Opinie klientów o Phuket i rajskie plaże

4.8 /6
11 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
4.1
Program wycieczki
5.1
Transport
5.1
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Irena 12.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Przepięknie!!!

Bardzo dobra organizacja wyjazdu od samego lotniska po miejsce docelowe. Czuliśmy się "zaopiekowani" a tym samym bezpieczni. Hotel wybrany przez biuro na objazdówce był świetny. Busy i autokary, którymi się przemieszczaliśmy nowoczesne. Szybka łódka, którą pływaliśmy między wyspami miała fantastyczną załogę. Sam przebieg wycieczek zgodny z programem imprezy. A program ( bogaty ) pozwolił nam na zobaczenie wielu przepięknych miejsc. Biuro wybrało dla nas urokliwe miejsca , w których jedliśmy lunch ( przepyszny ) w trakcie wycieczek. Nasz pilot Pan Michał - to przeuroczy młody człowiek, który odpowiadał na każde pytane choć chciałabym aby opowiadał nam jeszcze więcej o zwiedzanych miejscach. Równie uroczy był tajski przewodnik, który nam towarzyszył- Pan Tony. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas wizyta w sanktuarium słoni . W naszej ocenie to perełka tego programu. Program imprezy zaproponowany i zorganizowany przez biuro Rainbow spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Dlatego też na kolejne wyjazdy wybierzemy sie z Rainbow.

6.0/6

Bartosz, Gniezno 14.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

super ogranizacja

Bardzo dobrze zorganizowany objazd wycieczkowy , plan dopracowany w każdym calu. Hotel w którym nas ulokowano także bardzo ładny z basenem i blisko plaży. Jedzenia , wody i i napokojów gazowanych pod dostatkiem. Widoki na tej wycieczce niezapomniane, a Pani przewodnik miła i pomocna.

6.0/6

Dominikaka 18.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Rajskie plaże

Wycieczka zorganizowana profesjonalnie. Transfer z lotniska oraz na wycieczki odbywał się zgodnie z planem - po wyjsciu z lotniska zostalismy sprawnie przekierowani do konkretnych autobusow. Opiekunka wycieczki z pasją opowiadała o Tajlandii i Tajach, przemycając różne ciekawostki i odpowiadajac na nasze pytani. Tajska opiekunka walczyła o nas jak słonica, abyśmy podróżowali w komfortowych warunkach (tj. dbała o dobre warunki w busach). Zgodnie z nazwą wycieczki - zobaczyliśmy rajskie plaże Tajlandii. Wycieczka, w której uczestniczyliśmy, spowodowała, że mamy jeszcze większą ochotę, aby poznać inne regiony Tajlandii, a nawet pozostałe kraje Azji. Byla to nasza pierwsza wycieczka z Rainbow i jesteśmy zgodni, że nieostatnia. Kolejne wycieczki objazdowe tylko i wyłącznie z Rainbow :)

6.0/6

Edi 08.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Rajska przygoda

Udany wyjazd, zwiedzaliśmy atrakcyjne miejsca, gdzie normalnie człowiek by nie dotarł. Możliwość zażywania kąpieli, snurkowania jak również zwiedzania. Objazdówka nie jest wyczerpująca, zwiedzanie rozpoczyna się każdego dnia z jednego i tego samego hotelu. Wycieczki ciekawe, dużo podróżowania łodziami.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem