żywym kolorom i zapachom Maroka . I oczywiście dzięki wszystkim tym ludziom, którzy wkładają dużo pracy w to aby pobyt tu należał do udanych a następnie - stał się pięknym wspomnieniem. I motywacją by tu powrócić! Za rok. Za dwa....
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem