Przykładowy Namiot Harmony

Przykładowy Namiot Harmony

Serenity Eco Luxury Tented Camp by Xperience

Kategoria lokalna: ****
Lokalizacja Riviera Maya
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Meksyk - Cancun i Riviera Maya
Wyżywienie Śniadania
6.0 /6 ( 2 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem
Kameralny, położony pośród selwy, z wygodnymi namiotami w stylu safari, z bardzo dobrą obsługą oraz wyżywieniem bazującym na lokalnych produktach – doskonale wpisujący się w założenia hotelu przyjaznego naturze. Plus za ciszę, spokój i przepiękną plażę. Glamping w karaibskim wydaniu.

Terminy i ceny wycieczki 17

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Otwarty w styczniu 2017 roku hotel położony jest pośród meksykańskiej selwy. Do Puerto Aventuras oko 5,5 km (tam delfinarium, kilka restauracji/kafeterii). Do słynącego z cenot ekoparku Kantun Chi ok 3,5 km. Do lotniska w Cancun ok. 80 km. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości ok. 2 USD/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża
Xpu –ha – około 450 metrów od hotelu, zatokowa, karaibska. Na plaży znajduje się Serenity Beach Club z leżakami i parasolami dla Gości hotelowych gratis. Przekąski i napoje w klubie plażowym płatne dodatkowo.
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja, basen, informacja turystyczna w recepcji, pralnia (płatna), przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodów, parking (gratis, ilość miejsc limitowana).
Pokoje
Hotel dostępny dla osób powyżej 12 roku życia.
Hotel dysponuje 30 namiotami różnego typu, rozlokowanymi w ogrodzie. Wszystkie wygodne, klimatyzowane, z podstawowym wyposażeniem, z łazienką (kosmetyki kąpielowe, suszarka do włosów), telefonem, małą lodówką (możliwa opłata), sejfem (możliwa opłata) oraz z tarasem (krzesełka i stolik).
Namiot Harmony (pow. ok 30-40 m2) – dla max 3 osób, w namiocie zazwyczaj łóżko typu king size, przy zakwaterowaniu 3 osób dodatkowo w namiocie łóżko typu queen size.
Namiot Bliss (pow ok. 30 m2) – dla max 2 osób, w namiocie zazwyczaj łóżko typu king size, dodatkowo na tarasie jacuzzi. Ten typ zakwaterowania jest zawsze na potwierdzenie. Hotel posiada 2 namioty dla osób niepełnosprawnych tylko w typie Harmony.
Wyżywienie
Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadów lub obiadów i kolacji (wybór z menu).
Program sportowy i animacyjny
Masaże, joga i zabiegi w spa dodatkowo płatne.
Internet
Wifi na terenie całego hotelu gratis.
Wizy
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.
Ważne! W Meksyku istnieją obostrzenia celne dotyczące limitów ilościowych na wwóz tytoniu oraz alkoholu. Jedna osoba pełnoletnia może wwieźć nie więcej niż 10 paczek papierosów, nie więcej niż 25 cygar lub 200 gramów tytoniu oraz maksymalnie 3 litry dowolnych napojów alkoholowych.
UWAGA!
Przed przylotem do Meksyku Klienci muszą wypełniać obowiązkową deklarację celną online.
Deklarację można wypełnić nie wcześniej niż 3 dni przed planowanym lotem do Meksyku.
W przypadku osób podróżujących wspólnie (rodziny) deklarację wypełnia jedna osoba w imieniu osób podróżujących wspólnie (rodziny).
Deklaracja online zastępuje deklarację papierową.
Poniżej link pod którym należy wypełnić deklarację:
https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf
Instrukcja wypełnienia deklaracji dostępna u opiekuna rezerwacji.  
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner (rejs bezpośredni) do Cancun, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w opisie wybranego hotelu, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: NNW, KL i bagaż), opiekę polskojęzycznego rezydenta, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.

Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty turystycznej (ok. 2 USD za pokój za noc), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również nielimitowaną wodę mineralną. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Komunikaty MSZ
Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Meksyku trwa od 01.11 do 31.03.

Dodaj opinię

6.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Meksyku! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon