Opinie klientów o Na szlaku piękna

5.7 /6
214 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.7
Transport
5.4
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, --- 19.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Na szlaku piękna

Bardzo dobra nazwa tej wycieczki. Piękna podróż, piękne widoki, ciekawe kraje. Super pilotka Sylwia! Wyjazd bardzo intensywny, szczególnie ze względu na wysokości... Warto się dobrze do przebywania na takich wysokościach przygotować, być wypoczętym i w dobrej formie... Trzeba też byc przygotowanym na wszystkie warunki pogodowe. Bardzo polecam, mnóstwo niezapomnianych wrażeń!

6.0/6

Marta WB 09.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Wycieczka życia

Niesamowicie ciekawa wycieczka. Piękno Chile, Boliwii i Peru zachwyca. Historia i kultura Inków i ludów przedinkaskich rozpala wyobraźnię. Kolejne dni podróży wypełnione od rana do wieczora. Atrakcja goni atrakcję. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Przewodnik Tomasz dwoił się i troił, żeby wszystko odbyło się sprawnie i punktualnie. Hotele na dobrym poziomie. Pyszne jedzenie. Wygodny transport jeepami, busami, autokarami, samolotami. Miejscowa ludność przyjazna i uśmiechnięta.Podsumowując można zwiedzić kawał świata w dwa tygodnie, wrócić szczęśliwym i polecać Rainbow znajomym👍

6.0/6

zadowolony 26.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Nazwa wycieczki bardzo trafiona

Tyle wspaniałych widoków na jednej wycieczce !!!

6.0/6

Milena Arleta, LESZCZYDÓŁ PODWIELĄTKI 15.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Na szlaku piękna

Wycieczka w marcu , mega udana, a wszystko dzięki przewodnikowi Michałowi, osobie z dużym doświadczeniem, wiedzą. Program zwiedzania napięty, naprawdę wycieczka godna polecenia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem