Opinie klientów o Riu Tikida Palace Taghazout

5.6 /6
53 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.9
Intensywność programu
5.5
Obsługa hotelowa
5.8
Pilot
5.5
Plaża
5.4
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.2
Program wycieczki
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.2
Transport
5.5
Wyżywienie
5.6
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka i Dariusz, Wrocław 21.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Odpoczynek po objeżdzie

Hotel duży, bardzo czysty, posiadający świetne baseny i dodatkowe kilka przeznaczone dla osób +16. W sierpniu duże obłożenie klientów a to oznacza zajmowanie rano lezaków ale zawsze są jakieś wolne. Dużo dzieci. Drinki w barach są dobre z markowego alkoholu. Świetna i uśmiechnięta obsługa dbająca o urlopowicza. Jedzenie - pod dostatkiem i urozmaicone. Owoce różne ale brak arbuzów ! sierpień!? kelnerzy bardzo pomocni i jest ich dużo. Pokoje bardzo czyste i duże , codziennie sprzątane w barku napoje. Plaża wydzielona dla klientów hotelu ok. dalej czyli blizej wody - brudno stojące konie , wielbłądy błąkające i łaszące się do ludzi psy. Woda w oceanie czysta. Ogólnie plaża bardzo specyficzna. Przy plaży deptak do pobliskiego miasteczka, okolica spokojna i bezpieczna. Widok ładny i hotel bardzo zadbany. Ogólnie Hotel na bardzo dużżżżży PLUS !!! Polecamy

6.0/6

Jan Andrzej, Ostrowiec Świętokrzyski 19.06.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Wspaniale

Doskonałe miejsce i warunki. Można się zrelaksować podziwiajac uroki miejsca. Piękny i zadbany teren uprzejma i pomocna obsługa.Wart swojej ceny.

6.0/6

Jaśmina Maria, Toruń 05.05.2022

Fantastyczny wypoczynek

Hotel godny polecenia, pięknę wnętrza, świetne baseny, otoczenie, przyjazna obsługa i znakomite jedzenie. Hotel godny polecenia z tym jednak zastrzeżeniem, że dla osób pragnących wypoczynku i relaksu w oddaleniu od miasta czy możliwości zakupów bowiem od Agadiru dzieli go ponad 20 km a możliwość dojazdu taksówką lub autobusem miejskim . Oddalenie rekompensuje jednak sam hotel, jego położenie nad oceanem i dobra możliwośc spacerów dobrze urządzoną promenadą . Miejsce ze wszech miar godne polecenia . Trzeba oddac też organizatorowi dobrą organizację pobytu w zakresie lotu, opieki na miejscu , dobrego kontaktu z rezydentem .

6.0/6

z.a.blachnio@gmail.com 23.10.2023

hotel wyjątkowy, wypoczynek wspaniały

Przebywaliśmy w tym hotelu ( razem 6 osób ). Wszyscy oceniają jako najlepszy hotel w Maroku a może i w całej Afryce. Wielka czystość i dbanie o klienta, codziennie świeża pościel i nowe ręczniki. Wyjątkowo czysto i pięknie wokół budynków. Jedzenie na najwyższym poziomie. Obsługa wspaniała.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem