Opinie klientów o Barcelo Maya Grand Resort

5.5 /6
214 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.6
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata Izabela, Lubasz 06.05.2022

Aktywny wypoczynek ❤️❤️❤️

Położenie hotelu sprawia, że jest to idealne miejsce do odpoczynku i aktywności. "Leniuszki" 😉 wygrzewają się zarówno na plaży jak i przy basenie. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą korzystać ze (w cenie) sprzętu wodnego (kajaki, windsurfing, rowery wodne, katamarany). Przepyszne i bardzo urozmaicone jedzenie zadowoli każde podniebienie. Świeżo wyciskane i samodzielnie komponowane soki to świetna propozycja na śniadanie. Podczas wyjazdu możliwość skorzystania z restauracji al a carte (4-7 kolacji). Rezydenci Rainbow to kompetentne i profesjonalnie osoby z praktyczną wiedzą. Bajkowa roślinność i egzotyczne zwierzęta to dodatkowe atrakcje 😉. Szybki internet na terenie całego kompleksu (nawet na plaży) to świetne rozwiązanie dla osób wykonujących pracę zdalną. 😁😁😁

6.0/6

Aśka 18.01.2022

Bardzo udany wyjazd w trudnych czasach :-)

Właściwie pisanie o tym, co się nie podobało nie ma sensu, bo było bardzo dobrze w każdym wymiarze. Zacznę od pokoju , bo to wzbudza sporo mniej przychylnych opinii : pokój jest wygodny , rzeczywiście w starszej części hotelu , ale sprzątany co dzień , czyste ręczniki , pościel , ciepła woda w kranie ;-), czy mogło by być bardziej luksusowo ...no mogłoby być , ale po co , cały dzień spędzaliśmy na zewnątrz do późnego wieczora . Atrakcji nie brakuje i wszyscy znajdą coś dla siebie , obszar obiektu jest ogromny. kilkanaście basenów , długa przepiękna, czysta plaża. Wieczorami- zawsze jakieś atrakcje , nam przytrafił się mini koncert Il Divo Wyżywienie fantastyczne , urozmaicone , można korzystać z dostępnych restauracji a'la carte ( szczególnie polecamy japońską i meksykańską) , licznych barów /przekąsek przy plaży. Obsługa , jest naprawdę na wysokim poziomie - bez trudu porozumiesz się po angielsku. Nie korzystaliśmy z wycieczek - z przyczyn zdrowotnych . Covidowo- konieczne bezwzględnie noszenie masek w częściach wspólnych . Całościowo niewątpliwie jest to kompleks zasługujący na 5 gwiazdek. Pogoda na początku grudnia przypomina nasz lipiec , ciepło trochę padło, ale były to raczej gwałtowne ulewy , po których zawsze wychodziło słońce, wieczory bywały chłodne, zapowiadając, często piękną pogodę następnego dnia .

6.0/6

Emilia 11.01.2022

Hotel piekny z kilkoma minusami

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w tym hotelu- odrazu zaznaczam , że tydzień to zdecydowanie za mało. Super resort z wileloma atrakcjami. Przepiekna plaża, najładniejsza w całej okolicy- jest to największy atut tego resortu. Ogromna ilość basenów, pełno barów , wszystkiego na full. Bardzo dobra restauracja ala carte Tratoria,Największym minusem hotelu są ... śmierdzące , stare pokoje. Polacy niestety dostają pokoje najgorsze z najgorszych ponure klitki z widokiem na nic. Trzeba dosłownie wykłócić się o lepsze pokoje. Minusem jest rownież brak jakiej kolwiek dyskoteki.

6.0/6

OLIWIA, BRZOZA 01.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Polecam w 100%%%

Bardzo dobry hotel, świetna obsługa, pyszne jedzenie…. Tylko jechać i wypoczywać . Każdy, kto odwiedza ten hotel , będzie chciał tam z pewnością wrócić
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem