Opinie klientów o Od Angkoru do Baganu

6.0 /6
opinie
Intensywność programu
3.0
Pilot
5.8
Program wycieczki
4.8
Transport
5.0
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Basia i Piotr 18.01.2020

Pojechałem zobaczyć Birmę, która mnie odrobinę rozczarowała, a po raz drugi zachwycił mnie Ankgor Wat.

*** Wybraliśmy ten kierunek, aby zobaczyć Birmę i wpaść do Angkor Wat po raz drugi. Angkor Wat znowu mnie zachwycił i jak dla mnie jest to jedno z fajniejszych miejsc na świecie do odwiedzenia. Drugi raz w Angkorze tutaj był inny, bo w drugim dniu odłączyliśmy się od grupy i pojechaliśmy wynajętym tuktukiem na tzw. "big circle", aby zobaczyć pozostałe świątnie w okół standardowego centrum zwiedzanych świątyń. Chłopak z tuktuka, za w sumie 7h od 8 rano, wziął $20 plus extra bonus od nas $10, bo na prawdę mimo nie mówienia po angielsku, dawał radę i czekał na nas i jechał gdzie chcieliśmy i jak chcieliśmy. *** Sama Birma mnie lekko rozczarowała. Oczywiście pięknie, złoto kapało w niektórych świątyniach, ale czuję niedosyt chyba przez Bagan. Może miałem zbyt wygórowane oczekiwania, ale jak dla mnie było "za mało Baganu w Baganie". W Baganie mieliśmy w programie odwiedzić w 10 dniu Pagodę Pyathatgyi lub Shwesandaw, ale trafiliśmy do Manuha Temple. Nie wiem co było tego przyczyną takiej zmiany, ale przyznaję się, że dużo latam z aparatem, więc mogłem nie usłyszeć przyczyn tej zmiany od Pani przewodnik.

6.0/6

Małgorzata 27.11.2016
Termin pobytu: luty 2017

Magiczny świat Azji

Dobrze zorganizowana wycieczka do jednych z najciekawszych krajów Azji - w Kambodży zobaczyliśmy ich sztandarowy hit turystyczny Angkor Wat a w Birmie właściwie wszystko (poza Złotą Skałą i górą Popa, ale te są w programie z samą Birmą). Birma zaskakuje swoim przepychem ale też naturalnością - kraj nie jest jeszcze tak komercyjny jak np.Tajlandia a plaże to prawdziwe miejsca relaksu. Życzliwi wobec turystów mieszkańcy Birmy chętnie się fotografują. Ciekawy program, dobre hotele, sympatyczny i kompetentny przewodnik, miła, niekonfliktowa, kameralna grupa no i ten końcowy przystanek w podróży w postaci uroczej, spokojnej plaży w Ngwesaung to gwarancja cudownych wspomnień na lata.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem