Opinie o IBEROSTAR Waves Founty Beach

5.5/6 (498 opinii)

Kategoria lokalna 4

5.5/6
498 opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.5
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 4.5/6

    Bardzo dobry hotel

    Dojazd i powrót bez komplikacji( chociaż ciasno w samolocie- 4,5 h). Hotel B. duży z przemiłą obsługą, położony przy swojej ( ogrodzonej i pilnowanej) plaży. W oceanie trudno mówić o pływaniu bo ciągle fale, które zwalają z nóg. Plaża bardzo długa i szeroka( od leżaków do wody około 200 m. Piękne baseny rekompensują brak możliwości pływania w chłodnym oceanie. Kuchnia znakomita! Harira(zupa), tadżin (mięsny - taki jadłem), herbata miętowa to potrawy kuchni marokańskiej, które warto spróbować! Codziennie o 21,30 występy hotelowej grupy artystów, aerobik na basenie, 3 bary dobrze zaopatrzone. Pokój codziennie sprzątany z wymianą ręczników. Wycieczka do Marakeszu męcząca ale warta zachodu. Po Agadirze najlepiej korzystać z taksówek.

    Barbara, Cieszyn - 23.05.2023  | Termin pobytu: maj 2023

    2/2 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Chętnie wrócimy:)

    Hotel jest bardzo dobrze położony, ogród zadbany, baseny spore, obsługa hotelu- przemiła. Pomimo sporej liczby gości- na basenie nie odczuwa się tłumu. Jedzenia dużo i zróżnicowane.- nie jest to 5*restauracja- ale wybór jest na tyle duży , że każdy znajdzie cos dla siebie:) Niestety na głównej sali -bardzo duży gwar, tłum- dlatego chodziliśmy w jak najpóźniejszych godzinach, licząc na nieco większy spokój. Pokoje bardzo duże, łazienki w moim przekonaniu wymagałyby już pewnego odnowienia. Na ogromny plus zasługują bardzo wygodne łóżka i dobre wygłuszenie pokoi-ta kombinacja, połączona z szumem oceanu- zapewnia fantastyczny sen przez cały pobyt:) Uwagi co do wycieczek fakultatywnych: 1.Marrakesz-- nie rozumiem dlaczego w programie nie ma uwzględnionych ogrodów YSL- najpiękniejszych w Marrakeszu, w zamian traciliśmy czas na jakies mikro ogrody, zupełnie nieciekawe. Na plus-Medina, zachwycająca szkoła koraniczna i fantastyczna przewodniczka- Pani Agnieszka, całą drogę Agadir-Marrakesz- a więc przez 3 godziny opowiadała o historii i zwyczajach Maroka, ogrom wiedzy, przekazanej w ciekawy sposób. 2.Jeepy- Fajne doświadczenie:) Generalnie jesteśmy bardzo zadowolone i polecam - zarówno hotel jak i wyjazd z Rainbow:)

    Agnieszka - 17.05.2023  | Termin pobytu: maj 2023

    1/1 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    iberostar hotel

    hotel ok, jedzenie ok, na minus jakosc alkoholi i slaaabe animacje w hotelu. No i 'kurczak tadzin' w postaci udka z kurcxaka przy kolacji dla 2 to byl jakis zart ;)

    Michal, Warszawa - 03.11.2018  | Termin pobytu: październik 2018

    2/4 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Opinia hotelu w agadirze

    Hotel fajny, jedzenie dobre, pokój czysty, ładny. Najgorsza pogoda!!!!! Słońce o 13-14 na chwile, nie wiedziałam ze w Agadirze moze nie być ciepło ??? I brak słońca w Afryce !!! Pogody musiało juz nie być od dłuższego czasu, ponieważ mijaliśmy sie na lotnisku z ludzi co wracali i mówili ze jak chcemy ciepło i słońce to napewno nie w Agadirze. Pani Justyna - rezydentka super !!!!!

    HANNA MARIA, ZIELONKA - 18.09.2024  | Termin pobytu: sierpień 2024

    0/1 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem