Opinie klientów o Na szlaku piękna

5.6 /6
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.7
Transport
5.4
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mirela, KRAKÓW 26.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Nazwa wycieczki bardzo trafiona

Tyle wspaniałych widoków na jednej wycieczce !!!

6.0/6

ROBERT ZBIGNIEW, Międzyrzecze Dolne 30.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo Polecam

Wycieczka bardzo intensywna, świetnie przygotowana przez biuro i świetnie poprowadzona przez naszego pilota p. Sylwię. Zobaczyliśmy niesamowicie piękne miejsca, poczynając od urokliwego Santiago poprzez Pa Paz, Cusco (!) aż do Limy. Jesteśmy pod wrażeniem zgrania logistycznego: 7 lotów, przekroczenie kilku granic, wielu zmian środków transportu (busy, kolej, samoloty, jeepy), wielu przewodników lokalnych. Gorąco polecamy mimo bardzo intensywnego programu. W przypadku naszej grupy, choroba wysokościowa pojawiła się kilku osób, ale jej skutki nie były na tyle istotne by zakłócić przebieg całej wycieczki. Dziękujemy pani Sylwii i pozdrawiamy.

6.0/6

Zawiedziona 26.01.2015

Piękno przez bardzo duże P

Wspaniała trasa. Wspaniała wycieczka . Wspaniała pilotka pani Karolina Niewiadomska. Ponieważ młoda, pozwolę sobie napisać -, dziewczyna dziewczyna z ogromną wiedzą, empatią i kulturą. Oceniłam na same szóstki choć w Boliwii kiepskie hotele i kiepskie śniadania. ale, decydując się na tę trasę, trzeba wiedzieć gdzie się leci...to Trzeci Świat. Piękny Świat.... G.SZ.

6.0/6

Bardzo zadowolona! 14.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Trudna, a jednocześnie cudowna wycieczka

Na początku trzeba pokonać własne słabości, w tym głównie zmaganie się z chorobą wysokościową. Każdy przechodzi ją inaczej. Grunt to zapomnieć o panice przy braku oddechu. Wszystko należy robić powoli.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem