Opinie klientów o Poznaj nieznane

5.2 /6
266 
opinii
Intensywność programu
4.3
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.3
Transport
5.3
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ania S 12.07.2022

Polecam te wycieczkę- Poznaj nieznane

Chciałabym baaaaaaardzo polecić wszystkim ten objazd. Pan Przemek i kierowca Bledi są najlepsi!!!

6.0/6

EWA i ANDRZEJ 09.08.2021

Poznaj nieznane - Albania 2021

Poznaj nieznane - Albania 2021 - poznane nieznane , tak w dwóch słowach opisałbym moją wycieczkę do Albanii. Trudna historia tego kraju bardzo ciekawie opowiedziana przez fantastyczną przewodniczkę Paulę. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie, zapięte na ostatni guzik, ale tak żeby nie przyduszało. Było miejsce na wolny czas: samodzielne zwiedzanie miast, miasteczek i zabytków, a także wypicie smacznej albańskiej kawy. Gorąco polecam. A upał owszem był, ponad 40 stopni C . Wycieczkę oceniam bardzo wysoko.

6.0/6

Krzysztof, Gorzów Wielkopolski 11.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Albania, ostatni niezadeptatny kawałek Europy

Piękny kraj, malownicze widoki, niezapomniane wrażenia. Przewodnik I opiekun w jednej osobie Pan Przemek - Człowiek z klasą i pasją. Mimo wielogodzinnych opowieści o Albanii, zawsze gotowy do pomocy I odpowiedzi na pytania dociekliwych turystów. Autokar zawsze czysty, Kierowca to wirtuoz .

6.0/6

Janusz Zastawny 22.08.2021

Uczestnik

Albania godna polecenia każdemu kto chce zobaczyć piękne krajobrazy, połączenie gór z morzem za niewielkie pieniądze. Program wycieczki dostosowany do panujących warunków klimatycznych ( w sierpniu temperatury zbliżały się do ok.40 stopni ). Hotele na przyzwoitym poziomie, może oprócz jednego w Tiranie pozbawionego windy, co powodowało duży dyskomfort dla niektórych gości zakwaterowanych na wyższych kondygnacjach. Plusem była za to lokalizacja tego hotelu w. bardzo bliskiej odległości ok. 300-400 m od bardzo dobrej restauracji z owocami morza, gdzie za 850 lek tj. ok. 8 euro można było zjeść niesamowite danie podane na tzw. „babcinej patelni „ pełnej krewetek, małż itp. Pilot , pan Przemek prawdziwy profesjonalista , bardzo uczciwy ( z obligatoryjnej kwoty 88 euro którą każdy wpłacał na początku zwracał po 2 euro każdemu , kto bodajże w ostatnim dniu nie zwiedzał twierdzy na powrocie do Tirany, a która była w programie ) Lokalny kierowca , mistrz kierownicy, niezwykle sympatyczny .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem