Plan wycieczki

Dzień 1
Dzień 1

Podróż do Australii z noclegiem w Dubaju

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot samolotu do Australii (przez Dubaj). Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2
Dzień 2

Dubaj: od starożytnych suk do najnowocześniejszych atrakcji

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Dubaju, skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Dotrzemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju i odwiedzimy największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Melbourne. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 3
Dzień 3

Przylot do Melbourne

Przelot do Melbourne, największego miasta w Australii Południowej. Odprawa paszportowo – celna. Zakwaterowanie i nocleg w Melbourne lub okolicy. (Trasa ok. 20km)

Dzień 4
Dzień 4

Melbourne i wyspa Phillip: pingwiny i modna metropolia

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Melbourne – stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej, kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy słynnych kortach Australian Open. Po południu przejazd na wyspę Phillip znaną z parady pingwinów. Każdego dnia o zachodzie słońca stada pingwinów powracają z morza do swoich norek na plaży, będziemy mogli obserwować to niezapomniane przedstawienie. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 220 km)

Dzień 5
Dzień 5

Alice Springs: metropolia w sercu Australii

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko. Przelot do Alice Springs - 30 tys. metropolii w środku Australii. Po przylocie przejazd do lokalnego Muzeum Lotnictwa na terenie dawnego portu lotniczego, a później do „School of Air” specjalnej szkoły, gdzie dzięki nowoczesnej technice można uczyć dzieci oddalone ponad 2 tys. km od nauczyciela! Następnie pojedziemy poza miasto do grobu Johna Flynna - twórcy idei „latających doktorów” oraz do rozpadliny skalnej Simson’s Gap - gdzie przy odrobinie szczęścia dojrzymy żyjące tu małe kangury wallabie. Na koniec zwiedzania wjazd na punkt widokowy ponad miastem - wzgórze Anzac. Czas wolny na deptaku Todda. Zakwaterowanie i nocleg w Alice Springs. (Trasa ok. 20 km)

Dzień 6
Dzień 6

W głębi Australii: od Alice Springs do Kings Canyon

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Alice Springs. Odwiedzimy starą stację telegrafu, będącą miejscem narodzin miasta oraz stację „latających doktorów”, gdzie zapoznamy się z unikalnymi rozwiązaniami świadczenia usług medycznych na obszarze wielokrotnie przekraczającym obszar Polski. Następnie czeka nas kilkugodzinny przejazd przez interior do Kings Canyon drogą łączącą Darwin z Adelajdą, prowadzącą przez środek Australii. Będzie to okazja do spotkania rdzennych mieszkańców, żyjących tutaj w odizolowaniu od „złego” świata. Po południu dojazd do Kings Canyon i 4 godzinny spacer krawędzią kanionu w Parku Narodowym Watarrka do rajskiego ogrodu i imponujących skał świadczących o tym, że „czerwony środek Australii” był kiedyś dnem morskim (w przypadku wysokiej temperatury - spacer możliwy wczesnym rankiem kolejnego dnia). Nocleg w bazie turystycznej w Kings Canyon. (Trasa ok. 450 km)

Dzień 7
Dzień 7

Podążając ścieżkami Aborygenów: Ayers Rock i Kata Tjuta

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Ayers Rock - „czerwonego centrum Australii”. Po drodze zobaczymy tzw. „zapomniany cud” - monolit Mt Conner. Po dojeździe do Yulara udamy się do miejsca zwanego Olgas lub w języku aborygeńskim Kata Tjuta, czyli “wiele głów”. Jest to zespół 36 monolitów skalnych, zlepieńców i piaskowców wznoszących się kilkadziesiąt metrów ponad równinę - jedno ze świętych miejsc Aborygenów. Przespacerujemy się wąwozem Walpa na zachód słońca nad Uluru. Nocleg w bazie turystycznej w okolicach Ayers Rock. Czas na odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 350 km)

Dzień 8
Dzień 8

Czarujące Uluru: wschód słońca nad sercem Australii

Wczesna pobudka i wyjazd ok. 5:00 rano (bez śniadania) na wschód słońca nad Uluru. Przejazd w kierunku Ayers Rock – zatrzymamy się u podnóża góry Uluru, która jest jedną z najbardziej znanych atrakcji przyrodniczo-geologicznych Australii. Uluru jest jednym z największych monolitów skalnych na świecie: długość ok. 3 km, szerokość 2,5 km, obwód 9.4 km. Wznosi się 348 m ponad płaską, piaszczystą równinę i “wrasta” 6 km w głąb ziemi! Ten dziwny twór zbudowany jest ze skały osadowej - arkozy o charakterystycznej czerwonej barwie. Spacer u podnóża skały, gdzie odnaleźć można aborygeńskie rysunki naskalne. Wizyta w Centrum Kultury Aborygeńskiej. Powrót do bazy turystycznej na śniadanie, a następnie przejazd na lotnisko i przelot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Sydney. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 9
Dzień 9

Zwiedzanie Sydney ze słynną Operą

Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w Katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. W planie zwiedzania także: QVB - lokalny „Harrods”, a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjedziemy na wieżę widokową Westfield Tower, skąd z 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (koszt ok. 40 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu Opera House i Harbour Bridge – majestatycznego mostu w centrum miasta, wizytówki Sydney. Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w okolicach Sydney. (Trasa ok. 10 km).

Dzień 10
Dzień 10

Australijskie atrakcje: Park Olimpijski, dzika fauna i Blue Mountains

Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney do Parku Olimpijskiego, będącego areną zmagań sportowców w 2000 r. Następnie odwiedzimy lokalny park flory i fauny, gdzie można spotkać symbole kraju: kangury, koala i itp. Dzień zakończymy w bajecznym Parku Narodowym Blue Mountains z dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami oraz główną atrakcją regionu - formacją skalną Three Sisters. Wieczorem powrót w okolice Sydney i nocleg. (Trasa ok. 250 km)

Dzień 11
Dzień 11

Sydney: rejs po Botany Bay

Po śniadaniu spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Miasto rozlokowane jest nad wieloma zatokami. Z perspektywy morskiej zobaczymy słynne widoki i najpopularniejsze plaże. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Wolne popołudnie, które można przeznaczyć na odpoczynek lub dodatkowe atrakcje jak wizyta w Muzeum Australii, Galerii Sztuki NSW czy spacer po Darling Harbour. Wieczorem transfer na lotnisko i wylot do Christchurch w Nowej Zelandii (możliwe międzylądowanie). Odprawa celno-paszportowa i przejazd do hotelu w Christchurch, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 12
Dzień 12

Christchurch i tajemnice Antarktydy: z bliska i daleka

Po śniadaniu, zwiedzanie Christchurch – plac Katedralny, Katedra Anglikańska, Katolicka oraz Ogród Botaniczny. Następnie przejazd w kierunku Stacji Arktycznej, która jest „bramą” na lodowy kontynent. Zwiedzimy również Centrum Arktyczne, które pozwoli nam poznać bliżej nieodległą Antarktydę, a także „przeżyć” arktyczną burzę. Po zwiedzaniu wyjazd do miejscowości Tekapo. Po drodze zobaczymy jedną z niewielu równin kraju i wszechobecne owce. Po dojeździe nad jezioro Tekapo postój w punkcie widokowym z niezapomnianą scenerią najwyższych gór kraju – Alp Południowych. Nocleg w Twizel. (Trasa ok. 300 km)

Dzień 13
Dzień 13

Podziwianie majestatu góry Cooka i przyrody Nowej Zelandii

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aoraki, będącej „bramą” do najwyższej góry Nowej Zelandii - Góry Cooka (3724 m n.p.m.). Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook. Piesza wycieczka w parku narodowym (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Łatwa ścieżka wyprowadzi nas do punktu widokowego pod lodowcem, skąd przy ładnej pogodzie doskonale widać Mt. Cook, najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich i całego kraju (w przypadku mgły lub deszczu - wcześniejszy wyjazd do Queenstown). Następnie przejazd do Twizel – krajowej stolicy hodowli łososia, oraz stolicy zagłębia sadowniczego - Cromwell. Nocleg w hotelu w okolicy Queenstown. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 14
Dzień 14

Queenstown i Arrowtown: poszukiwanie przygód w Nowej Zelandii

Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na spacer po, położonym nad jeziorem Wakatipu, centrum miasteczka Queenstown, które znane jest ze sportów ekstremalnych. Istnieje możliwość rejsu szybką łodzią motorową po rzece Shotover (dodatkowo płatne ok. 195 NZD/os.; rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iż pływanie szybka łodzią motorową jest sportem wysokiego ryzyka). Następnie wycieczka do Arrowtown, miasteczka zbudowanego przez poszukiwaczy złota, które do dziś wygląda jak z planu westernu. Przejedziemy też do mostu Kawarau, kolebki ekstremalnego sportu „bungy jumping”. Ci, którzy pragną mocnych przeżyć mogą osobiście spróbować bungy i skoczyć z tego znanego na świecie miejsca (dodatkowo płatne ok. 205 NZD/os.; rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iż skoki bungy są sportem wysokiego ryzyka). Następnie przejazd na nocleg do hotelu w Te Anau. (Trasa ok. 210 km)

Dzień 15
Dzień 15

Podróż przez fiordy Nowej Zelandii

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku nowozelandzkich fiordów. Droga poprowadzi nas przez dziewicze i niezwykle piękne tereny Wyspy Południowej. Naszym celem będzie Milford Sound, najsłynniejszy nowozelandzki fiord, do którego dotrzemy zatrzymując się w najpiękniejszych punktach widokowych oraz przemierzając niesamowite, endemiczne lasy aż do Parku Narodowego Fiordland. Droga śmiałymi serpentynami przebiega przez wysokie góry. Tunelem przedostaniemy się na zachodnie wybrzeże, które jest niemal pozbawione znamion jakiejkolwiek ludzkiej działalności. Największą atrakcją tego dnia będzie rejs niewielkim statkiem po Milford Sound aż do Morza Tasmana. Statek podpływa pod wodospady a z jego pokładu można czasem dostrzec ciekawe gatunki ptaków oraz foki. Przejazd na nocleg do Queenstown lub Te Anau (w zależności od rozkładu lotów kolejnego dnia). (Trasa ok. 300 km)

Dzień 16
Dzień 16

Wellington: sercem Nowej Zelandii

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd na lotnisko i przelot do Wellington. Po przylocie rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii: punkt widokowy ponad miastem – Victoria Peak, budynki Parlamentu, katedra św. Pawła, spacer po miejskim deptaku – Cuba Street. Następnie przejazd do Palmerston North, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 170 km)

Dzień 17
Dzień 17

Podążając za śladami "Władcy Pierścieni" i zjawiska geotermalne w Nowej Zelandii

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do parku Narodowego Tongariro - gdzie nagrywano wiele scen do filmu „Władca Pierścieni”, który pozostaje najsłynniejszym ambasadorem kraju. Następnie przejazd nad wulkaniczne jezioro Taupo, gdzie będzie możliwość skoku na bungee (wysokość ok. 47 m, dodatkowo płatne ok. 200 NZD/os.; rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iż skoki bungy są sportem wysokiego ryzyka), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 370 km)

Dzień 18
Dzień 18

Odkrywanie tajemnic Rotorua i fascynujących ekosystemów Nowej Zelandii

Po śniadaniu zwiedzanie Rotorua - historycznej zabudowy uzdrowiskowej. Zobaczymy kościół anglikański, z elementami architektury maoryskiej, położony w centrum wioski Maorysów oraz dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Następnie zwiedzanie strefy termalnej Te Puia, gdzie przy odrobinie szczęścia zaobserwujemy erupcję gejzeru – Pohutu. Na terenie strefy znajduje się ptasi symbol Nowej Zelandii – ptak kiwi. Odwiedzimy również Instytut Kultury, gdzie działa szkoła wyplatania i rzeźbienia. Po południu przejedziemy do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie „patelni”, czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Wieczór wolny na zakupy pamiątek w licznych sklepach, przy głównej ulicy miasta, Fenton Street, lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 290 NZD/os. Nocleg do hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 19
Dzień 19

Śladem Hobbitów: ekscytujące zwiedzanie filmowego Hobbitonu i jaskiń Waitomo

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii "Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)

Dzień 20
Dzień 20

Auckland: między nowoczesnością a tradycją

Po śniadaniu, wjazd na wieżę widokową Sky Tower, skąd z tarasu na 186 m rozpościera się panorama sięgająca nawet 80 km (dodatkowo płatne ok. 40 NZD/os.). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Przejazd na podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Dzień zakończymy w historycznej dzielnicy Auckland - Devonport, skąd wrócimy do centrum miasta rejsem po zatoce. Powrót z portu do hotelu spacerem główną ulicą miasta - Queen Street. Po południu czas wolny w centrum miasta. Nocleg w hotelu w Auckland. (Trasa ok. 150 km).

Dzień 21
Dzień 21

Zwiedzanie okolic Auckland i spotkanie z głuptakami w Muriwai

Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd w okolice Auckland. Udamy się na najbardziej znaną plażę kraju - Piha, rozsławioną w filmie Jane Campion - Fortepian. Na plaży wdrapiemy się na górującą nad nią lwią skałę, a potem dla odważnych chwila na relaks w dość chłodnych wodach oceanu. Następnie przejazd na spacer po okolicznym lesie do pięknego wodospadu Kitekite Falls. Po drodze zobaczymy charakterystyczne rośliny kraju - srebrne paprocie. Później przejazd do kolonii głuptaków w Muriwai i zapoznanie się z tymi pięknymi i ciekawymi ptakami, corocznie pokonującymi cieśninę Tasmana do Australii (ptaki obecne w kolonii od końca lipca do połowy marca). Po zwiedzaniu przejazd na lotnisko i wylot do Polski z międzylądowaniem w Dubaju. (Trasa ok. 30 km).

Dzień 22

Powrót do Warszawy

Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.

Uwagi do programu!!!

- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na R.pl/rozklady.
- Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii i Nowej Zelandii.
- Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartą paczkę papierosów (łącznie do 25 sztuk); do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą)
- Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
- Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), a w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NZD) - płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce.
- Zalecamy zabranie kart płatniczych na osobiste wydatki, z powodu problemów z wymianą pieniędzy na miejscu.

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości

W hotelach restauracja oraz bar.

Wyżywienie

Śniadania.

Zakwaterowanie

Hotele***- 22 rozpoczęte doby hotelowe, w tym 1 nocleg tranzytowy w Dubaju - o średnim standardzie. Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami (na zewnątrz) oraz najczęściej z TV-sat.

Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.

Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.

Świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) - Melbourne oraz Auckland - Warszawa (z międzylądowaniem w Dubaju); przeloty wewnętrzne: Melbourne – Alice Springs, Ayers Rock – Sydney – Christchurch, Queenstown – Wellington; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 19 rozpoczęte doby hotelowe zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja podstawowa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, systemu Tour Guide (kwota ok. 720 USD/os. płatne pilotowi imprezy), obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych, opłata za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii (doliczana podczas rezerwacji).

Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
Od A do Z
1 / 24
Za osobę31 974
Razem
63 948 zł
Zaliczka 10% 6 390 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie
Zdjęcie mapy

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) - Melbourne oraz Auckland - Warszawa (z międzylądowaniem w Dubaju); przeloty wewnętrzne: Melbourne – Alice Springs, Ayers Rock – Sydney – Christchurch, Queenstown – Wellington; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 19 rozpoczęte doby hotelowe zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja podstawowa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, systemu Tour Guide (kwota ok. 720 USD/os. płatne pilotowi imprezy), obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych, opłata za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii (doliczana podczas rezerwacji).

Atuty oferty

Dubaj – najpopularniejsze miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich • Melbourne i Alice Springs - najpiękniejsze miasta Australii • Barossa - dolina wina • Kings Canyon – czerwony środek Australii • Ayers Rock - Uluru - święta góra Aborygenów • Sydney - opera i most portowy • Blue Mountains i Three Sisters •rejs po zatoce Botany Bay do Manly z piękną plażą i historyczną zabudową • Nowa Zelandia – obie wyspy • Park Narodowy z górą Cooka - najwyższym szczytem Nowej Zelandii • Fiord Milford Sound i Morze Tasmana • Wellington - stolica Nowej Zelandii • Auckland - największe miasto Nowej Zelandii • rozgrzana Rotorua • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach.
Rodzaj wyjazdu

Objazd

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Opinie

Opinie o Od A do Z

5.0 / 627 opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.5
Transport
4.9
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Andrzej, Hajnówka 26.11.2019

Wspaniała wycieczka na Antypody

Wspaniała wycieczka po drugiej stronie globu.Atrakcje zapewniał super pilot Piotr.Polecamy.
Pokaż więcej opinii (26)

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze

Inne wycieczki dostępne w tym samym regionie

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem